Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
A dobro da i to šta kažeš...
I koji bi bio onda zaključak od ove tri ponuđene koju bi mi bilo najpametnije uzeti?
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Papir evo ja cu ti reci iskreno sto mislim.


Da sam na tvom mjestu, ne bih uopce trosio novce na sjeme nego bih uzeo sjeme iz paketa i to growo a poslije tog growa bih razmisljao dalje sta kako i to.
Ali ako vec trazis savjet, ja ti preporucam sve osim auto sorti. Meni se one uopce ne svidaju. Jest da brzo rastu, ali jako malo daju i high je bezveze.

A i nisi nam rekao kakav high volis, up ili down, jel oces kolicinu ili kvalitetu i tako to.


Uostalom, tvoj grow tvoj zivot, izaberi sto hoces, sve je super dok je tvoje.
 
14.06.2012
12
0
1
40
Evo ovako,u igri je sweet skunk auto, pa me zanima jel ga bolje stavit na balkon ili u kućište.Balkon je na južnoj strani,mada ima dosta i sjene.Ako se netko već susreo sa ovom vrstom volio bi ćuti njegovo mišljenje i neki kratki smoke reports.Hvala!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
vjeverice jedva čekam da moji automatici sazriju (osim think different u igri su još Auto Jet 47 i Greenomatic ali ih nema u dnevniku) pa da ti sa zadovoljstvom mogu reći kako kenjaš gluposti...

od ovih sorti koje imam probao sam samo GoM i mogu ti reći da je sve samo ne bezveze, daleko od toga...

kada se od pola grama greenomatica napuši 8 ljudi i super im je onda znaš da je vutra stvarno bezveze...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Reko sam na početku da bi želio količinu i kvalitetu kolko tolko..
Imam ponuđene one tri vrste koje sam npisao samo mi treba savjet koja je najbolja..
Ponuđene su: Afghan Kush Ryder auto, Chemdog, auto blueberry.. ako niko nezna koju je najpametnije izabrat za moje uvjete, onda budem jednostavno pogađao sam..
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
od auto BB nećeš dobiti količinu (osim ako je 20 grama po biljci ono što tražiš)

moja preporuka ti je Auto Mazar ili Think Different jer su oni superteška kategorija među automaticima (ako se zanemari "superauto" sorte).

staviš samo jednu sjemenku na prostor od 50x50 i to ti je taman.

vidim svjetla imaš dosta, samo dobro obloži box reflektirajućom folijom, sredi reflektor i CT da možeš približiti lampe i gledaj kako biljke bujaju...
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Papirko, malo me iritiras s tim pitanjima. Mislim, nemoj se ljutit, samo sam ti to htio reci. Sve pet, samo vidi:

Chemdog Marijuana Strain Review | The Weed Blog

AutoBlueberry® | Dutch Passion

! World of Seeds Auto Collection Afghan Kush Ryder Autoflowering Feminised Seeds - World of Seeds Auto Collection Afghan Kush Ryder Autoflowering Feminised Seeds - Updated:28/06/2012


Ne da mi se citat, citaj ti al sam presao okom i nista ne daje kolicinu. Chemdog je tezak za uzgojit (bar tak pise), za auto BB sam vidio na youtube da zna ne dat ljubicaste vrhove znaci kaj ce ti bb ak nije ljubicast, a afgan taj daje 150g po m2.

Eto. Tak i ti mozes. Upalis Google, upalis Youtube, upalis Banke Sjemena i trazi brate mili, ima vrsta milijun. Ja bi ti najradije reko sta da uzmes al kad ni ja ne znam sta valja sta ne.


A jesi li razmisljao da uzmes +Speed? Pise da je od pocetka do kraja 7 tjedana. Cak i da da 15g po biljci, isplati ti se ak je gotova za mjesec i po. Znaci godisnje mozes imati skoro 8-10 berbi. Ja sam ga bio kupio al mi netom slucaja sve propalo tak da ne znam iz iskustva. A i nisam nigdje nasao smoke report za njega, stoga pretpostavljam da ima jako slabi high. Al 7 tjedana je 7 tjedana.
http://www.sweetseeds.es/banco_2012/variedad.php?id=27&lang=en

E... sad sam nabaso na nesto. Evo moja preporuka ti je ovo i vise ne postam u vezi toga:
http://www.sweetseeds.es/banco_2012/variedad.php?id=19&lang=en
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
zanima me orange bud jel neko to odradivao vidim na youtube da je mrsavo rodi verovatno je kvalitet al netreba mi 1g po biljci da se patim ako slabo daje
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
orange bud je zapravo Skunk #1 križan sa nekom vrstom koja mu daje taj miris i okus naranče, trebao bi dosta dobro roditi...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
not smoke je napisao(la):
1g po biljci da se patim ako slabo daje
1 gram možeš dobiti i od sorte koja daje ogroman urod ako nemaš vještine. Svaka sorta ima potencijala da rodi dovoljno. Meni je uvijek najbitnija kvaliteta. Radije biram 20g power planta nego 50g big buda. Powerplant drži duplo više i rad je energičniji tako da brojevi u uzgoju su jednostavno besmisleni. Dobro je hajde radi neke statistike ili da se zakljući uspješnost growa.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
Greenpower1 je napisao(la):
1 gram možeš dobiti i od sorte koja daje ogroman urod ako nemaš vještine. Svaka sorta ima potencijala da rodi dovoljno. Meni je uvijek najbitnija kvaliteta. Radije biram 20g power planta nego 50g big buda. Powerplant drži duplo više i rad je energičniji tako da brojevi u uzgoju su jednostavno besmisleni. Dobro je hajde radi neke statistike ili da se zakljući uspješnost growa.

pa ocu sad da uzimam kvalitetnija semena dosta je bilo big banga,ams itd.

to me privlaci orange i L.S.D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
LSD je preporuka. Unutra naraste namanje metar znaći nije baš malena,jako dobro rodi ako se kvalitetno odradi, radom zaista podsjeća na LSD:)
 
04.08.2012
24
0
1
28
Evo ja sam početnik i želio bih posadit nešto ali ne razumijem se baš u vrste pa mi preporučite neku vrstu koja nije prezahtjevna i da je outdoor.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Evo, za pocetnika preporucam sjeme iz paketa iliti domacica. Kad vise ne budes mislio da si pocetnik onda uzmi neki brend. Sretno!
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
vutranko je napisao(la):
Evo ja sam početnik i želio bih posadit nešto ali ne razumijem se baš u vrste pa mi preporučite neku vrstu koja nije prezahtjevna i da je outdoor.

opalis big bang fem najeftinije pa uci na njemu bitno da je fem da se preterano ne zajebavas sa polom sad je ves kasno za outdor sledece god

pozz