*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
621
3.252
203
  • Angry
Reactions: POsram

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
Nekoliko nas sa foruma je jelo i Carolinu u komadu,pa nista specijalno se nije desilo osim strahovite boli...i jedan cudan osjecaj poslije kada sve prodje..ali da te ubije....pojma nemam..mislim da je neka alergija u pitanju

edit
prije nekoliko godina smo imalu tu praksu..mali slani kreker,komadic sira i tanka kriska necega brendiranog...iz zahebancije smo gutali i citave..meni je prva bila habanero chocolate-....polla sata bolova
 
Poslednja izmena:

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
621
3.252
203
nisam do sada zaista probavao sa namjerom nesto ekstremno ljuto , volim prisutnost ljutine u ponekim jelima , nikada niti priblizno nekoj boli, samo ljutina na nepcu .,.kako bi rekao, plemenito ''zeze'' . Sad kad si napisao strahovite boli neka zelja se stvorila za probom. :thumb::D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Vecko and opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
ma nista osim boli..nesta malo se osjeti aroma,ali poslije,ne prije.
Tolika bol da u momentima pomislis..jbt to je to ..jos minutu i zovem hitnu ...pricam o ovim but nagama i brain storm-ovima,carolinama haha
to su sve paprike koje su debelo presle granice ukusa hahah aLi su za uzgoj :thumb::thumb::thumb:Scorpion mjenja boje..cak je u jednom momentu u tri boje od jednom
Ja sam inace ljubitelj svih vrsta gulasa,cobanaca..paprikasa i vecinom su to jela koja jedem ljuta...volim cak i grah kada je ljut.

npr.Fatalli,,,fatalli je iz afrike ako se ne varam i ima aromu limuna..na kratko..sekundu,dvije i onda te spali do debelog crijeva i nazad..i da da ne zaboravim.Sve te brendirane ne peku dva puta..samo dok jedes..tada pece.

edit
imam video gdje moja zena jede cijelu carolinu bez kapi vode....cijelu u komadu...festival je trajao vise od pola sata..grcenja,uvijanja,jaukanja...mjenjanja boje...slinjenja..slinis kao slino kada pojedes tako nesta haha.,Ne mozes pljuniti koliko te sve boli...nego jednostavno pustis i slinis hahah...mislim da je Stipe povracao hahaha
 
Poslednja izmena:

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.073
15.735
358
Dobila sam ove, čuvam seme za sledeću sezonu.. Da li neko zna kako se zove ova poslednja, neobična je i ljuta dosta, ali zauka se i onda ljutina jenjava, dobra je i u kuvanim jelima, malo staviš, a zadrži ljutinu tokom kuvanja.. I velika je, sigurno 20cm..
smanje.jpg sma.jpg sm.jpg
 

Ćyro

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
810
5.644
233
Dalmacija
Ja sam imao jednu papricicu na jednom od Jalapeñosica. Vec mjesec dana ta papricica stoji na njoj i ja sve cekam oce li pocet mjenjat sta boju da skuzim da je zrela :p
U medjuvremenu sam poceo davat plantelu, gladne bile..poludile su nakon tog. Nekoliko doza lista i evo zadnja za cvat kad sam skuzio da ce opet bacat cvjet. E sad jel kasno ili nije, ocu izvuc papricica za jednu bocicu umaka bar ili ne, vidit cemo :)
IMG_5564.jpeg IMG_5563.jpeg
IMG_5562.jpeg
 

Prilozi

  • IMG_5563.jpeg
    IMG_5563.jpeg
    417,9 KB · Pregleda: 5
  • IMG_5562.jpeg
    IMG_5562.jpeg
    600,8 KB · Pregleda: 8