Indoor špajz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
To da svetli kao 100W ti je "100w equivalent",nemoj to gledati,znaci nije joj to prava wat-aza,prava je mozda 18-20w.
Za cvetanje ti trebaju crvene ledice,minimum 6-7 takvih od dvadesetak W da bi izgurao cvetanje,sad verovatno imas bele :)
 
23.09.2008
86
135
33
Dajte ljudi malo podrske nama pocetnicima dok ne stanemo na noge i domognemo se Hps_ova :)
i ja sam počeo dnevnik i naisao sam na osude zbog neodgovarajućeg svjetla i lošeg uvoda u dnevnik,znam da su admini siti nas početnika i loših boxova i dnevnika al mogli bi bit malo manje stogi da i mi naučimo ovu profesiju,neki za hobi,neki za liječenje.. jbg tesko je početi a da nemaš idealne uslove,,i tako,eto hvala i sve najbolje :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
@chakos to je tako iz razloga što se nepočinje ništa bez shodne opreme. Aj zamisli da kreneš gradit kuću bez pola građevinskog materijala, jednostavno nejde tako. Ista stvar i za uzgoj, većina vas novih stavi sjemenku na klijanje i onda pita šta treba da napavi od opreme. Zamisli da ja iskopam temelj za kuću pa pitam na građevinskom forumu šta treba dalje da nazidam tu kuću.
Ako tretiraš biljku kao živo biće što zapravo i jeste onda je ovo zločin, točnije mučenje tog istog bića, a meni je iskreno žao gledat da se netko iživljava na jadnoj biljci na taj način :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
Dajte ljudi malo podrske nama pocetnicima dok ne stanemo na noge
ja ne znam kakvu bolju podrsku mogu da dam, sugerisao sam da mora nabaviti bolju rasvetu bez da sam forsirao bilo kakvu lampu, uz to mu skrenuo paznju na list koji dobija zuta rebra i savetovao presadjivanje + stavio link za temu o zemlji da vidi sta sve ima a da valja i nadje sta moze u njegovom okruzenju. ako njemu ili bilo kome nije stalo do toga sta radi ja ne znam kakva to podrska moze da mu pomogne, niti kako treba da izgleda. sta bi bilo podrska, da kazem odlicno je to, samo tako nastavi, drzim fige da uspes... a znam da tako nece ici... svakom na forumu kazem iskreno sta mislim i ne smatram da sam nesto strog. da jesam mogao bih ti dati opomenu zbog spamanja dnevnika a uz to ne vidim tvoje reci podrske clanu koji se vec 50 dana muci oko to zelenjave
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
23.09.2008
86
135
33
slažem se za tvoje komentare ali ostali i nisu baš ohrabrujući,izvinjavam se nije mi ovdje mjesto i kidam odmah,nemoj opomene svaka ti dala :)
poz

sorry za duplu poruku
 
Poslednja izmena od urednika:
27.12.2014
35
20
8
44
[e pa ja nisam odavno stavljao nista biljke su narasle ja nisam stavio koja je koja
imam jednu sto je procvjetala znam da to nije kako moze bit al meni super izgleda
i pusio sm je juce i fino puca
hvala na komentarima
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Pusti lumene kod leda, nebitno. Koliko Wati ima taj led reflektor i kojeg je spektra, to je jedino bitno.