Jeste li bili 'danas' u kinu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Gledao nekidan, 5/10, nikad gledao prije pa me iritiralo spominjanje prošlosti a ja niš ne kužim. Spasio je 3D i dvije simultane trube netom prije filma.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Vjerovatno bih još kritikovao da nisam ni ja planuo Nadu Topčagić prije.:D Savjet, pogledaj sve lagano od I do VI dijela pa će ti biti puno puno jasnije.;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
the-peanuts-movie-social.jpg


bili prošli tjedan kćerka i ja u kinu,pogledali Charlie Browna i lijepo se nasmijali...dobar crtić,preporuka svima. ;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Ma da ,to je to ... gledat ću ga sigurno.
Tarzane pratim od kako sam se rodio ;)
A dok ne stigne u kina ... ovih dana ću se uvaliti u foteljčugu u kinu,zapalit Blue Mammotha i pogledati Warcraft. Dolazi za koji dan :let:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke and L0oD

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Smiri se Venlo,smiri se,duboko udahni,opušteno samo,zarolaj si pljugu,diši duboko,nemoj se nervirati...
Pa šta je ovo danas ljudi moji. šta se ovo dešava,pa zar su svi poludili :D
Kud god se okrenem,samo ludost i budalaština :D
No da ne opisujem tijek današnjeg dana... krećem od momenta kad sam kupovao kartu u predvorju kina.
Dobar dan,trebam jednu kartu za Warcraft,za predstavu oko 7,neznam točno kad igra. Curićak mi upali ekran,ja se bacim u promatranje. Vamo ću,tamo ću,biram gdje bi bilo najbolje ... i odaberem konačno :fuck: Platim,karta je u džepu;) i odem u posjetu jednoj staroj baki. Bio tamo malo,ovo ono ... odem kući.
5 sati je popodne,taman fino imam vremena za malo odmoriti,pripremiti se za epsku avanturu,hehe ... daj da pomilujem još jednom kartu :D

Izvadim ju iz novčanika,wtf,šta,koji k,čekaj malo...
wc.JPG
Pa sestrooooo,što mi to uradi :upiii:Pa sestro što mi proda kartu za 16:46 pa fino sam te tražio za termin oko 7 :grrr:Još se namučio da pronađem sjedalo koje će udovoljiti ovom mom stanju psihičke rastrešenosti danas :D
Ufatim za telefon,nazovem ...tuuu,tuuuuuuuuuuuu,tuuu,tuuuuuuuuuuuu ,nitko se ne javlja.
Prekine se veza uz poruku ... pokušajte ponovo. Ponovim... tuuu,tuuuuuuuuu,tuuu tuuuuuuuuuu ... pokušajte ponovo.
Šta da radim. Da dođem tamo u 7 ,pa da kažu ;Prošao ti voz Venlo. Možda neće biti mjesta odgovarajućeg i ako mi budu htjeli dati zamjensku kartu :(
De ti Venlo sjedi u svoju šklopociju i opet idi do kina... pa to rješi u 4 oka.

Ista seka što mi je prodala kartu,reče : Izvolite ...
Milena,hajde molim te promijeni mi kartu ,ovo ono,vako nako ?
Čekajte da zovem šeficu o_O
I dođe šefica:love2:
Uglavnom,evo me.Sjedim,pišem u ovoj temi i čekam vrijeme da se pokrenem. Nisam si još zarolao pljugicu ... no ako želim da si ne nabijam opet neki presing ,trebalo bi krenuti.
Odabrao sam Jacka Herera za ovu epsku avanturu. Dugo drži,dobar mu je rad,nadam se da će i film biti tako dobar.
Na slici je Blue Mammoth,čisto da malo sakrijem neke pojedinosti sa karte :joint:

Za očekivati je da se ova moja avantura nastavi dalje,jer je karta prepravljena kemijskom olovkom :D
Rekao sam samo šefici; nadam se da mi nitko neće sjediti na mjestu :djede:
Samo mi još to treba,da uletim naduvan u kino a netko mi sjeo na po drugi puta odabrano mjesto,hahahahahahahahahahaha :respect:
Rekla je da neće :D

Ljudi,kako je da je ... ja odo ovo pogledati ;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Dobro večer :) ,jednu veliku Coca Colu molim.
Hoćete ovu od 7,5 deci?
Može :D
giphy.gif

Znate,ja sam onaj sa onom kartom.
Aham,Nema problema,samo vi slobodno,bla,bla,bla :love2:
Uto se pojavi odnekud i šefica,otrgnu mi kartu i kaže; samo vi slobodno :)
Znači,nema problema ?
Nema :)
Hvala lijepo :let:

Ma koliko se ja trudio da krenim na vrijeme,nije tako ispalo :D
Projekcija starta u 19:15 ... ja sam u 19:16 još kod kuće:zvizd: Sve sam spremio što mi treba,naočale,novčanik,karta,pljuga,upaljač i kresnuh pilu pa po gasu.Poluotvoren prozor,taman mi treba do kina dok izgori 100-tka,put prolazi bez problema,na semaforima zeleno,cesta dobra ... neću pogledati trilere ...al' stižem :D

Ulazim :smoke: na ekrančini ide neka opaka scena iz novog Dana nezavisnosti,sve tutnji,sve se ruži,vanzemaljci napali amerikance još žešće nego prošli puta :eek: penjem se do svoga vip sjedala :)
U mraku nabadam stepenice,skoro u jednom momentu upade :D
Pored moga sjedala je 'ljubavno sjedalo'. Počmem se probijati između šumu noga u mraku,ogazi nekog lika po prstima ...joj oprosti te :(
'Ljubavno sjedalo' prazno :D a na mome sjedalu sjedi neki dječko :D
Ma da,hehe ... to je to:upiii:
Dečko dragi,ja sam na broju 6.
On reče,ja sam na broju 5.
A na broju 5 sjedi neki gorilko :D
Aj' rek'o sjedi ...ali ako mene netko podigne ...morat ćeš se ustati ;)
Uglavnom,odgledao sam film do kraja,zavaljen u duplu foteljčugu.
Sve je dobro što se dobro svrši :D

A film :spliff:
Film je ok. Nisam igrao igricu,no ispričao mi je jedan kolega,koji ju je igrao o čemu se radi. Pa sam upratio fino od samog početka radnju. Scene su dobre,priča je ok. Čekam nastavak jednog dana ;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Opet srijeda,opet pretpremijera a uz to još i neki državni praznik. Pitam ženu; oćel'mo izroštiljat' štogod ,državni je praznik pa da proslavimo ?
Ona kaže; ima graha od jučer :ljubav:
E sad,jučer sam jeo grah i nisam prdio. Danas je grah još bolji a taman se evo poklopilo i ovo. Extreme,3D

Gledao sam 1 dio,nije bio loš. A volem ovakav žanr ... stoga,valja samo odabrati koji strain zapaliti prije a i skočit ću po kartu ;)

edit; karta je u džepu a grah prokisao :D
ništa ne preostaje nego da zapalim jednu u Lood-ovskom stilu i da potpalim vatru ;)
a u 20:00 idemo poraziti DSCN0003[1].JPG vanzemaljce po drugi puta :D
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja se naoštrio večeras na Conjuring 2, nadam se da će biti opaka hororčina :eek: i da će se govno u meni smrznut od straha. Od dodatne opreme, pljuga, vejp napunjen, po litre cole, kikiriki ljuti i papreni, par mars čokoladica i budem si kokice ubo. Morat ću i nekog nosača zaposlit da mi nosi to sve, jbg. film počinje u 22:15 i traje do 1h.
znači Konjuring.jpg
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
i?znaci da ne gledam:)bas sam ga misli pogledat danas iza rucka,al prode mi kroz glavu da je blizu vecer:D,a ni jedinica se nije pogledala,ceka se ceka:D