Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
nemoze, jedini nacin ti je da je usporeds sa nekim drugim kad bude pri kraju, jedino sto mozes vidjeti je dali je vecinom indica ili sativa
indica ima vece i sire listove, a sativa manje i siljastije
 
31.05.2012
41
7
8
Pozdrav
Zanima me jel postoji razlika u kolicini ploda izmedu autoflowering i obicnih biljaka (npr. Big Bud)?
Ispricavam se ako je ovo pitanje postavljeno u krivoj temi!
 
14.06.2012
12
0
1
40
Pozdrav svima! Pratim Vutru već par godina iako sam se tek neki dan registrirao pa vam eto ovim putem sada želim i dalje puno uspijeha i dobrih tema,a i što rodniju 2012:) Zanima me da li je netko radio grow sa Jack Hererom u pc midi kučištu i kakva su vaša mišljenja.Znam da je sativa i da voli rasti,a ja imam u planu staviti fem. sjeme odnosno jednu biljku najviše imati unutra.Dosad mi se svaki grow pokazao u smislu "sve je moguće" pa si kontam da bi se i ovo moglo progurat pa kako god bilo.Hvala!
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
ja licno nisam za ps jeck je dobar bolje da si ga roknuo napole da dobijes vise nego u ps 2grama ali ti znas najbolje!

sretno
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ne znam zasto ne bi raslo, trava je trava, nece imat prostora al ce rast kaj ne? :D
Proseci se po dnevnicima uzgoja, sigurno ces naci jacka u PCu ili neku slicnu sativu.
 
14.06.2012
12
0
1
40
Ovogodišnji indor mi je nevrijeme pokosilo tako da mi za sada jedino preostaje Pc grow.Imam i 2 boxa jedan 2m2 i drugi 1m2,ali sam preselio u stan i trenutno sam ograničen sa prostorom.Jedino da stavim hps-ice na plafon pa da zajedno cvijetamo xD ha ha
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Trichome je napisao(la):
Imam i 2 boxa jedan 2m2 i drugi 1m2,ali sam preselio u stan i trenutno sam ograničen sa prostorom.Jedino da stavim hps-ice na plafon pa da zajedno cvijetamo xD ha ha

U ovome bi mogao bez problema, probaj naći mjesta :)
 

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Evo napokon sam probrao par vrsta koje mi se sviđaju pa ako može komentar i savijet:
Big Bang auto flowering
Kalashnikova automatic
Super bud
Lemon skunk
Pure Kush
OPREMA i PROSTOR: 50x50x130, 6 CFL 23w, HPS 150w
Iskustvo srednje..
Cilj: dobiti količinu i kvalitetu u isto vrijeme kolko tolko..
Ako ima još ko kakav savijet za sortu, slobodno kaže :)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Znam samo za Super Bud i Lemon Skunk.

Super Bud ti definitivno nece stati u traj prostor, to je indica koja se siri i siri a malo ide u visinu.
Lemon Skunk obratno, ne siri se ali ide u visinu. Imao moj frend.

Super Bud je dobar za Scrog i Sog ali nije dobar za LST, prezbunjav je.

Za ostale nemam pojma. Odi na youtube pa gledaj :) tak ja radim kad me zanima neka vrsta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mimika
06.06.2012
27
0
0
48
druze sto se tice skanka, postoji super skunk semena, deset komada kosta 55 e , znam gde ima da se kupe provereno u inostranstvu, to je jedna od najpogodnijih vrsta za indor, sve su feminizirane, daju najveci rod i najkrace im traje vegetacija i cvetanje, znaci sve pohvale za te menkese :)
 

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Da pogledo sam, ogroman je na kraju priče a ja sam mislio nutra staviti 3 ništa od toga.
Mislim da ću uzet big bang na kraju, jer mi se čini po ovome šta sam pročitao, da nije visoka dosta ide u širinu ali ne previše, sjemenke su dosta jeftine i dobi se dosta uroda uz pristojnu kvalitetu...
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
papir2302 je napisao(la):
Evo napokon sam probrao par vrsta koje mi se sviđaju pa ako može komentar i savijet:
Big Bang auto flowering
Kalashnikova automatic
Super bud
Lemon skunk
Pure Kush
OPREMA i PROSTOR: 50x50x130, 6 CFL 23w, HPS 150w
Iskustvo srednje..
Cilj: dobiti količinu i kvalitetu u isto vrijeme kolko tolko..
Ako ima još ko kakav savijet za sortu, slobodno kaže :)

Kolega, izabrao si dobre sorte, ali mislim da ti ni jedna od ovih indoor neće dati ono što preferiraš tu. Svima osim Kalashnikovoj Auto treba puno prostora za razvoj i velike tegle, a to nije baš za ove dimenzije koje si opisao...

Moj savjet ti je definitivno dwarf sorte.. White dwarf, Red dwarf, Syrup, Sylos pa ćak možda i White Widow... ostalo sve će ti dati ili kvantitetu ili kvalitetu ako dobro odradiš, oboje... sumnjam, ali ako ne probaš... nećeš saznat :cvetak
 

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Očito sam se malo zaletio...
Ajmo onda ispočtka :D
Na raspolaganju mi stoji još par vrsta pa da vidimo:
Afghan Kush Ryder
auto
Chemdog
auto blueberry
Mislim da sam sad našo 3 vrste koje zadovoljavaju moje uvijete... sad može opet pomoć oko one prave :)

EDIT:
Evo malo sam išo vidjet o ovim sortama pa sam saznao:
auto blueberry (za neiskusne, daje od 15-50g po biljci šta je malo..)
Chemdog (ekipa hvali ovu sortu masovno, ali kažu da je zahtjevana i za iskusnije, šta mislite o tome?)
Afghan Kush Ryder auto (najviše mi se sviđa, 14 dana veg, 55 dana cvj vrlo brzo, po m2 150-200 g šta mi se čini da bi moglo dati više nego bluberry-a)
e sad mi samo treba još vaše mišljenje pa naručujem :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Mislim da si se izgubio u brojevima. Sotre u indoru prosječno daju oko 500g na m2 tako da ovo 150-200 za afgan zvući jako malo.
za neiskusne, daje od 15-50g po biljci šta je malo
50 suhog u indoru po biljci je sasvim dovoljno. Ista ta koja unutra da 50 vani bi trebala bar 200.
Ja gotovo nikad nisam vagao i gledao brojeve jer sam do sada ionako uvijek imao naviku pušiti ih čim napune par tjedana tj. počnu bacati kristale:))