Jeste li bili 'danas' u kinu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Nemoguče je na Cinestar stranici odgledati trajler, obavezno preskače. Rješenje je youtube a prijevod za trajler nije ni bitan, dovoljno pročitati sadržaj.
@VenloNL, savjetujem ti da preskočiš "The Hunger Games". Gledao sam prvi dio doma odnosno nisam ga uspio pogledati ni iz dva puta koliko mi je bio (ne)zanimljiv. Te teen filmove izbjegavam, od "Interstellara" sam postrožio kriterije. Ali možda se tebi i svidi, možda je drugi dio i stvarno bolji. Jer možda samo nije moj tip filma.
A ratove zvijezda nikad nisam pogledao ni jedan film, ali ovaj imam želju, 3D i tako to.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
2 deo je sranje,preskocili su igru... mada ako mozes odgledat poslednjeg lovca na vestice,mozes i ovo... star wars sam sve odgledao,a cekam i ovaj u 3d kako kaze avantura... Meni je npr. Trilogija Ridicka odlicna,ako volis takve zanrove... glumi van dizelas :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Mislim da ću Šojku rugalicu ipak preskočiti ;) ,pa jednog dana kad stigne na pop corn...tamo ćemo pogledati.
Ništa,čekam ratove zvijezda.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
U kino odem 2 - 3 puta godišnje. Najbolje je pogledati film u kinu, ali nerviraju me žderači kokica i ostalih gricka. Zobaju i stalno šuškaju kesama. Još kad je pored mene neko ko stalno nešto čačka po mob. hoću da popizdim. Tako me iritira svjetlost moba u perifernom vidu da mi totalno sjbe film. Ja uzmem samo nešto za piti jer me sušica opali.:D Ne znam, možda sam ja naopak, jer to su razlozi zašto i ne idem tako često.:puuuh::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Seth_Rogen

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ja nisam vidio da netko još čačka po mobu, ima ona napomena "morrrrrrrron, morrrrrron!" prije filma pa svi to poštuju barem kod mene, a i inače 5 do 10 ljudi u kinu bude tako da se fino zavaljam, izujem kao da sam kod kuće. I da, jesi naopak, običaj mi je svega prošvercat u kino, pod prošvercat mislim unjeti grickalica, slatkiša i svega a da nije kupljeno kod njih. Onda ti ja u konzum prije filma, nakupujem si svega... dvije politre kole, malo kviki grica, par vrećica smokija, kikiriki, par čokoladica i koju napolitanku da se nađe. To sve treba prošvercati u džepovima, nogavicama ili natrpam ženi u torbicu pa joj se smijem i podjebavam je jer joj je bed :D. Zadnji put sam satrao pljugu prije filma, napunio si vejp i sisao ko veliki cijeli film, ma milina...
Sve u svemu, ja sam taj koji jede u kinu, koji ostavlja mrvice po sjedalici, koji žvače čips i preživa tokom filma, jbg za mene je sve to kino :popcorn::.
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.669
11.928
358
Socotra Island
eelslap.com
MV5BOTAzODEzNDAzMl5BMl5BanBnXkFtZTgwMDU1MTgzNzE@._V1_SY317_CR0,0,214,317_AL_.jpg

Eto , došao je i taj dan :)
Nikada nisam bio neki preterani fan ,ali pripadam generaciji koja je porasla uz starwars kulturu pa je bilo i nekako normalno da se isprati cela priča (Mislim da i ptice na grani znaju replike tipa "I'm your father Luke'' i sl.).
Zvoni mi juče telefon , javlja se prijatelj iz detinjstva sa kojim sam i odgledao prvi put dzedaja i imperiju .Reče da mu je žena preumorna pa bi mi rado prosledila svoju kartu za premijeru. Sjajno! Lepa simbolika pomislismo obojica :D
Elem ,nađosmo se 2 sata pred početak projekcije kod mene .Kafa , pljuga , standardna procedura ... U rizli OG Kush .
Film je zabavan i dinamičan .Zadržan je stil kraćih rezova i kratkih i duhovitih replika iz prethodnih delova.
Da ne dužim, dva sata i petnaestak minuta super zabave .
Sve u svemu , ko je fan star wars sage obavezno u kino - neće se razočarati novim nastavkom .
i naravno , neka je sila sa vama .

latest
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
latest
neka je sila i stobom ;)
Ja baš danas na poslu pričam sa šegrtom pa spominjem kako bih mogao večeras ili sutra do kina.
Uglavnom,propustiti neću.
A i Pakleni val,što dolazi uskoro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Ima esej prije filma :D
Trg'o me iz 'sna' Irieman sa svojim postom.
Ide vikend,2 dana slobodna,bila plaća i božićnica,svuda uokolo ljudi pale lampice šarene. Dešava mi se onaj 'klik' i to je to; Ljubavi,ja idem večeras u kino,ideš li sa mnom ?
Neću.
:D okidoki.
Imam cijelo popodne za pripremu.Šta da zapalim prije Ratova? Hmmmmm,odluka pade na Džeka Herera. Toliko sam nabrijan da ću si ponijeti i pola kolača,jer film traje za nijansu duže od običnoga... pa da kojim slučajem ne bi g.Džekonja popustio ... mlatnut ću i kolač na početku,zaliti ga Coca-Colom. Takav je plan.
Uglavnom imam vremena da se pripremim,dosta. ( :) )
Odjednom kao da si udario dlanom od dlan,15 minuta je do početka filma a ja tradicionalno još kod kuće.Kasnim... no 15 minuta je sasvim dovoljno u normalnim okolnostima da stignem do početka prikazivanja,ako uračunam reklame prije filma ;)

Pičim autom,prozor malo otvoren,Džek u rizli gori.Magla.Savršenstvo.Vozim se po planeti Zemlji, 65 km na sat,brzom cestom.Na radiju plače Gibonni,prozorče zatvaram,thc mi kola organizmom,pogled na sat,prikazivanje počima za 5 minuta ;)
No,u 'pozadini' mi tinja misao :whato:: ide Božić,lampice svijetle u mozgovima zemljana,garant je gužvetina ,ja odabrao TOP-termin za gledanje.Razrađujem svaki detalj do onog trenutka kada dobijem 3D naočale a zauzvrat dam da mi otrgnu kartu...
I onda počima šou program :D
Desni žmigavac,pogled mi 'puče' na prilaz kapitalističkom centru u čijem je sklopu i kino... alaaaaaaaa brateeeeeeeee,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha :fuck:
Pa nema šanseeeeeeeeeeeeeeeee :D
Tolika je gužvetina,toliko je automobila na prilazu i na odlazu.Svi moji planovi da se parkiram na par centimetara od lifta, paaaaaaaaaaadaaaaaaaaaaju u voduuuuuuuuu :D
U normalnim okolnostima bih se odvezao u podzemnu garažu,bliže liftu i hopla ...samo bi uskočio u Cinestar,ali ovo što gledam je :( Eto ti Konju jedan,sam si sebi rekao... idi sat vremena ranije,malo procunjaj,kupi kartu,potraži neke cipele jer hodaš u ljetnim patikama u sred zime a ne ... ti moraš kasniti !!!
Ulaz u podzemnu je toliko zakrčen da nema šanse... u sekundi odabirem jedan od 2 parkirališta i bacim se u potragu za mjestom.Sve je puno:fuck:
Uglavnom,parkiran sam cca 700 metara od glavnog ulaza,projekcija je otpočela....

Nastavlja se...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Skoro trčećim korakom uletim u trgovinetinu,hmmm ... dal' pješke ili pokretnim stepenicama.Unutra kao u košnici,muzika neka ide sa stropa,mlade mame sa djecom se ljuljaju na konjićima,hostese:let:,narod šeta ko' na godišnjem odmoru,nose se kese pune robe na sniženju (kupiš 2,na trećem imaš 1% popusta,hehe ... u glavi valovi Džeka Herera,sve mi se izmješalo,tutnji.
Stajem na prvu pokretnu stepenicu koja me vodi u prostor Cinestara:objesen: konačno.
Još uvijek stižem na početak filma :thumb:
Svakim centimetrom penjanja... graju,košmar i metež zamjenjuje poznati zvuk predvorja kina :D
Ide neki triler sa televizora poviš blagajni popraćen jakim zvukom.Tooooooo mi treeebaaaaa ove subotnje večeri :zvezda::
No,dali ima uopće karti,dal' su sve rasprodane, jer triler na youtubu ima pun:whato:: pogleda u svijetu.
I onda sam se psihički slomio :D kad su stepenice dovezle moje oči u nivo
4 blagajne,4 reda po 10-tak ljudi u svakom.Film samo što nije počeo;)
U tom trenutku je bilo ono...neznam dal' da počmem plakati ili da si počmem udarati šamare.
I jedno i drugo bi bilo čudno svima osim meni :D

Stao sam u red,Džekonja šinja po mozgu,ovaj lik na šanku je spor,pomislim !
Premjestim se u drugi red.
Prvo pitanje će mi biti,imaš li ijedno slobodno mjesto za Ratove zvijezda ... onda će ona reći; nažalost nemam ... ja ću se tada glupo osmjehnuti i podvijena repa izaći iz reda.
Gledam,kupuje li itko kartu !!!
Ne kupuje :(
Svi uzimaju kokice,sokove i koje kakve druge preparate ... ali nitko ne kupuje kartu :D
Svi je već imaju u džepu ... osim mene.

Onako krvavih očiju sa kolačem u džepu dođoh i ja na red; jel' imaš ijednu kartu seko :(
Ona pogleda i reče; evo ima jedno jedino mjesto i prva 2 reda su prazna.
Pogled mi padne na ekran njenog kompjutera ... ne vidim ništa :D
Rekoh joj, daj to jedno jedino i veliku Coca Colu :D

Kino puno,svi stavili 3D naočale,film kreće.
Preostalo mi samo da se uvalim u svoje jedno jedino sjedalo br. 3 u redu E.
Istripan totalno ,obrisao sam 3D naočale i zaplovio.

Kino nije samo film,kino je trip cijeli :D