Kako reci svojima?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
43
Budo pokusaj da baris caleta, ako se vec ranije borio za legalizaciju. Ako nista pokusaj da mu kazes da si vario, ali da vise ne varis da bi video njegovu reakciju.
 

hemicar

Aktivan Član
18.06.2005
69
0
0
38
e pa svi se mi trudimo da ne razbijemo iluzije koje drugi gaje o nama(narocito roditelji),ali sta da se radi moja keva misli da sam duvo a da vise ne duvam,mislim dolazim mrtav napusen kuci i ne sere mi nista reci cu joj jednog dana kad se neke stvari promene...
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
he h ehe...
najgore mi je kad moram doma..... a napusena ko stoka...
oci crvene, nemogu stati na nogama a jos ako se pocmem smijat.. he he he hehe ~) ::histerija ::histerija
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
paramecium je napisao(la):
Budo pokusaj da baris caleta, ako se vec ranije borio za legalizaciju. Ako nista pokusaj da mu kazes da si vario, ali da vise ne varis da bi video njegovu reakciju.

..ma nije to problem uopste.. matori su u redu.. lose obrazovani, ali.. u redu.. :petak
 

kurt_cobain

Aktivan Član
05.07.2005
71
0
0
najgore je kad dodjem kuci bas bas napusen i ne znam gde se nalazim. onda sednem ispred tv-a i buljim 2-3 sata a ne znam ni u sta gledam. jednom sam cak pricao sa kevom kako bi bilo lepo da sami gajimo konoplju-znas, lepa je to biljka- ~)
 

dakii

Aktivan Član
10.07.2005
44
0
0
dakii.blog.hr
e, ya sam uvek beela fina, i nikad me nis provalili...
samo jednom, kad sam bila na nekom rodju... to E bilo najgore... nishta, al' bash nishta nisam konzumirala osim par gutljaja peewa...
i doshla ja qci, ale me chek'o... i kazhe on meni DUVAJ! i ja mu dunem, a ono.. oseti on...chudo mu neshto.. kad ono, mirishe koka-kola! :))
ispalio se chova! :)
 

speedball

Aktivan Član
17.09.2005
142
4
0
www.spidbol.com
dakii je napisao(la):
e, ya sam uvek beela fina, i nikad me nis provalili...
samo jednom, kad sam bila na nekom rodju... to E bilo najgore... nishta, al' bash nishta nisam konzumirala osim par gutljaja peewa...
i doshla ja qci, ale me chek'o... i kazhe on meni DUVAJ! i ja mu dunem, a ono.. oseti on...chudo mu neshto.. kad ono, mirishe koka-kola! :))
ispalio se chova! :)
ovo je neka nova cirilica.evo poceo sam da ucim da citam
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
43
Ljudi bolje je priznati istinu, nego ziveti u lazi. Manje ce biti posledice. Ovo govorim iz licnog iskustva.

Kurt jel ima jos koje mesto na zurci. Kod ortaka bila berba pa ima dzeje za poneti. ~)
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
e sto se tice roditelja i tako tog... moj ti drug sa starom uzgaja vutru u selu. Jako smo dobri, pa mi tako kaze sve jer sam ga ja navuko na vutru (a skino ga sa tableta ~~ ) ...i tako malo po malo sa starom razgovaro i rekao joj iz sale da je posadio u dvoristu, i ono stara kaze ajde nema veze.. i bla bla bla... proslo godina dosla ova sezona a on sa svojom starom planira renovirati kucu od tih para :) e ljudi zar to nije prava stvar. Bas mi neki dan kaze (a on meni to prica a ja se valjam od smijeha) kako su se napatili on i njegova stara dok nisu biljke okacili u supi da se suse...
::super ~) xixixixi