Jedan mali otočić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Ma ja sam samo malo sentimentalan kad je hrana i razbacivanje iste u pitanju. Ne mogu zamirit čoviku šta je sebi osigurao egzistenciju, bolje to nego ništo gore. Hvala na pojašnjenju, danas san ništo nauči a to znači da ovi dan ima svrhu.:rasta::djede:
Grafe, svaki prijedlog je dobrodošo. Jasno mi je to sa inspiracijom, il je ima, il je nema i onda se pojavi kad radiš nešto deseto. Svaki prijedlog može urodit plodom bez obzira kako banalno zvuči u početku (ne mislin na ovo tvoje, svaka ti je na mistu). Narukvice su inače glatke iz unutrašnje strane, ništa ne zapinje i ne smeta. Ove su u izradi jer sam sve gotove podijelio ali ti očigledno znaš o čemu pričaš jer nam se slične ideje vrzmaju po glavi. Samo vi predlažite i kritizirajte bez straha.
Evo i još jedna za kraj "i noga u guzicu je korak napred".:let:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: graf

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ja u tim HowToBasic klipovima ne vidim ništa zanimvljo. E sad bi neko mogao o tome kenjat šta je pisac htio reći. Čak ne kontam kako neko može u ovome i vidjeti neku vrstu humora? Što se tiče narukvica imaš osnovu, zapali jedan i inspirativno navali dalje u doradu!:cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Pantagan

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
i ja sam otocanin pa pozz s otoka otoku:wave:dopali su mi se oni krugovi na prethodnoj strani podsjecaju me na suncev sustav,sunce u sredini fale planeti okolo,mozda se okusam i ja u kakvoj izradi neceg,maslina iman..samo nastavi bravo;)
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Lipo društvanjce se skupilo ode;). Samo vi dajte!
Sad san shvati te HowToBasic i jednu i drugu stranu ali isto mislin da mi je Lazarus Led najbliži po razmišljanju:).
O, sveprisutna Diva, ni ove narukvice ni bilo lako iskrivit (svaka druga je iskoristiva) a tek prsten....... hehe, ali volin izazove pa ču pokušat nešto ali ne garantiran da če uspit.
Cvjetno drustvo da si iz otoka san več shvati, nikad ti pobigne Nika domača rič a ja san upoznat sa malin razlikama dijalekta svih otoka oko mene a i dalje. Sve u svemu pozdrav kolegi otočaninu:wave:.
Oni krugovi če bit sat, a ideju sa planetima si pogodi. Interesiralo me je mogu Napravit ništo slično ali od drva i uspilo je. Više takvih san napravi ali ovi je do sad najkompliciraniji. Inače je sve drvo, nema nikakvoga metala (vide,brokve,žica) sve je spajano na utor i klin i vezano koncem za krpit mriže. Imaš moju punu podrškuda i ti ništo napraviš, ako ti treba pomoč ili savjet u tu svrhu, tu san, somo naprid.
Ako budeš koristi maslinu, moj ti je savjet da tražiš stara zapuštena stabla jer imaju najbolji i najlipši materijal.
Možda se i "umjetnost" malo proširi od onih 20-ak tema.
Samo vi radite, ako od mene nešto treba tu sam.
:respect::vutra:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Bome je kapitalac, nikad ne nađem tako velik. Svaka čast na obradi, majstor si nema šta ;)
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Ručice san imo kad san bi mali. Sad su više šape za držat motiku.
Svjetionika imam 6 komada (dva doma, četri poklonjena) i biče ih još, baš me idu.
Evo i jedan uradak rađen namjenski za poklon.;) image.jpg
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
To sam napiso na početku, da nisam umjetnik i ne želim se gurat među umjetnike.:)
Ako te ne mrzi prebacivati slike samo daj nemam ja ništa protiv.
Hvala na dobrim željama, odma dobijen volju za radit još.:wave:
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Stari moj,ne budi toliko skroman,možda se na smatraš umjetnikom ali ti si svakako umjetnik,bar za mene.Još jednom svaka čast.:clap:: Jer tko nije provo napravit ovako nešto onda ne zna koliko je teško.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.