Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
pa iz outdoora je i uneta u indoor ;) ma podnosi odlicno sve sem hladno i vlazno kao i svaka sorta, samo ova dugo cveta pa je opasnost od budji velika za saditi u kontinentalnom delu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SeaMan
05.03.2015
5
1
3
42
Sta vi ljudi mislite o king's kush i big bang auto nisam nasao u u dnevnicima nista o njima za bb auto je pocet jedan ali niceg pametnog nema :/ jel radio to neko? ili sam se uhvatio bas za ... :D inace za out su planirani.
 

chifnotech

Aktivan Član
17.08.2011
119
63
28
44
Pozdrav ekipa, trebam preporuku starih iskusnjara za strain koji bolje podnosi više temperature i nižu vlagu (čak i do 34C iako se namjeravam boriti da ne bude tako, ali ajmo pretpostavit). I, kad već pišem, možda kakav savjet ili trik za spuštanje temp a da nije klima i slično.
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Hoću naručit neku funky,turbo uber cool sortu...dosadno mi je i napušen sam.Hvala na prijedlozima :D

P.S.Može nešto u boji,purple,black itd...

@PowerSeed

Ravno u glavu,taman tako nešto tražim!:clap::
 
Poslednja izmena:

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
ima li neko iskustva sa sleestack skunk sortom ?


prvenstveno me zanima da li mnogo smrdi u outdooru, posto je planiram posaditi ali sajt je blizu puta (ali sanse nema da biljku neko skonta vizuelno, jer ima raslinja, zbunja pa je nemoguce) ???? hvala unaprijed ekipa
 
30.03.2015
64
3
8
44
Treba mi preporuka strain-a za anksioznost i depresiju, nesto sto bi mogao zapaliti dok sam na poslu, dok vozim bike, dok nesto radim da me ne umrtvi vec suprotno :D . Za sad sam narucio od RQS Amnesia Haze, cekam da dode ali bi narucio jos tri vrste po 1 sjeme uz vasu preporuku.
Uvjet je da budu automatici
Tnx
 

BIG DEVIL

Aktivan Član
31.05.2015
240
476
63
Mexico
Pozdrav, da li je neko uzgajao Bubba Kush od GHS-a ? Imam nekoliko biljaka pa me interesuje da mi neko kaze iz prve ruke koliko raste u visinu i koliki je prinos po biljci. Ja sam citao na stranici GHS-a da je kratka i gusta biljka ali i da daje do 1000 grama pa mi malo nije jasno s obzirom da sam video i na google-u neke slike Bubba Kush i vidim da je veoma mala mozda nekih 80cm a da daje kilogram po biljci ???
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pitanja ti nemaju smisla nimalo. Daje ovisno o uvjetima. To daje u savršenim uvjetima o kojim ti vjerovatno možeš sanjat. Budi sretan sa 100 grama ili koliko god da. Tvoje je, tvojih ruku dijelo, pa je samim time i slađe.