*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.01.2013
142
145
43
Habanero Orange, Bhut Jolokia Yellow i Trinidad Scorpion Moruga Yellow.
Sadnice stižu na proljeće od poznanika koji ih uzgaja :D

Proguglao sam sorte, ali da vidim vaša iskustva sa bhut jolokiom i trin.scorp.morugom?:popcorn::
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
uzmete ljute paprike, isprzite ih na ulju, naseckate beli luk i persun, onda red jednog drugog treceg, (preko luka i persuna posoliti) u svaku teglu po malo tog ulja od pecenja i na kraju zalijete sa sircetom, sacekate koliko izdrzite, 10, 20, mesec dana i udri...

DSCF6456.JPG
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
***INFO***

Fataliiseeds.net CYBER MONDAY (30th November)
ONE-TIME-OFFER!

- 14% discount for all orders! (Discount code: CYBERMONDAY)
- FREE SHIPPING for seeds to anywhere in the world!
- Super rare, fascinating, endemic wild chile pepper species, Capsicum galapagoense from Galalapagos Islands, now as a FREE bonus with EVERY ORDER (C. galapagoense value 19,90EUR)!
Read more about C. galapagoense here:
http://fatalii.net/capsicum_galapagoense.pdf

juce skinuto. lemon, hab i fatali. fatali je bas njihovo seme, nema greske. i ona gore black naga je njihovo seme, nema greske sa genetikom, paprike su ko nacrtane i ubijaju ;)
PB290439.JPG
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
opet ja, malo za promenu :) stigla nova tura semena, ovog puta porucio iz australije od nekih napusenih frikova, sve proslo odlicno, dobio i kupon sa 10% popusta za naredne 3 kupovine kod njih tako da mogu preporuciti sajt pored onih vec spomenutih ranije u temi: http://thehippyseedcompany.com/
pazario sam malo egzotike a sve tragajuci prvenstveno za pimente da neyde . evo sta je stiglo
PB300442-tile.jpg

danas sam imao to zadovoljstvo probati black nagu. u najkracem, nesto najbolje sto sam od cilija jeo do sada. ljutinu jesam ocekivao i jeste ljuta, ali me fascinirao miris i aroma, nemam s cim to uporediti, za mene jedan potpuno nov smek, vrlo intenzivan i prodoran ali prijatan, u neku ruku cvetno~vocni... jbg. slab sam po pitanju tih opisa i kod vutre a i ovde, ali u svakom slucaju za preporuku pod must have. sto se mene tice malo cu dublje uci u svet naga paprika, vec naredna tura to je u planu mozda bas od istih ovih hipika :)
evo je inside, black naga, inace choco verzija king nage. beautiful
PB300444.JPG
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
fala smells, olympus na stativu, super-macro mod, pod kuhinjskim neonkama 2x36w
kad vec kuckam zahvalnicu da spomenem, pored definitivno naga, u planu mi je jos da nadjem seme od madam janet, i gotovo sigurno cu pazariti mulo di tiro. evo spomenute brace po dimu i rivju bas za di tiro :) bacite pogled, nepunih 8 min. padaju, stucaju, podriguju, znoje se, smeju se... :) upuseni ko prasci na +41C

edit:
onih 5 sorti gore izaslo me je $25 i free shipping, al me zaista obradovalo kad sam shvatio da se radi o australijskim dolarima :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD and Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.825
2.698
Weed California USA
Joojj pa sad znam koja je to ekipa. Vec sam ih gledao na youtubeu. Cak i neku emisiju negdje imaju....ne sjecam se. Ludjaci :D
Sorte su :thumb:. Iso sam pogledat sve. Ovi ljubicasti hibridi de neyde su interesantni ful.
Ne zelim ni ic gledat koje sve sorte imaju jer cu poludit.
....a sljedeca sezona ce bit egzoticna, u najmanju ruku :)
edit: @Smells Treba im toplina i ventilacija. Na sobnoj temperaturi pocnu trulit. Barem su meni. Stavio sam iznad kamina na nekih 35-40°C i dobrom cirkulacijom i za par dana super suhe i lijepe....gore imas sliku negdje.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Matori nznm dal si ti razmisljao o prodaji semenki,papricica,na nekom sajtu ili pijaci... bar u nekoj blizoj buducnosti :) lepo to guras i imas dosta vrsta koliko sam ispratio temu :razvaljen:: ja u mome gradu primer,nigde ne mogu naci kupit chili. Samo nekad se zadesi kod nekih baba na pijaci i to je to...