Intro

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.01.2013
1
0
0
82
Zovem Mladen, dijagnosticiran mi je karcinom prostate s metastazama na kostima prije godinu dana. trenutno je u remisiji. Bio sam na predavanju rick simpsona u opatiji.nakon toga sam se zainteresirao za ulje konoplje ( hemp oil) iz cvijetova biljke.sigurno vam je poznato da je do njega nemoguće doći pa trenutno korisitim ulje iz sjemenki koje sadrži min. THC (bolje išta nego ništa). molio bih vaš komentar o mogućnosti dobave pravog ulja, odnosno da li ulje iz sjemenke ima ikakav pozitivan učinak na moju bolest.
Čuo sam da je moguće dobaviti sjemenke indice ( konoplje) u sloveniji, pa me zanima dali i sjeme spada u zabranjene proizvode koji se mogu prevoziti preko granice ( ako bi se sam počeo baviti uzgojem).
Bio bi zahvalan na vašim sugestijama
Pozdrav
Mladen3
 
14.01.2013
48
217
0
45
Noord Holland
Hladno prešano ulje konoplje je sigurno zdravo ali nije ono što Simphson promovira.
Najbolja mogućnost dobave je da si dobaviš opremu za unutrašnji uzgoj,sjemenke i odradiš grow.
Oprema se može nabaviti u Hrvatskoj,sjemenke u Sloveniji ili Austriji.Ima neka slovenska firma koja petlja sa distribucijom sjemena u ZG i poštom po HR,ali ja se s tim nebi zajebavao.U HR sjemenke su ilegalne tako da bolje potegniti u susjedstvo...Sve skupa,parsto eura i oko 3.5-4 mjeseca čekanja od trenutka proklijavanja sjemena.
Sve naj i sretno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Mladen3 je napisao(la):
Zovem Mladen, dijagnosticiran mi je karcinom prostate s metastazama na kostima prije godinu dana. trenutno je u remisiji. Bio sam na predavanju rick simpsona u opatiji.nakon toga sam se zainteresirao za ulje konoplje ( hemp oil) iz cvijetova biljke.sigurno vam je poznato da je do njega nemoguće doći pa trenutno korisitim ulje iz sjemenki koje sadrži min. THC (bolje išta nego ništa). molio bih vaš komentar o mogućnosti dobave pravog ulja, odnosno da li ulje iz sjemenke ima ikakav pozitivan učinak na moju bolest.
Čuo sam da je moguće dobaviti sjemenke indice ( konoplje) u sloveniji, pa me zanima dali i sjeme spada u zabranjene proizvode koji se mogu prevoziti preko granice ( ako bi se sam počeo baviti uzgojem).
Bio bi zahvalan na vašim sugestijama
Pozdrav
Mladen3

Žao mi je dijagnoze...
Tu su svi odgovori da se ne ponavljamo - https://forums.vutra.org/medicina/
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.482
143
Universe
dobrodošao Mladene, nadam se da ćeš naći šta ti treba i pobijedit ta sranja :) sretno ti bilo pri tome, pucaj pozitivu i drž se :sun2: