Grow support

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dali mislite da je potrebno dodavati natpis?

  • Da

    Votes: 5 55,6%
  • Ne

    Votes: 4 44,4%
  • Nepotrebno

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    9

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
E da me ubijes nemam pojma gledao sam 3 puta i nikako da provalim....cini mi se 100. kad odem u admin i pogledam reputacije nikad ne pise nista o kockicama mada ima za svaki broj repova da se da poseban naziv.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.685
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Da to znam , npr. kada imaš jednu kocku piše novi član , kada imaš dvije mlada nada , ....
Ali i ja mislim da je 100 , a kako nas nema puno a večina ima jako mali rep power ...potrajat če dok se kockice ne formiraju . Bilo bi super kada i to mogli smanjit na 50bod. ! Ali to trenutno nije prijoritet.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
u čemu je problem? Ja sam svakodnevno aktivan i brišem sve šta treba gdje treba i dolaze mi reportovi na mail
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Neznam,grow support predstavlja to što i je podrška growerima,ja redovno pomažem ljudima sa savjetima koliko god mogu makar nisam nikakav grow support,pomago sam i dok nisam bio ni prijatelj foruma i mislim da sam ispravne savjete davao uvijek...nije mi cilj da pričam gluposti nego da pomognem početnicima i ljudima koji imaju problema s growom i mislim da je svaki moj savjet dobrodošao!a što se foruma tiće,netreba tu ništa puno mjenjat,sve je na mjestu i sve se može nać i uvijek netko pomogne savjetima!pozz svima
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Slažem se u potpunosti... možda raja nije navikla na ovakav forum (kad se spomene forum) ali ukoliko žele naći info, malo bolje "pogledati" i sve je tu...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
također se slažem sa kolegama...
forum netreba mijenjati, realno, na svakom forumu se uvijek postavljaju pitanja bez da se prije provjeri... ali to je nekako normalno,
za to postoje moderatori i admini koji to u par klikova riješe... istina da bi to trebalo izbjegavati, ali tu se po tom pitanju ništa nemože

forum ko forum je odličan... ja sam zadovoljan..

dajte neki kontest.. nagradne igre, malo ovo ono... netreba nagrada, nego samo da se malo zajebavamo!
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
Da, mislim da je ideja ok, ali i 4herbs ima pravo kad kaže da ima ljudi koji stvarno znaju dosta, a presporo im se diže rep, pa i sa samim time bivaju neozbiljno shvaćeni. inače sve super, a i ko želi osim ovih "gotovana" može stvarno naći sve