Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

uksnicazabunje1

Aktivan Član
22.01.2015
369
1.056
143
Kingston,Jamaica
Pozdrav ekipa :) polako se pripremam za 1. grow koji treba da pocnem kroz 15-20 dana.. Poslednjih 8-9 meseci citam ovde po forumu razne teme,dnevnike napisao sam za to vreme prirucnik sebi malo po malo i evo ga sad je gotov,sve od stavljenja semenke na klijanje pa do pusenja iste ... E sada treba sutra da se poruce menke (Hempatia) a ja jos nisam definitivno odlucio sta cu... CRITICAL KUSH x3 uzimam sigurno e sada za druge 3 se razmisljam izmedju White Widow,Skunk XL ili Super skunk al procitao sam ovde u temi napisao je da se Super skunk ne preporucuje pocetnicima,pa molim predloge
sto se tice vrste semenke nek ima rad slican kao Super skunk i da ima okej prinos ni maximalan ni minimalan,rad je najbitniji :)

Pozz
 
Poslednja izmena:

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
citam dnevnike svi koji su ovdje uzgajali Tangarine dream su lose zavrsili ili nisu nikako.da li itko od vas ko nije pravio dnevnik ima iskustva sa njim.pripremam ga za iduci grow?
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
Pozdrav ekipa :) polako se pripremam za 1. grow koji treba da pocnem kroz 15-20 dana.. Poslednjih 8-9 meseci citam ovde po forumu razne teme,dnevnike napisao sam za to vreme prirucnik sebi malo po malo i evo ga sad je gotov,sve od stavljenja semenke na klijanje pa do pusenja iste ... E sada treba sutra da se poruce menke (Hempatia) a ja jos nisam definitivno odlucio sta cu... CRITICAL KUSH x3 uzimam sigurno e sada za druge 3 se razmisljam izmedju White Widow,Skunk XL ili Super skunk al procitao sam ovde u temi napisao je da se Super skunk ne preporucuje pocetnicima,pa molim predloge
sto se tice vrste semenke nek ima rad slican kao Super skunk i da ima okej prinos ni maximalan ni minimalan,rad je najbitniji :)

Pozz
super skunk je fenomenalan dim
po mom uopće nije zahtjevan, ne voli jedino pretjerivanje sa gnojivom
normalne dozice su čist ok i to svako drugo zaljevanje
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
Sativicni autos...mozda po imenu ali po radu tesko ;)
Sative su specificne i za uzgoj i za u rizlu i traziti Sativu u autosu :(

Jedina Sativa koja mi je dala high koji se ocekuje od sative je Hawaian Snow :respect:Francuski konjak 11 od 10..na jesen se vidimo :)Uzgajajte HS ako zelite duvati Sativcugu ;)

SSH od GHS je dosta slican ali se poslije nekoliko pljuga osjeti da je hibrid i ono malo Indice u njemu pokvari dojam.Ali ako ju pravilno doziras ..mozes se navuci na SSH
100+ dana cvjetanja .Kole ko ruka.5 tjedana vege-400w-25l TM i ocekuj cudo ;)

Silver H. od Sensi S. mi se cini dosta dobar ali ga nisam dovoljno izgustirao da bi mogao puno o njemu.Uglavnom masan i vrlo ozbiljan dim :)

Arjan haze od GHS-a je odlicna marihuana i ako se netko hoce natezati za fox tailove i sativa nokaut onda je on dobar izbor ali je tezak za uzgoj i treba mu puno da dodje do kraja 120+ dana.PH je vazniji nego dorucak ujutro haha

Nevil Haze-GHS....ocjena 8 od 10 cisti sativa high ali teska za uzgoj.

Strowbery haze-GHS.babalu..zbrkulja :) Odlicna za pecanje hahah :)al mi nije sativa..

Lemon haze..nema kreativca da napise hvalospjeve za LH ali cu ja ..LH je kao jutarnja kava.Nisi ni dovrsio pljugu a vec bi rolao drugu :) 10/10

Lemon Skunk-GHS sada ga vise nema u prodaji ali najavljuju come-back na jesen.Ima ga Dinafem ako se nevaram :) rad,aroma...miris sve :)
Neusporediv sa ostali skunkicima.

Jack Herrer-od SS e to je marihuana za svakoga..ne onaj od GHS
Sensi S-regular.Malo su skupe menke ali je marihuana vrh.Lagan za uzgoj i kao da je od Mandale..nista mu netreba dok neudje u cvjetanje :)
Tvrdi,kompaktni vrhovi i na sam pogled se vidi da nije za one ispod 20 haha

Zapalio sam neki shit,neradim i malo sam se raspisao .Valjda ce ovo nekome koristiti
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
naravno da sativicni auto nije i nemoze biti kao dobro odgojena sativa, ali je nesto najbolje sto ja mogu dobiti kod kuce u out-u.
a sve sto si napisao mogu ruku da stavim na panj, zahtevne za gajenje do bola, mrzim ih.
pre par godina sam tamo natrcao na ssh, i mogu ti reci da je rad bio neocekivan, osecao sam se 25 godina mladji, i tako napaljen na taj dim uzmem dva pakovanja semenki 2*3 i naravno nista od toga, isklijale 4 kasno posadjene kasno, neiskustvo u growu, oluje, led i na kraju nista.
sanjam taj ssh jos uvek :D
pojavio se kod ghs super lemon haze auto, nadam se da cu ga probati sledece godine.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

uksnicazabunje1

Aktivan Član
22.01.2015
369
1.056
143
Kingston,Jamaica
@uksnicazabunje1 neces pogresiti ni sa jednim skankom, u pitanju su nijanse. ww isto spada u klasike, da se tako odrazim, ni tu neces pogresiti, mada bi ja uzeo neki sativicni autos.
Poruceno 3x WW i 3x super skunk
Autose planiram za 2 .grow,videcemo kako ce moj 1. grow proci :)))
Hvala na savetima

super skunk je fenomenalan dim
po mom uopće nije zahtjevan, ne voli jedino pretjerivanje sa gnojivom
normalne dozice su čist ok i to svako drugo zaljevanje
Hvala na savetima,poruceno:)
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Ma tražim neku temu koja ce odgovarati mom pitanju,ali nisam siguran jeli ovo prava. Ali mozda ce komentari pomoci nekom u odabiranju streina.

Znaci imam RQS-ov Northern light,kazu heavy indica, ali nekako mi ima dosta velik razmak internoda i listovi su onako pola-pola. Zanima me i kakvu ce kreirat vrstu budova. Ne izgleda mi kao neki heavy urod...
Ako ga je netko odradija grow ili proba dim neka baci malo komentar kako je to njemu bilo i kako djeluje...
Ovo čisto sam napisa onako kako mi se čini, svjestan sam da tu ima masu mogučnosti,ali čisto da se malo prokomentira :thumb:
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
Tu sam te prebacio pa cemo ovdije o iskustvima sa sortama ;)
NL karakterizira jaka aroma i couchlock efekt...ali ono 300 na sat.
Ja to nevolim pa o tom strainu nemam bas neko posebno misljenje.
NL klasika lagan za uzgoj i kao i sve ostale dobijes na kraju ...dovoljno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Kucao u trazilicu vrste,strajnovi ali vidis sorte mi nije palo napamet... Dobro da si prebacio.

Kazes couchlock, e pa to bas i zelim da bas bude ono za u krevet. Sative me izvozaju ko magarca :makaze:(iako sam pusio samo hybride,ali sativa dominant), pa sam bas htio da malo probam drugu stranu.

box mi je 30*30 cm, triba biti vrhova ko djubra da bude dovoljno,ali vegetacija obecava,zato me i zanima kraj.

Hvala na odgovoru!:thumb:
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
dosad sam radio easy sativu,red purps,purple maroc i iced greiphut,sa purplom nikad neznam sta je hed i kad da skidam,sative su dobre,malo podlozne plijesni i gusjenice ih obozavaju,nekako mi je grejfut najgotivniji za sada,zanimaju me grmaste biljoze koje ne cvjetaju duze od 60 dana,specijal quen mi se svidjela sa slikica,volio bih jos neke sugestije za sledecu sezonu,mislim odraditi i dnevnik,pozz
 

GrobnaJama

Aktivan Član
09.09.2015
195
517
93
41
Pozdrav ekipa!

Nisam siguran jel je ovo pravo mjesto, ali eto...
Nisam nigdje mogao naci konkretne dnevnike uzgoja i iskustva sa ovim strainovima....
Zanimalo me dali se isplati sa nekom od ove dvije sorte raditi Scrog?
Dal je neko imao iskustva sa ovim strainovima? Kolko vidim po netu Sour Grape svrstavaju u sortu sa malim prinosima, te su svi hedovi sitni i nikakvi... Dal opce ima ova sorta ikakvog potencijala bez da ih je 20 u boxu?
Za Lady Purple predpostavljam da je N1 Kush tj barem se nadam tome....?

Imam pun **** tih sjemenki, radim 1. samostalni grow za par dana i nebi htio ostat sa 20g u đepu nakon 3 i pol mj avanture, utrosenog vremena i ljubavi <3

Nakon vise od 7-8mj skupljanja opreme i jos duplo tolko ucenja, najmanji mi je problem kupiti neku dobru genetiku, potentnu sortu tipa Amnesia, C99 ili nesto slicno (ako imate neki prijedlog slobodno)

POMAGAJTE DRUGOVI!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310