hitnooo!!! (pc box grow)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
to baš i nije jeftino kume(osim ako ti je 36funti za 5kom, sitno;)..
al đabe prepucavanje sam si svoj gazda i teraj brate..:sun2::vb_whip:
 

FARAON1988

Aktivan Član
10.09.2009
69
0
0
35
:p :p :p

eee jos mi nitko nije gore na pitanja odgovorilll,,, i u meduvremenu sam pronasel nesto sa NPK 10-11-17 ali to nebi ja stavljallll
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ovako.. al onda uradi tako :)
obaveznio sijalice u vodoravan polozaj i neki reflektor iznad njih ondak :) , kupi jos svetla to ti je malo treba ti u cvetanju na jednu biljku bar 6000l u tom tvom prostoru po meni prostor ti je odlican ..
nevredi nista bez svetla tako da se nemoj ni truditi ako nekupis svetla jos a biljke su ti se ozbiljno izduzile ..
onda drzi sijalice 5cm od vrhova biljke u vodoravnom polozaju sa reflektorom iznad i imedju tih 5cm neka duva ventilator tj po vrhovima biljaka..
vec bi mogao da presadis u vece posude ,, polako pocni sa lstom .. pa ces za 7 dana na 12/12 to ti je moj savet tako da ti odluci i da jos bi ti preporucio da ostavis samo jednu zensku biljku..
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
ja da sam na tvome mjestu poslusao bi covjeka,presadio u vece posude zapoceo lst i skupio sto vise love i kupio sto bolje svjetlo,covjek ti ne prica bezveze bez svjetla nema hedova u cvjetanju im treba 3 puta vise svjetla pa bi tebi bilo najbolje da ostavis samo jednu zenku i njoj pruzis sto vise svjetla,poslusaj ga zna sta prica...al opet na tebi je..sretno
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
kupuj crveni spektar ako nemas love posto sa njima radis cvetanje ... a vegetaciju ces nekako izgurati sa njima eto ja ti rekoh a ti kako hoces samo se ne predaj pozdrav ..
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
pa lipo ti kazem da t osta su ta dva mala lista pozutila je sasvim normalno, kako nekuzis, prirodno je to....neznan sta da ti vise kazem, problem bi bija kad bi ti gornji "glavni listovi poceli zutiti, ovako je sve ok, nebrini se
 

FARAON1988

Aktivan Član
10.09.2009
69
0
0
35
ovi dva koji su bili na pocetku su pozutjeli i ovi poslije njih isto (ako me razumijes!)

eeee hvala vec mi je malo lakse ali sam i dalje zabrinut
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
to sto donje lisce zuti to je normalno,ako se to zuto prosiri na cijelo biljku e to nije normalno.ostavi je par dana pa vidi sta se desava nece se nista desit preko noci.ok
 

zla zla

Aktivan Član
06.10.2009
92
2
0
38
Nemoj misliti da je samo bolja svetla u pitanju, pa ko bi kupovao skupe sijalice, bitan je spektar boja koje pravi sijalica, ne mozes kaciti plave,crvene i ostale diodice kako bi dobio imitaciju sunceve svetlosti ( ultra violet ). Lepo ti se kaze ako nemas finansiske mogucnosti, uzmi bar jednu florocentnu sijalicu za pocetak.

Pogledaj vutra tv ima snimaka, sve je lepo objasnjeno.
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Samo mi recite ko kaze da ne moze pod diodama!???????!?!?!?
Pogledajte na tubu malo ljudi su cuvali pod 200-300 dioda ali nekim delom ste u pravu nema posle neke posebne berbe hedova...isto kao i pod CFL!
Prijatelju kupi lepo HPS stavi ga u cosak sobe ubaci unutra neki sobni vent,i ogradi to sa 2 ploce stiropora bice ti bolje nego PC,ali o5 to je tvoja stvar radi kako hoces.Pocetak ocaj,sada malo bolje ali ali....Ja mislim da ce ti pozuteti sve i stati sa rastom,u kompu ti nije ventilacija kako treba osim u tom delu gde ti duva vent!To je samo moja predpostavka jer drugar ima PCbox i jako me podseca na njegov grow!I nemoj meriti temperaturu na dnu boxa,logicno je da ce ti dole biti hladnije dok gore ko zna koliko ima,i moras malo povecati vlagu mozda ti je previše suv vazduh.Moraš sam da izvališ u cemu je problem niko ti ne moze 100% sa sigurnošću reći u čemu je problem.
Guraj do kraja tako pokušaj ako več imaš volje mozda i krene na bolje,krenulo je nekim delom ali se moze i lose završiti nekako su ti biljke previse bledo-zelene!
p0z
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
******* je napisao(la):
Nemoj misliti da je samo bolja svetla u pitanju, pa ko bi kupovao skupe sijalice, bitan je spektar boja koje pravi sijalica, ne mozes kaciti plave,crvene i ostale diodice kako bi dobio imitaciju sunceve svetlosti ( ultra violet ). Lepo ti se kaze ako nemas finansiske mogucnosti, uzmi bar jednu florocentnu sijalicu za pocetak.

Pogledaj vutra tv ima snimaka, sve je lepo objasnjeno.




...za početak ne seeeri....
ako nisi
talči ceo dnevnik dotičng Gosp.FARAONA

a za kraj zajebbbi sa svojim savetima
jer 1,2,3... FLOR. cevi(18-36W,UVpogotovo=0 points) more imat
u veg. fazi a onda..u kenjaru da si zabi..!?!?!!:dog_walk2::vb_whip: