Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.03.2014
25
28
13
kolika je razlika u potenciji, ako je uopce ima, biljke iz bagseeda koju sam uzgojis, dakle bez sjemenja i pizdarija i te iste trave iz kojeg su sjemenke izvađene?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
obično velika, zato jer vutra koju kupiš nije baš s nekom prevelikom pažnjom uzgojena, dok će ona koju ti iz tog sjemena uzgojiš (ako dobro odradiš) biti dosta bolja...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ja? ma šta sam ja ovdje? :p imam jedva 4 growa iza sebe, sve ostalo je samo čitanje i iskustva od growera koje poznajem...

sa WW sam se susretao samo u suhom obliku, ali ima starih out dnevnika. pogledaj dnevnik Guerilla Garden člana Secret Garden iz 2011, tamo ima WW veličine omanjeg drva... :)

sorta kao i svaka druga, kakve joj uvjete daš (zemlja i sunce) takva će i narasti, može 1.5m a može i 3.5m.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
metalmaniac je napisao(la):
ja? ma šta sam ja ovdje? :p imam jedva 4 growa iza sebe, sve ostalo je samo čitanje i iskustva od growera koje poznajem...

sa WW sam se susretao samo u suhom obliku, ali ima starih out dnevnika. pogledaj dnevnik Guerilla Garden člana Secret Garden iz 2011, tamo ima WW veličine omanjeg drva... :)

sorta kao i svaka druga, kakve joj uvjete daš (zemlja i sunce) takva će i narasti, može 1.5m a može i 3.5m.
Maniac je skroman decko sa iskustvom :thumb: i moze se od njega puno toga nauciti :)
Royal Queen Seeds :thumb:
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Volio bih čuti mišljenja o tome koja sativa ili predominant sativa vam se najviše sviđa? Treba zadovoljavati par uvjeta...Long lasting,social high,i da ima minimum ili ništa elemenata panike,tj bacanja u bad ;) svaki komentar je dobrodošao ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ha, moja biljka iz 2011 g. :dada . Iako se vodila kao Divljakusa, "posthumno" sam doznao da je prijatelj mom braticu dao sjeme koje je navodno dofurao iz Amsterdama. malo sam usporedjivao slike i po izgledu headova i lisca ,dosao sam do zakljucka da je najvjerojatnije ova sorta http://www.********.com/nigerian-seeds--afropips-198-p.asp .


Ustvari, bila je predobra da bi bila obicna domacica.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke and NoSeeds

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
mičurin je napisao(la):
Volio bih čuti mišljenja o tome koja sativa ili predominant sativa vam se najviše sviđa? Treba zadovoljavati par uvjeta...Long lasting,social high,i da ima minimum ili ništa elemenata panike,tj bacanja u bad ;) svaki komentar je dobrodošao ;)
probaj sa satori od mandale..nije cista satva ( cini mi se da je oko 70% sat. ) ...ali...po svemu ostalom sto trazis..mislim da che te zadovoljiti..


btw. uskoro o Green Love Potionu ( samsara seeds ) ..izgleda obechavajche...
i Papaya ( nirvana ) - ubi bozhe bujna sorta+raste ko mutava+ ibacila je pistile ( preflower -da nebi bilo zabune ) na cca 14h svjetla i cca 15dan vege.

green love potion sam uzela zbog interesantne genetike : Black Domina x Lavender
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
jack herer je ono što ti trazis... neznam kakva mu je genetika, mislim da je oko 60% sativa, ali ja kad sam pušio jacka bilo mi je najljepše iskustvo sa marihuanom u zivotu i to je sorta koju zelim dozivotno saditi...

meni je gorilo pod nogama htio sam ići trčati (a nisam jedan od onih koji idu trčati), ugravirao mi se osmjeh na lice i mogao sam laprdati o svemu zivome bez prestanka sa kime god, a bediranja nije bilo ni na vidiku.....
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
Satori je majka, nažalost svoje nisam doveo do kraja ali jedan kolega je bio bolje sreće tako da sam imao više prilika uživati u dimu.

rad nije nalik na bilo koju vutru što sam do sad probao, neki bi rekli da nema veze s travom koliko je drugačiji. daje puno energije, koncentracije, odličan za komunikaciju i rasprave, bilo koju aktivnost koja uključuje mozganje (sudoku je pravi gušt), ma dobar je za sve i u svako doba dana osim prije spavanja...

potencija je izuzetna, znali smo nakon cjelonoćnog pušenja zapaliti pljugu Satoria, lijepo te "ispravi" kao da nisi ništa prije pušio, jednostavno nadvlada sve ostalo i ideš mirno kući... :)