Kako da kupim sjemenke? - Soma Seeds -

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

JohnnyJohnny

Aktivan Član
21.05.2023
208
833
93
Pozdrav,

Uplata preko Revolut nece da prodje. Da li neko zna da li je neki trenutni kursluz i hoce li proraditi kasnije? :)
Svi koraci ispostovani iz ranijih postova, provjerio dva puta.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Sad će to Albert kreirati privatni zahtjev ako si mu to ti mail poslao. Nesto ne štima medjutim vrlo vjerovatno do browsera. Akd da pričekamo njega pa da vidimo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JohnnyJohnny

JohnnyJohnny

Aktivan Član
21.05.2023
208
833
93
Pita me koji je moj Revolut acc? Saljem mu ovaj iznad jel tako? Sorry na postovima jedan-po-jedan.

EDIT: Zavrseno. Hvala Bizz. Odradicu jos svoj dio kasnije i to je to.
 
Poslednja izmena:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Kad se logiras na svoj revolut, piše ti tvoj account direktno. Ovo gore je njegov account. Idealno bi bilo da kucaš u Google pa da ti slike pokaže gdje vidiš account + kako se aktivira account ako nije aktivan još uvijek, iako bi trebao biti s obzirom da imas sredstva na njemu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JohnnyJohnny
25.06.2023
1
0
1
34
@noviclan89

Poslao sam ti sada Ime i Prezime na koje uplacujes novce. Procedura je da na webu napravis narudjbu. Odaberes placanje direktnim bankovnim transferom. Kada imas broj narudjbe i iznos, odes u WU i uplatis na ime koje sam ti poslao u privatnoj poruci. Kada uplatis, posaljes meni odrezak iz WU. Na njemu pise PIN. Proslijedim SOMI pin, on ode u WU, pokupi novce. Spakuje narudjbu i posalje :) Poruka s imenom poslana.
Pozdrav.Interesuje me da li postoji mogucnost da ti uplatim pare preko westerna za semenke,bez porudzbe na sajtu?Ili mora ici zvanicno preko sajta?
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Nazalost je i Western Union blokirao Somi uplate. Od opcija placanja je ostalo sto spominjemo gore iznad:

1. Kes u kovertu
2. Revolut
3. Kripto
4. Bank transfer
5. Wise

Visa ih je banala, Paypal ih je banao, WU ih je banao. Ne zele imati posla a ocigledno mogu saznati o cemu se radi. Soma i ekipa rade na tome da se osigura neki "payment" provider, medjutim s obzirom da Soma nije Megakorporacija i promet mu je mizeran, tesko je naci providera koji ce omoguciti placanja Visom i ostalim karticama.

Onaj tko nemoze nabaviti Somine sjemenke s njegove stranice www.somaseeds.nl moze naci sjemenke kod nekih poznatijih banaka, ne smijem spominjati koje jer nisu sponzor, medjutim postoji opcija jel.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo and Cyric

JohnnyJohnny

Aktivan Član
21.05.2023
208
833
93
Pozdrav svima koliko vas ima :)
Pitanje za raju koja inace narucuje od Some... Posiljka je u tijeku vec 20+ dana, da li ima indikacija da posiljka nije prosla slucajno, neko iskustva sa cekanjem ovoliko? :)
Nisam nestrpljiv niti ista, samo pitam... Ceka me odlazak van drzave skoro, pa ne bih da bude return to sender varijanta :)
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
785
5.512
233
Dalmacija
@Bizzzo ce ti mozda moc provjerit ako je kakav problem. Meni u prosjeku stignu kroz nekih 2 tjedna. Iako sam imao jednom 20ak dana cekanja i ja. Radi se o Hrv. Al svaka je stigla, nikad problema.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
02.04.2024
12
6
3
25
Ne pisi post za postom. Koristi opciju edit/uredi / Ne citiraj ako odgovaras na post iznad !
kako da platim preko crypto, moze pomoc @Bizzzo ? kakav je Somica sa slanjem u BiH, hocu imati problema?

zaboravih reci da ne mogu preko coingate posto ne podrzava BiH... ima li alternativa da je sigurna? crypto bi mi i dalje bio drazi jer ga imam, mozda ako Soma prihvati da posaljem direktno na njegov wallet
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jajce

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.074
15.587
358
@diabola_jez Pogledaj post 3.iznad tvoga ili onaj prvi na ovoj stranici. Čovjek vas pojedinačno vodi,a sve piše,svaku stranu se ponavlja. Ako ima Revolut,može se platiti preko kriptovaluta. Zašto ne pitate na stranici?
Mada sve ti piše,svaku stranicu vipe puta..
 

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.336
9.888
256
Uvek možeš da pošalješ novce skrivene u koverti :) ja tako radim oduvek (SRB) jednom mi samo nije stiglo, i to su vrlo verovatno naši mandrili u pošti izvalili i pokupili keš (po zakonu ne sme da se šalje naravno)
Jedino mislim za Somu da se unapred moraš dogovoriti oko toga, pošto te opcije kod njih online nema (ima u nekim drugim bankama svakako), ali verujem da je to izvodljivo potpuno. Ja sam mu slao WU dok je bila ta opcija, sve stiže uredno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jajce

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.336
9.888
256
A nećemo gledati u kuglu sad :)
Sedneš, napišeš mejl - Dobar dan, ja bih poručio, poslao bi novce tako-i-tako, može li?
I odgovoriće ti već :)
 
02.04.2024
12
6
3
25
ljudi, trebala bi mi pomoc. uspio sam poslati novce kriptom, medjutim servis za slanje(somin na stranici) mi nije registrovao da sam platio. imam potvrdu da su novci prosli kod some na novcanik, potvrde o slanju, sve.. ako bi mogao @Bizzzo da ga kontaktira jer se ne javlja na telefon (ne bih zvao ali smatram da je hitno) ? Dosta je novca u pitanju i ne bih to htio izgubiti.