Jedan mali otočić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Nisam dugo bio u ovoj temi i udjem i krenem redom da citam i bas sam bio ljut na sebe sto nisam bio ovdje stalno i jedva cekam da dodjem do kraja da i ja nesto napisem, kad ono kraj nije bas fin. Opet sad necu imat neta mislim par dana pa se nadam da ce sve biti dobro kad se vratim.
Pozdrav ljudovi i budite mi dobri. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan and L0oD

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Auuuuu! Šta uradi crni pantagane:fuck:
Ma ne lulu, ima Graf da napravi jednu luletinu za svih pa da je svi skupa napunimo i podimimo:rasta:evo gore ima skicu, Bizzzo ne diraj sliku:)
A ko bi se moga ljutit kad vidin sve ovo, nemojte se ljudi radi mene sva...neslagat, to najmanje želim.:(
Opet, ovo nešto vaše negativne energije je u meni izazvalo pozitivnu energiju i opet se dokazije da je ovi forum ko obitelj na koju možeš računat uvik:respect: i nikoga se ne napušta bez borbe.
Čovik san od mora i to isto more me naučilo da kad u neveru treba nekoga spašavat, ne pitaš ni ko je ni šta je ni jel ti drag ili nije. Tako treba i u životu koliko god je moguče.
Još san bi malo grintav kad san otvori forum ali kad san pročito sve, prošlo me odma. I mislin da je tema na pravo misto, ovo "kako ste nas našli" smo brzinski riješili, a sve ovo ostalo, cila ova tema, je " ko ste " Šteta da su ostale teme zapuštene. Lipo nan je, lipo se družimo.
Je mi zasmetalo brisanje poruka i opomena (je mora ta poruka stat tamo ili se može obrisat ko i druge) jer se nikome i o nikome ni loše govorilo i nije se kršio pravilnik. To je bila sloboda govora a ne poticanje na pobunu. Pročit san ga ali ako san ništo krivo shvati neka me se ispravi.
A vutrašima jedno veliko Hvala jer je privilegij u životu imat ljude koji o tebi brinu:respect::vutra:i u to ime idemo dalje u nova druženja!
Sorry ljudi.
E, a oni negativni koje je Rancero dobi, ko da san ih ja dobi:( Hvala Cill po mi je kamen sa srca:)
PS ovde nema spama. Ako ga i bude ja ču se prvi bunit:cool:

Nije kraj, nego restart!
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Ti si jedna velika ljudina.Cijelo vrijeme čekam tvoj odgovor i niko sretniji od mene na ovakvim riječima.Ti si jedna velika ljudina.Hvala ti prijatelju,vratio si mi vjeru!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Di češ sativu u ovu uru? Ili greš na odmete pa još kojega kosmeja usput :rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: H2O888

graf

Aktivan Član
09.02.2015
228
991
93
Ajde, ajde, samo nek se je magla podigla a za sve ostalo ćemo nekako lakše.
Što se tiče dimljenja, bilo bi lipo ali nekako mi pari ka utopia. Iako mi po vokaciji više pristaje biti idealist, u ovom slučaju (i u mnogim drugim) sam realist. Razloge ne treba niti nabrajati ima ih, ali opet s druge strane, naučio sam isto tako da život zna prirediti i iznenađenja ovakva ili onakva, razloge za to nitko ne zna i zašto bi se uopće zamarao s istima.
Tebi Pantagan želim mir kao i svim ljudima tu na forumu i nek se dobre energije šire svud naokolo.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Samo dobra energija i pozitivna vibra :) to je ono i sto zivotu treba,a zivot je jedan... sinoc sam cistio ribu i ofikarim prst,bio sam da mi ga siju,znaci ludilo,prst mi visi,ja gledam i ne verujem,evo kucam sa jednom rukom kao invalid... al samo bez panike,jos sam pao kod neke doktorke na hitnu,jao ona kap bomba... jos ona me pita,jel me boli puno... kad sam vas video vise me nista ne boli,nego de reci te mi kako vas mogu odvesti na neko pice :) sve u svemu ja vam nalupa nesto ovde,eto doslo mi,kao sto je Panta rekao pisi te sta vam drago :)
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Hvala ti doneba Graf! Več san reko da si ti glas razuma u kaosu. Sediš svima na desno rame. Šta češ, ljudi smo i svi imamo maglovita, kišna i sunčana razdoblja u životu. Samo da dugo ne traju.
Ja san misli da ni medicinsku legalizaciju neču doživit, pa san se ugodno iznenadi. Ko zna šta če bit i u kojemu pravcu če nas život odvest.
Idemo dalje s pozitivom a ono malo negative i rasprava oko toga nam pomažu da budemo bolji i da prihvatimo neke svoje mane kojih možda i nismo bili svjesni. Škola života.

Samo vi pišite, sve je to u svrhu ovoga. " ko ste " :)
 
Poslednja izmena:

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Ma skuzi san ja sta je ovde bilo, reklo bi se , ufino nesporazum ,ja bi reka po domacu ,burdil (svađa), nastala iz ničega ka i svaka svađa u ovoj regiji, panta --- vrile krvi, bodul,sezona ,grintavost,posli, vrucina ,gosti šempjani(zamantani)
Pa se pojavi neko s ovlastima, napravi dar -mar na otočiću sreće i počne gradit hotel (Radit sta oce ) i to bez pitat i eto ti belaja ,
Znate vi onu Mišinu Južnjačke san krviiiiiiiiiii.
Izgladilo se ,sad je valjda svima jasno da si ode TI moderator
Ovde uopće nije loše i posjećujem non stop drago mi je da je razum prevlada
Slažem se panti Graf je andjelčić iskusni ,smireni tako djeluje i meni
A toliko toga za rec Jos .....


Sta je ovde neprikladno ajde tarzane molite kaži stvarno neznan ,Non stop Nika zadiva vidin ja da bi opet moglo bit zanimljivo
 
Poslednja izmena:

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Svako naše malo misto
U duši je uvik čisto
Jer sve ča mu na um sine
Čini da mu vrime mine
A ako se i dogodi
Da nikoga zlo pogodi
A moj bože ča se može
Moglo je i svršit gore
E, Roko, Roko!
:):D:rasta:

Ma jok, Venlo, ja san ode največi tovar i več četiri takva san deložiro odavde!:djede:
Bili su mi konkurencija :D:p
 
Poslednja izmena:

graf

Aktivan Član
09.02.2015
228
991
93
Ma skuzi san ja sta je ovde bilo, reklo bi se , ufino nesporazum ,ja bi reka po domacu ,burdil (svađa), nastala iz ničega ka i svaka svađa u ovoj regiji, panta --- vrile krvi, bodul,sezona ,grintavost,posli, vrucina ,gosti šempjani(zamantani)
Pa se pojavi neko s ovlastima, napravi dar -mar na otočiću sreće i počne gradit hotel (Radit sta oce ) i to bez pitat i eto ti belaja ,
Znate vi onu Mišinu Južnjačke san krviiiiiiiiiii.
Izgladilo se ,sad je valjda svima jasno da si ode TI moderator
Ovde uopće nije loše i posjećujem non stop drago mi je da je razum prevlada
Slažem se panti Graf je andjelčić iskusni ,smireni tako djeluje i meni
A toliko toga za rec Jos .....


Sta je ovde neprikladno ajde tarzane molite kaži stvarno neznan ,Non stop Nika zadiva vidin ja da bi opet moglo bit zanimljivo



Od silne beštime vajde nema, bar je takvo moje iskustvo.
Anđelčić biram biti kad situacija to zahtijeva isto što i kad bi zahtijevala da se mora biti vražićak.
Djela su važna, a riječima nešto opisujemo i nadamo se da će ih onaj koji sluša moći razumjeti, pa slijedi ponavljanje i tako...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Eto ti ga na , dobi i ja pecku na tvom otočiću , jbg. Nesto je tarzanu zasmetalo
Neman pojma sta , nema veze sad , baš me zanima razvoj situacije ,
Bilo bi najbolje da mučim i naravno da ne iden dalje , hmmmmm
Di je Paranoja sad da vidi ovo
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Ovdje ja moderiram :D
Jesi ti to nas nazva tovaron ili je i to sala , pa ce bit nisan htio
Jer tako izgleda i svi to vide ,a znaš sta to znaci , jesan tovar san ,ponosni jaki , i tvrdoglavi
Sad ces se ti meni pajdo ovde lipo skuzat JAVNO !!! I svim tovarima
Svi bi se mi ovde tili malo zajebavat samo vama ovlaštenima to nije jasno
Sad kad je vama do ozbiljnosti ocu ispriku
Nije po pravilniku !!!!!!!!L!!!!!!
Di je red svima isto nemoze ovo ovako
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.