*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Oker, boja cigle. imam više čilija,
sa plodovima, imao problem sa
Puzevima, popapali 35 sodnica.
Dogodi se, na počitku, kadar sam
stavio u zemlju, padala 2 dana kisa, dodzem pogledat in nema
sadnica, samo zemlja.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
ma mani je, kad sam prvi put ugledao pomislio sam da krece da truli od vrha. citao o toj sorti da dosta dugo treba da sazri, a eto krenulo farbanje pre nego aji lemon drop. i jeste trenutno ruznjikava, al bude cokoladna kad skroz sazri skroz. a smek, ljutina... nikad probao, nemam pojma, cekam prvenac da sazri pa javim :) pojavljuje se i prvi plod na jamaican red mushroom ;) moja omiljena malena ljutika
P7120115.JPG
onaj purple hibrid je izgubio sve od p, mozda danas i probam, crvene su zrele skroz, ima dve
P7120113.JPG
 
21.02.2015
29
97
18
38
Ovo toplo vreme ih je bas razbudilo, ne prestaju sa cvetanjem, a imaju po prilicno plodova vec. Fatali prva slika, habanero magnum druga, treca bi trebalo da je isto habanero, ali plodovi su mi razlicitih oblika, mozda je oprasio fatali jer su bile bas blizu jedna druge, ko zna sta ce tu da ispadne. fatali.jpg habanero magnum.jpg habanero.jpg Jedan od jalapena, na drugima ima jos vise plodova a i dalje cveta. jalapeno.jpg A ovo mi nije bas jasno sta je. Trebalo bi da je jalapeno, semenka iz iste kesice kao i ostale, ali plodovi su sasvim cudni. Mozda im je slucajno zalutalo nesto drugo. cudan neki jalapeno.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
treca bi trebalo da je isto habanero, ali plodovi su mi razlicitih oblika, mozda je oprasio fatali jer su bile bas blizu jedna druge,
ako je seme iz tvoje paprike onda je sigurno neki ukrstenjak, nema formu habanera kao sto ni ovo dole nema formu jalapena i 100% nije
Mozda im je slucajno zalutalo nesto drugo.
kome njima, jesu paprike iz tvog semena ili kupovno. malo sam zbunjen al izgleda da ima i jednog i drugog :) od koga si uzimao seme ako imas kupovnog
 
21.02.2015
29
97
18
38
Kupovno je sve, narucivao sa pepperseeds.eu, nigde nisam rekao da je moje seme. A ja sam pomesao saksije, ipak je ono fatali a ne habanero, tako da je sve oke :D Osim ovog jalapena, to je vec neki hibrid.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
ma zbog ovog sam pomislio da si ih prosle godine imao, pa da je mozda doslo do medjuoprasivanja, tako mi zvuci jer kazes da su bile jeda blizu druge :)
mozda je oprasio fatali jer su bile bas blizu jedna druge

edit:
satan's kiss, onaj sa vrha stane pocinje primati farbu, cekam ferari crvenu pa ide na sto :)
P7140120.JPG
evo jos jedan prilog, da malo prosaramo temu. tipovi paprika obzirom na oblik ;)
sheknows-peppers.jpg
 
Poslednja izmena: