HID/HPS Ayahuasca Purple, Cookie's Kush, Blue Cheese - 250W MH/600W HPS *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Gotovo


Kroz tjedan sam malo po malo skidao kolko sam imao vremena. Cookies je mogao jos malo al sam i njega, zadnjeg.
Jos jedan grow bez vecih problema iako bi bilo bolje sa jos jednom biljkom u boxu.

Blue cheese je divljak koji se voli granati na sve strane, super za popunit prostor. Jede i pije puno vise od ostatka i treba hrabrije sa gnojivom. Budovi prilicno mekani ali dovoljno ljepljivi i mirisljavi. Grane jako mekane i tanke i vec u startu trebaju support neki. Trimanje traje nesto duze.
Cookies kush je jako skromna biljka nesto veceg strechanja, malo gnojiva mu je dovoljno i puno svjetla mu je previse. Nesto dulje cvjetanje od onog u papirima. Budovi tvrdi i poprilicno ljepljivi. Dosta jednostavna za trimanje.
Ayahuasca je interesantna sorta sa ful brzim cvjetanjem. Pola biljke na flat stemu, pola je normalno i 2 poliploidna ogromna vrha. Za sada najtvrdji i najljepljiviji budovi koje sam imao. Kompaktna i cvrsta tipicna indika. U piku cvjetanja voli pojest i ne treba stedit. Od pocetka cvjetanja krece sa brdo trihoma zajedno sa fan liscem i vec na startu krece formirati tvrde budove. U jednom trenutku cvjetanja krene dobivat neku tamno crveno ljubicastu boju po stemmovima i sa donje strane lisca. Takodjer obavezno vezati grane jer su abnormalno teske. Trimanje takodjer jako brzo. Omjer bud to leaf je odlcan.

Evo nekih slika

Ayahuasca
aya11.jpg
aya3.jpg
aya2.jpg
aya4.jpg aya5.jpg aya6.jpg aya7.jpg

Flat stem Aya
ayaflat1.jpg ayaflat.jpg

Cookies Kush
ck.jpg ck1.jpg
ck11.jpg
ck2.jpg
unknown.jpg


Blue cheese
bc11.jpg bc22.jpg bc33.jpg
aya1.jpg

Na susenju
mreza.jpg mreza1.jpg

Hvala na na citanju i podrsci :) Vidimo se u slijedecem indooru.
Stipe