*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Bome Pow opet sampionski.Jel moze za komsu jedna takva ikebanica svega?eyessss: Kod mene nije ni blizu zrenja.
 

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Znate kad sam rekao prosle godine da necu vise saditi Rocoto paprike jer slabo rode?
Ipak sam im dao drugu sansu.Oko 40+ komada iz svojeg sjemena Yellow Rocoto ove godine nisu dale niti jedan plod.Cvale su u isto vrijeme kao i prosle godine cvijeta iako slabo ima dok ploda ne.
Cak je dio paprika koje sam podijelio na proljece i rasle su u tegli nisu formirali ni cvijetove.

??? :objesen:

---------------------------------------------------------------
pow koje su bijele sorte koje imas?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zxw

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Jeli ih se može držat uz vutru u boxu, zajedno da rastu svi? Skužio sam da mi jako paše ljuto, kao da me počisti od nikotina, katrana i ostalih nusprodukata frule...:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
moze pod lampom, nikakav problem. ja ih s proleca prvo drzim u prozoru da proklijaju (iznad radijatora), pa pod lampom, pa napolje kad prodje mraz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
annuumi najbrze sazrevaju i bez problema mogu u manje posude, nesto poput tepin, black royal, black pearl... ili moz probati chinense poput small white habanero (habanero white bullet, yucatan white habanero) ili coyote zan white. izbegavaj baccatume za box, jako se granaju i rastu prakticno kao loza mada su izuzetno ukusni
evo mog tepina zasadjenog kasno letos, od pocetka je u prozoru i izbacio je 10ak pupoljaka, cekam da krene cvetanje i mozda ga mrdnem u box da pravi drustvo automaticima. ocekujem da ce biti ploda i kad napolju bude snega :) i da, u posudi je 12cm x 12cm uz odradjen topping ;)
PA100627.JPG