Kako Napraviti Svoj Bong !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gedoraX

Banned
Banovan
10.01.2008
32
1
0
38
a puca ko ludo!
jer možeš ju napravit kolko god očeš veliku,
npr. vanjska boca od 2.5 l , dok unutarnja 2 l , i još visina da bude kolko očeš..
i kad poteraš bocu dolje možeš polako ili fast.. nije lako početnicima.. bar meni bilo
ja sam prvih par puta zaboravljao gedoru skinut pa sam pepeo u sebe! lol(uzbuđenost šta češ)
 

gedoraX

Banned
Banovan
10.01.2008
32
1
0
38
ma nemože bit jednostavnije!
samo moraš za gedoru napravit limič(recimo od limenke) s rupama(kolko hočeš, 3,4)
limič je kockast koji stane unutar gedore,i mora bit gedora veličine grla boce. 11mm je moja, gedora se mora moči utaknuti da nema zraka, i da se lako skida. i to je to, sretno!



 

gedoraX

Banned
Banovan
10.01.2008
32
1
0
38
ma to ti je takva gedora, imaš više vrsta , nije to uopče bitno.(sam pogledaj u garaži)
tu sam ja uzel da ima manje grlo, jer nestavljam puno trave unutra.može biti i negvozdena, odnosno ravna.
najvažniji ti je limič koji mora stat uz rub, jer u sredini gedore je izbočenje, pa se limič sa ravnom plohom na to stavi(moraju bit taman dimenzije.
kad vidiš gedoru kak izgleda bit če ti jasno.samo prvo izmjeri gedoru sa grlom boce
(gedora nesmije propadat, nego sjesti unutra oko 1, 2 ili 3mm, ako malo fali da uđe onda malo zapali grlo da omekša pa onda probaj gurnut, ili malo zareži sa skalpelom).
i to je to!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Aha...Znaci prava gedora,tj grlo od nje...Probacu ovih dana napraviti...
Mada bong je mnogo prostija,cistija sprava,i sto je najvaznije super radi...Ali i ovo vredi probati...:respect:
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
mi koristili kantu i bocu od 2.5l. samo je zajeb bio sto
je kanta bila na podu pa se svaki drugi srusio cim se digo :)
e kad se sjetim samo tlakcine... best buy
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ma dobro je i ovo sa gedorom...
Ali ako imate nov nacin za neku spravu ostavite nacin izrade ovde...Da provirimo i mi...:rasta1:
 

rAstA_girL #1

Banned
Banovan
02.03.2008
2
0
0
35
RastamanBG je napisao(la):
a inache kada pushish nargilu kako bi trebalo(onaj dzem valjda ne znam nikad nisam pushio) shta ce ti sva ona sranja oni zarovi i to???

Pa sto se nargile tice to je strawa sprawa za pusiti jedino sto je to crevo usko, uwlacis manje dima odjednom i tako to. . . Ja imam jednu malu ewo fotke...

budalcine%20DSCF0092
 
18.03.2008
5
0
0
33
moze mi mi netko ono zdravo seljacki objasniti kako napraviti najjednostavniji bong???
ne mora biti nesto prva klasa,a i da ne bude totalno smece!!!
:leafblunt:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
328
108
Bosnia
Fakat ne mogu da vjerujem da ima još raje koji JOŠ UVIJEK nisu skontali šta je bong...
@Njunja - Prehendekaj malo po google-u, pogledaj ovdje na forumu... ako ne skontaš, onda ostavi se toga, i drži se rizle