GrowBox

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.01.2016
7
1
3
27
Odzak
www.facebook.com
Pozdrav dobri ljudi :D
PRAVIM growbox za jednu biljku,prvi MI je put pa sam se ja dosao ovamo na forum da se malo informisem o tome.
Zanima ME sve sto je vezanno uz to,Kolika vlaznost treba bit ,koliko treba svijetlo radit a koliko ne i normalno koliko wati mora ta sijalica imat.

Piši u jednini frend je nebitan, ovo je TVOJ nalog!
 
Poslednja izmena od urednika:

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
:banana_rasta:Pickanje u najavi :popcorn::
Sramota sto se nisi bar malo potrudio da prelistas forum!
Jesmo domacinski nastrojeni, sluzimo slatko i vodu, ali to je to!
Baci se na citanje
Kucaj u pretragu sve sto te interesuje:thumb:
 

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Ja i drug pravimo growbox za jednu biljku,
Krsis pravila foruma prva stvar.. Druga stvar
Zanima nas sve sto je vezanno uz to,Kolika vlaznost treba bit ,koliko treba svijetlo radit a koliko ne i normalno koliko wati mora ta sijalica imat.
Sve pise na forumu u odredjenim temama koje je jako lako naci, ocigledno si vec neko vreme na forumu a i jednu temu nisi procitao niti dnevnik niti ista...
Edit: ja sam ti maciji kasalj dok ti ne dodje Power :D
 
12.01.2016
7
1
3
27
Odzak
www.facebook.com
Krsis pravila foruma prva stvar.. Druga stvar

Sve pise na forumu u odredjenim temama koje je jako lako naci, ocigledno si vec neko vreme na forumu a i jednu temu nisi procitao niti dnevnik niti ista...
Edit: ja sam ti maciji kasalj dok ti ne dodje Power :D
Joj,nisam ba kontao doktorirat,napisao sam za jednu biljku jer mozda ako napravim vecu normalno da je sve drukcije,na poslu sam i nisam u stanju da trazim po forumu,htio sam samo par informacija o tome kako i sta.
Mislim ako ti je mrsko bilo pisat nisi morao ni ovo pisat jer nisi od pomoci.
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.563
163
Trichome City
Pravilo da ne pišeš frend i ja, pročitaj pravilnik foruma za početak pa ćeš shvatit di si pogriješio. Ovdje ti nitko neće servirat na pladnju kako da box napraviš, samo čitaj legendo i sve će doć na svoje.
 
12.01.2016
7
1
3
27
Odzak
www.facebook.com
Pravilo da ne pišeš frend i ja, pročitaj pravilnik foruma za početak pa ćeš shvatit di si pogriješio. Ovdje ti nitko neće servirat na pladnju kako da box napraviš, samo čitaj legendo i sve će doć na svoje.
ma ok,znam ja growbox napravit samo me sijalice zanimaju,zabij mu sad.

https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
Ovo je osnova, idemo dalje...
https://www.vutra.org/forums/unutrašnje-uzgajanje.23/
A ovo prelistas i ako si iole intel ukapiras 70% stvari, a za ostalo cemo pogurati @Adin
Ok,tu sam eo citam,hvala puno
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.563
163
Trichome City
Ovisi koliko imaš love, sad dolaze vrućine pa bi ti za taj box najbolje bilo uzet neki mali led panel, jer hps i mh sijalice jako griju. Hps ili mh za jednu biljku ti treba 150-250 w otprilike, ali onda će ti problem bit vrućina u boxu po ljeti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.