Jedan mali otočić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

graf

Aktivan Član
09.02.2015
228
991
93
Ne znam što bih rekao više osim da mi je žao da ovdje i sada atmosfera nije više ista, ali isto tako, vjerujem da može biti jer potencijala ima.
Ne mogu komentirati odluku moderatora jer nisam pratio u detalje i sigurno svaka strana ima što za reći, a ovdje je uključeno i više nas tako da, htjeli ili ne, trpimo svi zajedno posljedice ni krivi ni dužni.
Šteta jedne lijepe teme ovdje na forumu i energije koja se može osjetiti preko slova i riječi svakog ponaosob, te aktivnosti koju ovdje susrećemo. Mi smo gospodari naše volje i riječi koje izgovaramo/pišemo, tako da samo o nama ovisi hoćemo li se ovdje osjećati dobro ili pak loše.
Ja navijam za ovo prvo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aezakmi

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ajde ajde ekipa, treba malo naučit tolerancije kod druženja na forumu.
Dogodi se koja greška i sta, Big deal. Ideš dalje i gotovo.
Ne možeš sve uzimati previše osobno.

A što se moderatora tiče, svaki dan čiste spam po forumu, da VI možete uživati na njemu. Možemo biti sretni, da imamo takve moderatore, jer zbog njih je forum takav.

Pentagan, tebi jedan pozdrav iz

velika_planina_88121.jpg


Brda

slovenija-3d-KVADRAT-600x600.png
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Aaaaaaaaaaaa:fuck:
Ispričavam se svim forumašima,ovo nije vikanje više stanje uma i navjerica što se sve događa u ovoj temi,žao mi je.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Avantura moj,pa zar ovo da se dogodi iskusnjarama kao ti,koju si kašu skuho iz ničega.Osnovna stvar je pročitat temu od početka,vidit o čemu se radi,što se priča. Znam da ima svakakvih na forumu i da je vaš posao kao moderatora zahtjevan ali........
skonto si, ispričo si se,:respect: svi smo mi ljudi od krvi i mesa, idemo dalje........
uf ne znam ima li smisla ovo što pišem u Pantinoj temi ali to je njegova želja, pišite ljudi što vam je na pameti. I sad ne znam je li ovo po pravilima ili nije, je li se smije ili ne smije. Nikoga ne želim uvrijedit ili prozivat, super smo se našli ovdje, pričali o svemu i svačemu, izmjenjivali iskustva i moja želja je da to tako i ostane da bude ove teme dok je i foruma.
Sad mi je lakše...............nemojte mi što zamjerit!
 
Poslednja izmena od urednika:

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
koju si kašu skuho iz ničeg
Ne vidim nikakvu kašu osim šta su si neki dali oduška.
Valja podsjetiti da je ovo tema "ko ste i kako ste nas našli", šta god to trenutno značilo.

PS: ne mogu vjerovati da neki odobravaju ponašanje člana čiji nickname ne želim više ni spominjati.
Moje vrijeđanje je nula prema onom kkao je on vrijeđao.
Bitno da si se zakačio na prijetnje.
Ima opcija "prijavi post" ako ti se ne uklapa u tvoje okvire pa če moderatori i admini pregledati.
LP
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Ne vidim nikakvu kašu osim šta su si neki dali oduška.
Pa baš to,dali si oduška u temi koja nije s ničim vezana.Sve za 5 Avantura,no hard fealing i ne razumijem tvoj P.S. Kakve veze ima moj post sa tvojim komentarom.Ništa ja ne odobravam ako se to odnosilo na mene.Onaj čiji nik ne želiš spominjat je sam kriv za sve što se dogodilo i to je to.Ne znam što još pričat o tome? Btw,i moj i postovi su prepravljeni,valjda me neko prijavio
LP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.