*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2015
22
54
13
39
moje su jos male (dve nedelje) pa im je svetlost bas potrebna :)

koliko cesto vi zalivate vase papricice?
 
Poslednja izmena od urednika:

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nemam pojma. Kupim danas. Mada prije bi rekao da je suvo vise nego vlazno zbog centralnog grijanja. Kako god skroz mi nezdravo izgledaju. Vec sam pisao o toj bjeloj budji koja se pojavila na saksijama kada su ispikale iz zemlje:

ljuta-jpg.6266
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
paprike izgledaju ok, samo ces ih morati necim malo zaprasiti, e sad pitanje da li ti treba insekticid ili fungicid il... zavisi sta je a na fotkama se ne vidi, jedino milsim da nema veze sa onim sto si primecivao na jiffy posudama. zaviri pazljivo i vidi da li ima zivih bica, da li se nesto krece, jel ima bubica kakvih... probaj bolji makro snimak... ako je zemlja suva zali slobodno, i nemoj zalivati uz stabljiku nego zali da sva zemlja bude ravnomerno vlazna, dodaj zemlje ako moze, uvezi uz neki stapic biljku dok ne ojaca... kad budes (ako jos planiras), presadjivao, zakopaj malo dublje jer se one lepo granaju i sire krosnju kako rastu i bez topinga. evo situacije kod mene, proklijao i choco habanero, seme iz moje paprike :)
P3020002-vert.jpg
 
Poslednja izmena:
23.02.2015
22
54
13
39
ljudi!!! danas otvorim box i zatecem katastrofu!!!! primetio sam da mi neki listovi pomalo zute!!! logicno mi je da to bude od jacine svetlosti ali vec sam rekao da su mi sijalice od 20w.prebacicu ih u rezim od po 12h svetla - 12 sati mraka pa da vidim dal ce biti bolje.