IDM or DAP ?

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.238
102
73
39
Internet download manager ili Download manager Plus ? DAP mi radi oke,ali brzina download-a varira s najvece na najmanju... I DAP nece da skida nista sa rapidshera...jbg... IDM koristim trenutno,izbrisao sam DAP... Super radi,drzi download speed na maximumu i ima mogucnost pauziranja kad mmi pukne veza i ili slucajno isljkucim program... Koristio sam Flashget pre,ali sad presao na IDM... Koji vi Download manager koristite,da li ga koristite i zasto? Lu

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.945
311
0
35
potpis za freshdownload, vrlo jednostavan, prilagodljiv i bez problema. (RapidShare linkove nemožeš skidati sa download managerima lucid)

OP
OP
LucidDream

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.238
102
73
39
Weedran je napisao(la):
(RapidShare linkove nemožeš skidati sa download managerima lucid)
Preko IDM mogu...i nema problema...eto bas malopre skinuo Majstorstvo od Migela...
Nisam probao freshdownload...ali nikad nije kasno... :)

iDEATH

Aktivan Član
04.05.2008
64
0
0
33
DAP je ok.koristio sam ga ranije.sada na mac koristim transmit.

dehhiher

Aktivan Član
05.04.2007
90
0
0
45
DownThemAll (or just dTa) is a powerful yet easy-to-use Mozilla Firefox extension that adds new advanced download capabilities to your browser.
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

meni ova extenzija radi najbolje tj najbolje je integrisana u FF i ne pravi frku,
e sad za rapid imas rapget i slicne menadzere.
kad ides na free user nemozes skidati parcijalno pa mozda zato nece DAP.