*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
hehe, kod nje je zaeb sto je crna od pocetka do kraja pa ne mozes po promeni boje skontati kad je zrela. probaj jednu pa proceni, nema druge. moja tek pocinje da formira cvetove, ima da se nacekam. probaj, javi smek i ljutinu
Days to Maturity - 80-100 days.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Ima neka fora sa onom peteljkom na paprici. Kad ta peteljka ovo i ono nesto, onda je paprika ful zrela za branje. To sam naletio kad sam trazio kako znati kada je zrela a da nije po boji.....al se ne sjecam detalja :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Probao sam Lucifer-a.
Pozutila,peteljka se pocela susiti ....ljutina 0.

Edit:
Grahce na tavce,domaci paradajz i Pimenta.
Ima ljutinu. Malo probija znoj,procurio mi je nos,osjetim ju koda i u stomaku :)
Nije lose.
Taman za nas koji ne jedu jako jako ljuto :D
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Sinic degustirana PDN.
Ijaooo :)
Napisah kako je za one koji ne jedu ljuto,no ja sam uz rucak probao malo spica od papricice i kolutic do toga vrha.
Pa se potrefi nekak ekipa malo kasnije,zapalila se pljugica,rekoh ... ocemo probati pimenta da neyde,nije ljuta :)
E onda je nastao sou :D
Ljutina krece nakon par sekundi.
Prvo pocima da zari jezik. Jos ti je dobro,hehe
Iz sekunde u sekundu postaje sve ljuce i ljuce u ustima. Apsolutno sve sto se oko tebe desava,vrucina u sobi,thc u krvi,zvukovi i dr ,...pada u drugi plan.
Nastojis na bilo koji nacin ublaziti vatru u ustima.
Aromu uopce ne raspoznajes,kao npr. kod Lemon Dropa ... ovo je cista ljutina :)
Nus pojave su izrazito puna usta sline,bez obzira na to koliko pljujes. Iz jezika doslovno izvire slina. Procuri ti nos.
Taj prvi val jako ljutog staje nakon 10 tak minuta i onda se kontroliras,hehe
Jos nekih pola sata osjetis kako ti bride desni,jezik i usne,koje budu tamno crvene :)
Uglavnom,dobro smo se nasmijali :)