Jedan mali otočić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Za sve one koji izražavaju neku vrstu empatije ili neku virtualnu solidarnost u ovoj temi,pročitajte pravilnik foruma tj.,
6. Izaberite relevantan forum/temu za svoju temu/post

Vidim da je tema prebačena u forum Sve i svašta. To bi sada kao trebalo značiti... trpaj Pantagane sve i svašta u Sve i svašta.
Dok velika većina ove male zajednice nastoji ispoštivati red i redoslijed na ovom forumu,otvarajući svoje dnevnike uzgoja,stavljajući svoje slike i komentare u pripadajuće dijelove foruma ... u ovoj temi se grubo krši pravilnik trpajući sve i svašta u istu.(bez obzira što je to sada netko prebacio u sve i svašta)
O čemu je tu bila ono riječ na početku?
Idemo sada zamisliti da samo pola foruma učini nešto ovako slično ... na čega bi to ličilo ?
Pozdrav !!,
Opet on ,,,,,,
Neodustaj Panta ,tvoja ideja i tvoj projektić ----otočić , nisam često uključen ali pratim kad stignem lipo je vidit sve ovo dosad !!
Opet ja,šta ?




 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Ova debela slova su ispala noćas na nekom prastarom kompu,pa možda djeluje malo nabrijanije.
Inače,opušteno tipkam :ajnstajn:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: H2O888

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
A što nebi trpo sve i svašta? Mislim da su relevantni forumi/teme uredno pokriveni mojim postovima pa šta smeta da usput stavim slike i razmišljanja u ovu temu. Ako kršim pravilnik ili spaman forum,uvik postoji mogučnost bana ili zaključavanja teme.
Dobro jutro, valjda.
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
jutro svima :kafa:panta jel i u tebe ima komaraca..ode ih ima ko u prici u zadnje vrime,prska se na sve bande
3192_IMG_1713-30-01.jpg
a od dima ne bizu:spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73 and Pantagan

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
:popcorn:: Nece valjati. Fan club sam stavio u naslov jer se teme ovog tipa tako i zovu. Na nekim drugim forumima doduse. Panta pise, netko negoduje, fanovi s transparentima stoje i navijaju. Ajmo Panta, gogo. Ne svidja mi se ton i retorika te odnos ovdje prema Venu prije svega, a onda i izmedju fanova.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan and H2O888

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
Ne svidja mi se ton i retorika te odnos ovdje prema Venu prije svega,
slazem se. pravo moderatora (a i obaveza) je da kaze sta misli po pitanju nekog sadrzaja na forumu. da ne bi preterano spamali ovde u mishmash temi raspravicemo to u odeljku za moderatore. tema je u medjuvremenu prebacena u sve i svasta jer ovako koncipirana nije mogla ostati u prvobitnom podforumu. uzecemo to, kao i sve ostale okolnosti u obzir a do tada uzivajte na otoku
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
ven je dobar covik,znam ga ja jos od starog chata,kojega bi i danas bilo da nije ovakvih natezanja...oladimo i volimo se:joint:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Pa ja san traži da se premjesti ali očito ne paše nikud a da se ne stvori neki problem. S obzirom da sam ja temu otvori, sad bi zamoli da se tema zaključa jer ovo nema smisla. Odustajen. Hvala.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

weedseeker

Banned
Banovan
02.09.2015
9
33
13
34
kako ga nema vidi koliko ruznog spama otiso bi s foruma odma da se o meni radi kao sto cu otic jer ovo ovdje se privatiziralo gore nego mamic dinamo i hns,a forum smo mi
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Panta nemoj tako. :smoke: Tema je zanimljiva ali samo triba naći pravo mjesto jer ako bude u dnevnicima potaknit će druge za isto ovako malo kreativni dnevnik i nije to loše ali neće biti dobro ako bude u dnevnicima za uzgoj jer oni bi ipak trebali malo više "znanstvenih" informacija nego ovako brain stream. To šta smo naišli na problem je normalno kad se nešto "novo" smisli, e sad samo triba se stabilizirat na svom mistu pravom.

Pratim i dalje:popcorn::
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Ima. Ostajem pri ovome šta san napiso. Ja temu napuštan, zaključanu ili ne, koga volja neka piše. Može u ropotarnicu povijesti foruma. Pozdrav.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
kao sto cu otic jer ovo ovdje se privatiziralo gore nego mamic dinamo
vidim da neki clanovi nisu razjasnili neke osnovne stvari. sajt nije privatiziran nego u privatnom vlasnistvu. na sajtu ovakvog sadrzaja ne mozete ocekivati demokratiju kakvu nemate ni u drzavi u kojoj zivite. iako je sajt informativno-obrazovnog karaktera uzmite u obzir da se ipak bavi necim sto je za sada u sferi "ilegalnog" i zakonom kaznjivog. zamolio bih ponovo clanove da procitaju pravilnik i ne dizu tenzije bez potrebe. evo par segmenata iz pravilnika za one kojima je tesko da ga nadju u mapi foruma
Vutra.Org je sajt u privatnom vlasništvu
Korišćenje našeg foruma je PRIVILEGIJA, a ne PRAVO i može bilo kome biti uskraćeno u svakom trenutku...
4. Pišite kvalitetno i ozbiljno
sto se tice teme ostaje otvorena i u ovom podforumu, kao sto sam objasnio i obzirom na koncepciju nije za podforum dnevnici, kao ni za predstavljanje. posto u njoj zaista ima svega i svacega dalje nema gde, a da li ce se spika nastaviti zavisi od autora
peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Dajte ljudi ostavite se emocija,neka pravila moraju postojat...kako je @VenloNL več rekao,zamislite da još 20 ljudi otvori ovakve teme na šta bi to ličilo? Izgubio bi se smisao podforuma "dnevnici uzgajanja",a na forumu nepregledan nered u kojem se nitko nebi više snašao...

Malo promućkat glavom i razmislit,tema je već dobila "odobrenje",ilitiga progledalo se kroz prste jer je svima zanimljiva...

Ja sam za to da se poštuju pravila i da ova tema nastavi s svojim sadržajem,ali da bude svima jasno kako je tema ovakvog tipa jedna jedina i vjerovatno se neće dogodit još jedna takva slična.

Pantagan svih nas interesira tvoja priča pa te stoga molim da se ne radi nikakva nepotrebna drama,ovo sve treba pobrisat i samo nastavit furat svoju priču dalje :)

S obzirom da je forum "zabranjen" za mlađe od 18 godina,za pretpostavit je da smo svi ovdje odrasli ljudi,pa se u skladu s tim treba tako i ponašati...

Chill out i nastavimo svi ovdje tipkat kao da ništa nije bilo,reakcije su pretjerane! :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.