Jedan mali otočić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
ne preostaje nista nego:spliff:i poslusat gore par dobrih pjesmica...
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Panta,jel nesto nije ok? Navikao si nas(bar mene) na dobru spiku ovde i sad te nema... samo banes malo i nestanes,evo ja sam raspalio rostilj,zovem te da se pridruzis kod mene na imanje uz vopsi i naravno dim... da ne bude da samo ti gostis ovde,pozitiva tvoja svugde godi... :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
:thumb: Da je bolje nebi valjalo :) a i roštilj dogovorimo jedan put ;)
Taman se i nama sprema feštica u nedelju uz gradele i janjetinu iz krušne peči:drull: evo več slinim. Malo nas vručina jebe pa nismo za ništa a stalno treba nešto:eek::D
Hvali sunce, Drž se hlada, ko može:cool23: a i outdoor ovih dana zahtjeva ekstra brigu :bocni::. U tebe bogami cvijeta več ima, a u mene još ništa. Ajd ubaci neki update, nisi odavno:gled: :rasta: :sun2::popcorn::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok and L0oD

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ma to ja nesto eksperimentisem sa organicom i hemijom... pa jos mi se ne da prezentirat na sajtu 2... a na 1 ide redovan updt :) ma bice toga,trenutno mi briga samo oko vode :) a pa lepo ces se zabaviti onda,ovamo ka mojim krajevima ja odem na jagnjetinu na Pestersku visoravn... tamo je uffff :D mada koliko je toplo tesko odem i biljoze da zalijem,samo ladovina,vopsi,dim ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Dobro vece dobri ljudi.
Stigao sam s posla, spremio finu pljugicu, nasao dobru muziku i tako dok sjedim u dvoristu pod lozom, a vjetar me nosi daleko sa sobom misli mi odlutase na Jedan mali otocic.
Kako je na otocicu ovih dana, ima li sunca, kakva je hrana?
Kakve su veceri a kakve zore?
Pricaj mi pricaj o zivotu uz more. :)
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Ništa od otočke idile dok traje sezona :( Turizam proždire sve, u svrhu kapitala. I mene bi, pokušali su, al' se nedam :mad::razvaljen::
A vrime, divota :confused: Sunce, sunce, sunce, pa još malo sunca i tako do daljnjega. Kiše nit' je bilo, nit' je ima na vidiku :sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::eek:
Ali vutra raste i odma je lakše :):thumb:
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Dobro vece Stato... a nek si se javio,posao te ubija i neka kad se ima radit :) nego kako napreduju biljkice,jel bilo sta od one mlade pokosene... :) Panta nam je umoran,ova mu toplota ne ide kako treba,nije aktivan,jos se udimi i eto ti lepote,otok samo za njega a mi svi blejimo kroz prozor da vidimo sta radi:whato:::smoke:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Kapitalizam kumpare, evo ti ga sad. Dokaz ti je dovoljan ča se vrti jelena rozga na radiju. Odma znaš da ni radi muzike nego je nekome u interesu. A kadi tek sezona... ma panta, ča si i ti va turizmu ebagaćaća. Svi već ludi, kadi je taj deveti misec da se i mi domaći okupamo
 

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Sada su turisti rezervisali idilu za sebe :D
Ja izbjegavam kombinaciju trava i vrucina hehe, mislim prinudjen sam na to zbog posla, tako da uzivam svako vece u ladovini :D
Vec sam zaboravio kako izgleda okupati se i leci a da nisam dobar :D
Bilo je nako fino, samo sto nisu hedovi puni i ima neki cudan rad, nekako digne pa spusti i kao popusti a jos drzi i onda kad smotam jos jedan, i jos jedan e onda me zakuca i ne znam gdje sam :)
U sustini nije lose, ali se nadam da ce onaj drugi dio biti bolji, napravicu sad jedan dan upad :), nisam nikad kod kuce za dana da ih fino poslikam.
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
I ja bi je rezerviro, ali ne mogu. Zato zimi uživan u svakemu momentu :rasta:
Sa turistima iman posla od kad znan za sebe. Petnaest godina ugostiteljstva, od toga dvanaest na svome.:puuuh:: Došlo je do zasičenja.
A vutra uvik, bez obzira na vremenske uvijete :rasta::razvaljen:: :joint2: :joint::cool23::grob:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Al je vama ok na tom moru,uzivate u teskoj ladovini... dok mi obicni smrtnici samo vikendom mozemo negde otici,al hvala bogu i na tome :joint2: Stato,bice vremena,samo zdravlja i sigurnosti ;) al sam se odvalio,a jos se nisam spakovao za sutrasnji ribolov,Panta ti si kriv :upiii: aj da procitam sta pisete i ostado ovde,jos zacadi jedan joks,sad mi se ne da mrdat sa mesta :rasta:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
A meni sutra fešta, rano ustajanje, vozi ljude vamo tamo, puna kuča....................jaoooooo, koja ura je, laku noć :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Malo da se pohvalin a da ne trpam u Moj vrt. Outdoor bez zalijevanja, više od mjesec dana bez kiše a i dalje ima svega :makaze: Pokušaj sadnje vutre između povrća je rezultirao rastom od 5 cm dnevno (bez zalijevanja) pa sam je morao maknut jer se vidila na kilometar.:) image.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.