Kako potaknuti biljku da bude ženka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.811
2.698
Weed California USA
aDo9GX9_460s.jpg
 
27.09.2015
33
24
8
27
Ja ovdje vidim par ljudi koji si mi dali neke odgovore jer meni treba obrazovanje o tome jer mi je ovo prvi grow i lakse mi je pitat na forumu iako tema ide u groblje nego googlat di svaki debil bez ikakvog iskustva moze postat upute i zajebat ljude znaci doso sam po odgovore a vi jedino radite spamm i sprdnju hvala
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
E, to što si ti gotovan i što bi da ti svi serviraju, to je tvoj problem. Dobio si dosta odgovora, bar sam se ja potrudio da ti serviram, iako ostavljaš dojam da ih i dalje neshvaćaš.
Imaš teme za sve, sa odgovorom na svako tvoje pitanje, sve što treba je čitati. Zamisli koliko bi vremena trebalo izdvojiti za svakog novog člana kad bi bio zahtjevan kao ti i očekivao odgovor za svako pitanje koje postavi. Zato i jest na sve već odgovoreno, i to u više navrata, samo udri sa čitanjem, jbg. nitko se nije rodio pametan ;)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ma tema je stvarno otišla predaleko.
Odgovor na pitanje smo već nas troje napisali i nije trebalo nanovo započinjati....mislim konkretno na člana @Botanist
Ja sam mu ponudila i pomoć oko snalaženja na forumu na stranici prije i dečko mi se javio,zahvalio na pomoći i sasvim je pristojan.
Mislim stvarno sorry ali i ti si novi član pa bi trebalo da imaš malo razumijevanja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Whoopex

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ako je pitanje glupo ne odgovaraj na temu.meni tema stalno iskace u nove jer vi nom stop spamate sa glupostima.
ako postoji trazilica nemojte odgovarat i covjek ce pocet trazit sam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Whoopex

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Iskorijenit padobrance je teško bez nekih novih pravila, ili alternativa nam je dati neki brzu smjernicu i napisat još koji post di se malo šalimo i na groblje. Ali dobro se nasmijem na ovakve teme hehe... pitanja budu zabavna ali odgovori budu krvavi :D...
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
gdje bi mogao naci to dugme tamara? jer ja mislim na Novo(dugme pri vrhu) kada stisnem a ne teme koje sam sam na pocetku klikno da pratim.
mnogo bi mi pomoglo ako bi me mogla uputit
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ja nisam ni znao da se teme mogu pratiti, vjerovatno iz razloga što pratim sve do jedne. E sad ako ja nisam pratio ovu temu, a svakim novim postom mi iskače među novim sadržajem, onda će iskakat i ako otpratiš.
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
moze se potaknuti sjemenka da bude zensko,,znaci za vrijeme suncanog dana,uzmes crijevo za vodu,odvrnes cesmu iliti spinu na kojoj je crijevo nabijeno,na drugom kraju pritisnes prstom da voda tece u sirokom mlazu,,podigni crijevo tako da napravis dugu,,sve sto trebas da uradis kada se duga pojavi jeste da bacis sjemenku kroz nju
,,imas 100%fem. sjeme.