*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
uuuuu, jbt. pa moram i ja da krenem, ne mogu da vas gledam kako se sepurite sa mladim nadama, a jedva cekam sezonu :) odoh ovog momenta staviti meke od nekog rocoto u maramicu, pa mozda se javim za 10ak dana ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.387
2.598
Evo i Fatali je provirila kod mene:skot:::banana_rasta: Na juznoj sam strani i ima sunca cijeli dan.
Mozda nam i sezona dođe ranije :) Evo danas je 12 stupnjeva tu kod mene.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Malopre posadio,aurora,tepin,fatali,yellow habenero,seo malo da odmorim pa ću da im navučem svakoj posebno najlon preko saksijice i učvrstim ga sa gumicom onom za tegle da im bude toplije i vlažnije :)
Čekam da mi stigne još 10 menki Carolina reaper pa da družina bude kompletna :)
I presadio re-vegetiranu Nagu morich u veću saksiju u kojoj će da dočeka proleće pre nego što završi u bašti :)
20160127_192408.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
jbt. bonsai tamo gore, svaka cast. i jedno 30 ljutki cekamo da izadje... ma i ja bacio u vodu 3 rocoto i 3 bela habanbra, nije greda ni da propadne... da nismo uranili :) coveka lako ponese, a vi ste me poneli, s onim da u pozadini jedva cekam i samo sto vec nisam... looooodlo al super, 60-a strana teme, volim vas sve sto volite sve sto vole mladi ;) hot, hot, hot. vutra. idealno :)
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Idealno :D
Imao sam rocoto Manzano pre par godina,ne voli baš nešto direktno sunce,više kao neki polu hlad jer kolko se sećam potiču sa Anda pa ne tolerišu baš najbolje vrućine,inače jedini čili sa crnim menkama :)
A mogu da izdrže dosta hladnije dane,meni su cvetale i dolazilo je do oprašivanja plodova krajem oktobra iako je zahladilo baš.
A super su ukusne,malo manje pikantan ukus od habanera i poprilično manje ljute ali zna da zapeče momački.
Ja sam ih punio sa sjeničkim sirom pa jeo cele,još hladno pivo uz to..uhh :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed and CilI