*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.863
358
@hazeri bome, ija se uvjerio neki dan iznjeo ih van nisu ni bile na direktnom suncu za deset minuta kuhane ko blitva, prebacio ih u hlad i vratile se brzo u normalu, sve mi zao ovih sto sam prebacio u vrt njih pici :sun2:direktno bas al valjda ce se prilagoditi nema im druge!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
nemas brige, mora da prezive. meni u basti prve sto sam izneo sve odbacile osurene listove, al sad teraju nove grane sa zelenim izdancima, sad ce tek da buknu, samo sunca i vode do kraja meseca i onda smo na konju. kod mene na terasi aji guyana i black panther formiraju plod, a ovog demona grickam svaki dan, odlican je i zelen, gore usta i jezik, jedino sto je aroma cist annuum, onako tezak metalni, osecas da dolazi burn :)
P5120796.JPG
 

mladji referent

Aktivan Član
06.03.2018
297
1.491
143
37
Cao ljudi. Znam da mozda nije ovome mesto ovde. Ali ipak se radi o paprici. Naime uzgajam papriku u saksiji od 25l i sve je bilo ok do pre nedelju dana kad sam primetio da mi nesto jede lisce. Sad imam tu jagode,paradajz i krastavac i gomilu cveca. I nista od toge ne dira samo papriku. :( prskao sam sa ljutom paprikom koje je odstojala u vodi dva dana. Bilk sve ok. Do jutros. Opet sam je nasao :( inace radi se o rutavoj bubi. Ako neko zna nacin kako da je resim bez pesticida.Hvala
Ps radi se o baburi,i buba cepa samo mlado lisce. A paradajz kontam da joj je gorak list. Zato i ne dira.
 

mladji referent

Aktivan Član
06.03.2018
297
1.491
143
37
Ajd slikacu vam kasnije da vidite. Pregledao sam je juce. Ulovim sta bude na njoj. Prskao je sa sredstvom koje sam napravio. Ali to deluje trenuto. A vetar je opet donese.Hvala @PowerSeed. Procitao sam ovo. Ne preostaje mi nista drugo nego klopke da pravim. A jel zna neko kakav hormon treba uzeti i gde to kupiti da bi je privukao u klopku. Neki mi kazu da detrzent za sudje sipam jer je jakog mirisa,ili ekstrakt jagode.
@Zelenko63 zeznuto stvarno.Ajd ja imam malo a mogu mislit kad nekome uleti u vocnjak ili njivu a covek zivi od toga. Kako je nista ne jede u lancu ishrane :(
Edit evo obecao sam sliku. Istrebicu ja gamad,ne odustajem tako lako od nje. IMG_20180512_200909.jpg
 
Poslednja izmena:

PicVajZ

Aktivan Član
03.10.2009
104
359
63
43
Hvala
Imam dosta vrsta....Habanero(brown+Red), Lemon Drop, Carolina, Moruga, Trinidad, Jolokije, Italiano, Fatali Jigsaw....prva godina u plasteniku, pa cemo da vidimo kako ide :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.863
358
Super vrste, ljep setup samo peglaj i stavi tu i tamo sliku da vidimo kako se razvijaju, nego daje stavit jednu sjemenku da radi drustvo paprikama:D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
nek je sa srecom, odlicno izgleda. koliko komada tu ima i koji je razmak izmedju biljaka. sta planiras sa plodom, prodaja svezeg il neki sosindzeri :) il i jedno i drugo i susenje... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0

PicVajZ

Aktivan Član
03.10.2009
104
359
63
43
Hvala jos jednom,

Ima 122 komada, 50cm izmedju svake biljke.... prodacu svezeg koliko bude interesovanja, pravicu soseve, ulje i marmelade, susiti deo... svega po malo... prva probna godina u plasteniku, pa pokusavam sve po malo, i belezim statistiku ;)