Kako Napraviti Svoj Bong !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
krasta-zg je napisao(la):
A nema veze sto je to drvo i sto to izgara i udises??

Za drvo se ne moraš bojat.Kad se malo koristi drvena lula dobije sloj kao čađe na sebi
i ne pušta ništa.A i da je lula od lošeg drva pa da čak pušiš malo drvo opet ti je bolje to
nego recimo pušit na ovako neke plastične bongove sa slamkama šta se spominju.
Moje mišljenje.
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
druze i ja sam djelio tvoje misljenje dok nisam probo,home mejd lula od neadekvatnog drveta +bonge=kasljanje(oci ispadaju,,pre ostar dim,potrebna konjska pluca)

a za nabrzinu napravit bong potrebno je:
-1/2l boca od kole i sl.
-5-10cm gumeno crevo
-adekvatna lula(ako nema moze se improvizovati,postoji vise nacina)
-upaljac
i to je sve i alat je uracunat i sad svi prst na celo?


ovo mu dodje kao kad bi se na forumu ljubitelja automobila raspravljalo kako nasuti gorivo u vaseg ljubimca bez odlaska do benzinske pumpe?:icon_wink:
 
19.05.2008
47
4
0
42
neam pojma al nekakmi naj lakse uzet

-slamku

-plasticnu bocu od o.5L,1L kak god xD

-jedan đžoint,sa uskim flokom(flopom,filtrom...)ugl da stane u slamku

-vodu....ono sto hladniju to bolje

Kak napravit: na boci recimo od jedne litre napravit rupu na sredini,dovoljno siroku da stane slamka a da nema previse prostora da dim pobjegne onak da se slamka malkoc stisne bilo bi idealno,,utereat slamku do dna boce i ako boca nie pre duboka ili slamka nije pre kratka na boci od litre bi trebalo 30 posto slamke virit (ne ukljcujuci vrat koji se moze produzit kod vecini slamki)e uredu sad napravit malo iznad te rupe jos jednu rupu kooja bi trebala podosta veca ali da se moze zacepiti sa tvojim prstom,nakon toga natocis vodu ja obicno natocim do prve rupe onak na knap jer imam ti neku teoriju da sto duze putuje dim kroz vodu to ce se bolje ohladit i tak neke fore :ludaci_lol:......nakon toga stavljate đoint uslamku(ako je flok pre velik nozem razrezete slamku i trebalo bi bit tamn) onda zapalite đoint stavite prst na drugu rupu i vucete dok se ne napunu prazni dio flashe makne te prst i povucete taj sav dim i tako dok se djoint ne istrosi....

-rupe ja radim pomocu cigare,i uvjek se brinem da mi se plastika ne pocme topit jer brijem da nije bas zdravo ta sranja udisat :rofl:......i et home made bong,odma da kazem da nemislim da sam ajnštajn i da sam prvi izmislio ovu foru,i nisam cito cjeli ovaj topik(nemoj te me banat:punch2:) hahahaha
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Yoda,bez uvrede ali na ovo ti odgovaram citatom najistinitijeg posta :

need_weed je napisao(la):
jebes bong u kojeg moras stavljat joint

Nije da se.rem ali brate pogledaj samo temu,makar povrsno...ovo je u tvoju korist,ti bi hteo bong :sun2:
 
19.05.2008
47
4
0
42
LucidDream je napisao(la):
Yoda,bez uvrede ali na ovo ti odgovaram citatom najistinitijeg posta :



Nije da se.rem ali brate pogledaj samo temu,makar povrsno...ovo je u tvoju korist,ti bi hteo bong :sun2:

moj bed nisam cito topik :ludaci_lol:,a u vez bonga vjerujem da ima mnogo mastovitih postova kako ga napravit,al jbg ja sam svoj kupio prek neta za neku sitnu paru i i radi ko pravi sto i je :crash:
 

Hašiš-boy

Banned
Banovan
25.09.2009
15
0
0
54
Yoda je napisao(la):
moj bed nisam cito topik :ludaci_lol:,a u vez bonga vjerujem da ima mnogo mastovitih postova kako ga napravit,al jbg ja sam svoj kupio prek neta za neku sitnu paru i i radi ko pravi sto i je :crash:

Di si kupio,kako i za kolko?
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
evo sam da se pohvalim :D hehe upravo se vrnuo s frule i sad sam probo pipe od jabuke prvi put i mogu vam reć da sam ugodno iznenadjen i da mi je tak odlicno :D je mi pljuga bila jebena al mi tak odlicno duvat prek tog uvlacit mi bolje i dim me toliko ne grebe za grlo... da nisam vidio to na forumu vjerojatno nebi ni pokuso tako da hvala vam :D :sun2:
 
06.10.2009
40
1
0
34
MedoZGB je napisao(la):
evo sam da se pohvalim :D hehe upravo se vrnuo s frule i sad sam probo pipe od jabuke prvi put i mogu vam reć da sam ugodno iznenadjen i da mi je tak odlicno :D je mi pljuga bila jebena al mi tak odlicno duvat prek tog uvlacit mi bolje i dim me toliko ne grebe za grlo... da nisam vidio to na forumu vjerojatno nebi ni pokuso tako da hvala vam :D :sun2:


frajeru ti si sa ovim bas u primjeru pokazao poantu ovog foruma :D