KAKO SE RJEŠIT SKAKAVACA????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.05.2013
5
2
3
Molim vas ljudi pomagajte i savjetujte kako da se rješim jebenih skakavaca, smradovi mali mi uništavaju cjeli nasad. Unaprijed hvala
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ja sam se borio i borio protiv te gamadi i na kraju sam se izborio prirodnom otopinom svega i svačega, špricanjem po listovima jednom do dva puta dnevno. Meni je bio problem što su mi se tek pojavili u cvijetanju biljoze pa nisam mogao špricati nikakvim otrovima, da je bilo u vegi već bi ja smutio neku otrovčinu. Ako ti je biljka u vegi onda slobodno je napraši neo-pitroidom, ako je u cvijetanju onda si spravi neku otopinu od recimo: kopriva, bazga, ružmarin, divlji luk, češnjak, ribane chilli papricice, lovor, metvica, peršin, kopar, bukvica, zeleni i crni papar, lavanda, maslačak ....itd...itd... u biti sve bilje koje ima jak miris će ih otjerati, ali se stvarno moraš potruditi da ošpricaš dobrano svaki dan. Dovoljno da ne uradiš to jedan dan i skakosi se vrate, bar je meni bilo tako. Nakon 6 dana špricanja više ih nije bilo. Sve što imaš od nabrojanog bilja i začina natopi u posudi vrele vode 24 do 30 sati, razrijediš sa još 1/3 vode i u špricanje. Sretno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.