GrandDaddy Purp, Bay 11, Lemon OG Kush, Cookies Kush, Chocolate Mint OG - 600W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Vozdra raja s :vutra:
Eto mene s dnevnikom, opet, mix totalni od biljaka pa sam razmisljao otvorit ili ne dnevnik, kompliciranije je to sve onda za popratit al probat cemo ...

Sjeme:
3x GrandDaddy Purp (reg) - GrandDaddy Purple
1x Bay 11 (reg) - GrandDaddy Purple
1x Lemon OG Kush (fem) - DNA Genetics
1x Cookies Kush (fem) - Baney's Farm
1x Chocolate Mint OG (fem) - Humboldt

Nadam se da ce jedna od GDP-a biti curka, tako da bi onda u boxu bile taman 4 biljke...

Box: Pirate Box 120x120x200
Svjetlo: Sylvania Britelux MH 250W & GIB Lighting 600W Pure Bloom HPS
Prigusnica: GIB Lighting LXG 600W
Reflektor: Adjust A Wing Avenger Medium + Super Spreader
Ventilacija: Blauberg 125 i sobni ventilator
Posude: 15l air pot

Zemlja: Potgrond H + perlit
Gnojivo: Plagron

Trenutno su u malom boxu ispod 250w i u malim 1,4l saksijama, sto se tice treninga bit ce jedno topiranje i to je to, jos ih ne gnojim nit planiram uskoro... sve ostalo tipkam jos usput...

Vec im je 9. dan ;)
11.jpg

1.jpg 1a.jpg 2.JPG 3.jpg 4.jpg 5.jpg 8.jpg 9.jpg 6 (2268 x 1701).jpg 7 (2268 x 1701).jpg 10 (2268 x 1701).jpg
ima i jedna cbd critical mass, cisto da znate da je nemoram svaki put micat kad slikam, ona ce ici u neku malu saksiju i negdje u cosak boxa, a mozda je i izbacim, vidjet cemo jos kako ce se stvari odvijat...
 
Poslednja izmena od urednika:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Sretno:thumb:

Sretno druže :p

Sretan grow!:thumb:

:respect::respect::respect: D@ni :popcorn:::thumb:

Sretno drug dani :)

Sretno i nek ti bude kako hoćeš.:thumb:

Sretno i hedoliko :)

Sretno i veselo :)

ovo se prati, srecno d@ni!

Veselo,veselo... ;) :gled:

Sretno i od mene:cool23:

šaroliko cvijetno društvo.. sretno brate

Sretno,ispratit cu ovo sa gustom :thumb:

:thumb:
:popcorn::
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Ae drug vise srece ti zelim s biljkama,jer zadnji je put nije bilo bas!
Znanja imas :) ... Himalaya Gold

Zanimljima priprema, a sjeme jos i zanimljivije :)
Sretno frend, i da ovaj grow bude sve u vaservagu i bez neplaniranih hermica :D ... Stipe

Repertoar biljoza je vrlo zanimljiv.
Puno sreće... Mobi Dik

Sretan grow D@ni i nek' ti makar dvije od GrandDaddy-ja budu gospodje, pa proberi koja ti se vise svidi :) :thumb: ... budalin

Odlican odabir strainova pratim lega sretno do kraja i puno masno!!! ... reaktor7357

:wave:Oho ho širiš se:D!Neka te sreća prati do cilja! ... Hammer 2

Aj navijam za inbriding :vozdra: a tebi zelim srecu i bericet :rasta: ... L0oD
 
Poslednja izmena od urednika:

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Hvala svima na zeljama ;)

Kratki update: 14. dan
Palo je topiranje, svaki drugi dan dobiju 2,5 dcl vode, za sada sve po planu... :)
Do kraja tjedna ih planiram presadit u finalne 15l potove.

@L0oD sto se tice inbridinga, to je jos upitno. Kad ih preselim u veliki box, selim i blauberg, a onda u malom ostajem bez ventilacije. Jbg skroz sam zaboravio na to. E sad, umjesto hps-a 250w, imam i cfl od 200w pa cu vidjet kako ce ona grijat, mozda i bude ok jer ce temp. biti manje... budem vidio to jos...

20161009_140357 (1008 x 756).jpg
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
23. dan

Ukratko, konacno sam ih jucer presadio, jednostavno nisam mogao prije pa je i to uzelo svoj danak, krenule su lagano zutit al sta je tu je. Vjerujem da ce kroz koji dan sad sve biti ok. U medjuvremenu sam imao i pokoju gusjenicu, najvjerovatnije sam ih preko odjece unjeo izvana...

Ovak je to izgledalo u malom boxu, zudile su za presadjivanjem :)
1.jpg

Poslozeno u velikom boxu :banana123:
2.jpg

3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Lijepo si ti to poslozio
Lemon i Chocolate su moji favoriti :D ... Felt

lemon kush kao i ldmon haze mi je omiljen strain. Neka te sreca orati do harvesta i da bude masno ...hemplover

Super ti ovo izgleda. :thumb:
Samo guraj.
Sa srećom. ... Mobi Dik

Sve uredno kod tebe kao i uvijek :)
Sretno do kraja Dani :) ... t@mara

Sretno do kraja pratim ovaj dnevnik , znam da sam ostavio komentar ali nema veze znam da nije od vutre :rasta:...ili mozda i je :D ...sretno i puno masno ... reaktor7357
 
Poslednja izmena od urednika:
02.07.2015
147
158
43
Ja sam moje biljoze još više mučio u početku i oporavile su se i na kraju su dale fenomenalan rod. One su veoma veliki borac i biće to super.
Jaka i zdrava im je korenova struktura i sad u većim posudama će baš da uživaju.
Srećno do kraja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
30. dan

Biljoze su fino nadosle, jos uvijek su samo na vodi, temp 23-24C, 20-21C. Sad su visine blizu 30cm tako da cu ih kroz 2,3 dana prebacit na 12/12.
Upgrejdo sam se danas na mh od 400w, plan je bio da ju stavim kad ih presadim ali eto, ocigledo da cu ovaj grow stalno nesto kasnit :D
Nezz sad jesam jos sto htio reci :razvaljen::

Sto se tice slika, nisam ih htio posebno slikat jer su sve podjednake tako da se nema sta posebno vidjet, jedino je Lemon OG Kush 7,8cm vislji od ostalih (skroz lijevo u sredini).

1.jpg

2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Ja sam odsutan cele godine iz indoor dnevnika dok ne završim outdoor,uđem tako ponekad,vidim ovako nešto i oduševim se :)
Bravo Danac,apoteka urednost :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Hehe dobro video , d@ni da te pitam zasto ni si ostavio bar jos 10dana vege cini mi se da su mogle jos da sire I da se debljaju jos malo znam da si nestrpljiv oko curke koja ce biti sta ce biti ali mogao si lega jos malo da ih ostavis.Necu da ti pametujem jer znam da si pro-grower ali dajem moje misljenje od prilozenog.Poz I sretno cekam rezultate od grand purp daddy-ja jer mislim da je prvi dnevnik za ovaj strain kazu da je extra ustalom odabir strainova ti je master sve su to lepe biljoze.Sretno izgledaju fenomenalno drzim fige da budu sto vise cure:thumb::):respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni
16.07.2011
197
180
43
ijaooo, ala će biti slatke gužve za dvadesetak dana

šta ti je ono što liči na klimu? cenim da je neka ventilacija u pitanju al ajd da pitam... ako jeste, koja marka, koliko košta, kako služi i koja je jačina
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Hvala Imbra ;)

Reaktor, po meni je 30 dana vege puna kapa, budu one rasle jos mjesec dana minimalno. Je prvi dnevnik je od gdp-a, zato sam ga i otvorio da imamo i njega na forumu jer inace ni nebih otvarao dnevnik. Cuj pro grower :D, ne smatram se da sam taj ali hvala na komplimentu :thumb:.

Gerber, to je obicni stubni ventilator, nezz koja marka, a platio sam ga oko 30€. Sluzi dobro i skroz je tih...