*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.472
3.198
Bekaa Valley
mogu mada je malo guzva. ja bih izvadio/presadio tu u sredini i jednu od te dve dole. tri onda prolaze bez problema, ja imam tri tepina u jednoj posudi od 2.5l, ima fotka na prethodnoj strani

Skoro 2 tjedna joj je trebalo da nikne.
uobicajeno prolazno vreme, zna se razvuci i na 3 sedmice. al kad krene nema stajanja :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.472
3.198
Bekaa Valley
naletim na komshiju u marketu, proletos mu dao tri sadnice chilija. pitam jel bilo sta od paprika, kaze: sta bilo, 5 meseci ih vec jedem i eno jos ih ima, ajd uberi koju :) red mushroom iz komshine baste ubran pre 15ak minuta. dobar feeling brati svez chili u decembru mesecu, jos ga ima kao i par komada jalapeno paprike, zrela, crvena, ispucala... al ovo je moj favorit pa jalapeno nisam dirao :)
PC070451-vert.jpg
 
26.10.2015
27
59
28
A to je ta sorta, ime neznam ali su ljute da te Bog sacuva, drzim ih ispod jednog krovnog prozora od 2qm, a stavio bi ih tamo kod ove malecke, ali me tamo da izvines jebu bubice i pauk, pa sam veceras kuho neki pesticid, ako iskorijenim to iz boxa pa bi ih mogao i tamo ubacit, mislis bice im dobro tamo??

20151207_210616.jpg Zaboravi sliku ubacit,evo to je ta..

nisu vece od 2 cm
 
26.10.2015
27
59
28
sta mislis da im uzmem neko gnjoivo kupovno, pa da ih malo zalijem,ili da cekam da jos malo oskoce? a svjeltlo je zadnji desetak dana 7-8 cm od vrhova vutre samo nevidis sad na ovoj slici... znam da se previse izduzila, a sta da radim, erste grow..
 
Poslednja izmena od urednika: