Jedan mali otočić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

weedseeker

Banned
Banovan
02.09.2015
9
33
13
34
bezosjecajni moderatori obicne mašine


images
bilo bi u redu da pojasniš malo ovu tvrdnju. VNL
 
Poslednja izmena od urednika:

weedseeker

Banned
Banovan
02.09.2015
9
33
13
34
pa covjek zivi u ovoj temi,a ti mrtvo hladno neki smoke report po meni je to mašinski kao da dodes nekom kuci i kazes mu pokupi kauce i gubi se iz kuce,sory veno sto ti ometam posao
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
u jednom kutku mene plamtila je neka ljutnja,kad sam procita venlov post,kad sam je suzbi nastala je tuga,radi mislju od zakljucavanja ove teme...svi ste mi dragi,samo sam opisa svoje trenutno stanje...weedseeker ljudi jos nisu masine,a pogotovo ven,ja to osjetim;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Zblonzinjo

Dimno Rapoložen
24.09.2014
188
713
93
Nigdjezemska
420.hr
Nema smisla zakljucavat temu kad nije otvorena prvenstveno kao dnevnik uzgoja vec su se slike OG-a nasle "usput" u masi kojekakvih poruka. Covjek pise o svemu i stavlja slike svega i svacega sto opisiva samog njega i njegovo okruzenje. Ovaj dio foruma se zove "Ko ste i kako ste nas nasli" stoga mislim da je tema na pravom mjestu i da ne treba nista dirat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73 and Pantagan

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Evo opet! Grom iz vedra neba? E @VenloNL pa ko zavadi majku mu?;)
Komu smeta ova tema? Čovjek kači slike i na druge teme koje su za to predviđene a i u ovu koju je on pokrenuo i koliko vidim skupio pozamašan broj pratioca uključujuči i mene a i tebe V. Pa i ti si ovdje nabacio svoje misli za koje nema predviđena tema.
Mislim da bi bilo glupo i nepošteno da se ova tema zaključa ili makne.Opet mi isto pitanje pada na pamet!
Kome smeta ova tema?
Meni ne smeta!
 
Poslednja izmena:

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ma vjerovatno je@VenloNL mislio da se sadržaj ove teme prebaci u outdoor ili indoor dnevnik...činjenica je da je ova tema "malo drugačija" od ostalih,ima svega i dnevnika uzgoja i "jeste li bili danas u prirodi",i" brutal offtopica" itd...to je vjerovatno i razlog zbog kojeg je bacio udicu oko zatvaranja teme,ja sam isto za to da tema ostane živa upravo zbog svih navedenih razloga,jer je jedinstvena.

Tema vjerovatno neće pod ključ ako se masa izjasni da ne želi,pa chill out...nitko nije na ovom foruma mašina pogotovo moderatori,prilično su cool :rasta: Samo gledaju da bude sve po PS-u,ali iznimka se može napravit i ja mislim da je ova tema zaslužuje.

A ti @Pantagan imaš obavezu ukoliko tema preživi jednakim tempom nastavit s svim slikama u ovoj temi :D
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Po meni je tema jedinstvena... sad nznm zasto bi nekome smetala ova tema :) ma sigurno je Venlo ispusio neki opasan joxs :D kao sto napisa ranca... i sam V je kacio slike,tako da je sigurno nesporazum... a tema je i dalje aktivna,tako da ajmo iskulirat ekipa :razvaljen:: evo ja pravim nocas trubu i svi ste pozvani :vozdra:
Nego Panta,daj okaci one mlade devojcice iz box-a da vidimo kako napreduju:djede: eyessss::cool23:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
:zvezda::....ajde premještanje, to da, to san i traži ali čemu promjena naslova? Fun club:confused: pa nismo dica. Ako je tako bar da je Coffie shop a ne fun club:zvezda::. Hvala.:popcorn::


Velika zahvala @He-Man , opet :):thumb::respect:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.