*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Porezane sve sjemenke koje nisu same otpale.Listovi su poceli rasti tako da mislim da im nece previse smetati ako su ostale bez kojeg kotiledona.

Lemon Drop
IMAG0209.jpg

Habanero nisam slikao ali on je u puno boljem stanju nego sam se nadao.

Jos jednom nadam se zadnji put ove godine narucio malo sjemena sa semillas.de

Yellow Rocoto
Giant Rocoto
Douglah Billyboy
Chocolate Bhut jolokia
Brown Bhutlah SLP
7pot Brainstrain Yellow
Bahamian Goat Pepper
Trinidad Douglah
Habanero Hot Lemon
Bhut jolokia Strain II(Red)
Bhut Jolokia Peach
7pot White
Inca Hot
Nagalah

Trazeci neko sjeme naisao sam na ovu stranicu.Chili im izgledaju bas simpaticno.
http://chilipepperseeds.tictail.com/
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Bem li ga,iz tvog semena su,i meni bilo čudno,videću baš dal će i ostali Aji da budu dlakavi :D
Možda si neki novi strain napravio :D
Ako ostali ne budu ovako dlakavi onda je moguće da je neki korov nikao a menka čilija ostala u zemlji,dešavalo mi se to i ranije sa florabelom nego nisam hteo da čupam ova dva kad su nikli,bili ful slični kotiledoni kao kod paprike.
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
desavalo se i meni da izleti neka livadska biljka. ako si naso menke onda taman ovo cudo da ne smeta i ne pravi hladovinu :) ja danas stavio u zemlju 3 red rocoto i 4 white bullet habanero za probu, pa sad... jedno 3 sedmice najmanje cenim

Trazeci neko sjeme naisao sam na ovu stranicu.Chili im izgledaju bas simpaticno.
http://chilipepperseeds.tictail.com/
baci pogled i ovde http://chiliriotpepperfarm.tictail.com/ ;)
oba sajta su radjena na tictail-u
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Treba jesti masno kod ovih jakih čilija. Mastan sir, jogurt, kobasice, salame, odojak, janjetina itd. Majoneza.:)
Ja se uvijek pripremim jer ne znam kakav fenotip ću konzumirati. Bilo je već ovako
:kafa::plac::eek:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: H2O888

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Uskoro ce mi trebati jos svjetla za chili pa me zanima koju fluo cijev uzeti.58w iz TEZ-a

4600lm 3000K
4600lm 3500K
4400lm 4300K
4000lm 6500K

Zrtvovati nesto lumena za vislju temperaturu svjetla ili uzeti najvise lumena?
Sistem je 2*58w na 1,5m duzine i 0,5m sirine?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
360 komada na klijanju, 32 vrste raznih paprika, papričica i feferona, od toga samo 2 slatke (slonovo uho i alpina (stara sorta))
IMAG1072.jpg
oni koji budu brojali vidjeti će 35 listića sa imenima, to je zato jer Habanero red imam sjeme iz 3 različita izvora pa sam stavio 6 od svakog da selektiram, isto tako i Hungarian wax.
 
Poslednja izmena:

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Pa jednu sam pojeo sa mixom... i vise mi je vlado ukus sira nego ljutine... frka,jbg :) pa kad sam malo prevladao,onda aam hasnuo novu,al celu... e to me je faknulo pravo,osetio sam hot odmah na hasanju,uff najvise jezik je nastradao,pa onda grlo... al se osetila blaga gorcina,na pocetku,a onda lagano hot se spusta do stomaka... mslm da osecam u zeludcu jos kako se bori... posle 15 min pustila je... :) a sad stanje po zeludcu veselo:banana_rasta: po pola se moze hasat uz jelo,bar ja trenutno :razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa and Stipe