*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Ljudi malo glupo pitanje, meni je chili unutra, nema nit vetra niti insekata. Cveta vec uveliko ali sam primetio da cvet otpadne posle nekog vremena, prvo latice pa onda ceo tucak sa grancicom. Da li mozda treba ja vestacki da je oprasim?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.470
3.198
Bekaa Valley
Aji lemon drop procvetao
jedva sam nasao cvet mog lemona od prosle godine, hehe na 29 str. uglavnom slicnost je velika sem sto tvoj ima vise latica pa shodno tome i prasnika :) sejao sam naravno i ove godine al nije jos ni blizu cveta, kasno krenuo, moram biti strpljiv :)
P6020075-vert.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.470
3.198
Bekaa Valley
to sa cvetanjem je zbog vremena, al sad kad je krenuo, i kad sazri prvi plod pa na dalje ima da beres jedno pola godine. ja sam prosle godina imao jedno 4 meseca prakticno svakog dana po koju zutu ;) znam da je iz mog semena al ja sam sadio iz original kesice a ti si dobio iz mojih paprika, bas da vidimo da li ce biti razlike, zato pomno i pratim jer je bilo jedno 18 sorti paprika na terasi prosle godine s tim sto je lemon baccatum a dominirali su chinense :) razmisli da mu mozda zabijes neki T profil umesto tog kolca, lemon ide kao loza ako ga neces seckati ;)
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.157
358
Tomorrowland
Samo sam ga jednom topirao,neću ga više seckati :)
Presadiću ga u 20l za desetak dana pa će da dobije sve za privezivanje :D
A ko zna sa čim se ukrstio,mož da bude da je sa nekom zajebanom c. chinense tipa Jolokia :D budemo videli kad stignu plodovi :)