KAKO SE TRIMUJE (ČISTI) MARIHUANA?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.02.2018
0
3
3
74
Dobar dan
Može li neko da mi objasni kako se trimuje (čisti) marihuana?
Ima li neki link sa objašnjenjem,.
Ili da mi neko tekstualno objasni.
Ovo mi treba jer hoću da odem na plantažu mariuhuane u SAD da radim.
Unapred hvala na odgovoru.
Pozdrav svima!
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Pa ukucaj u youtube how to trim canabis i eto. Problem ti jedino što ameri ne izdaju radne dozvole, pa piši propalo.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.089
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ako ces i ic tamo oni ce ti pokazat kako zele da im trimas sve ovisi o tome za sta se koristi koja klasa i tako to tako da ne brines i uostalom to nije neka mudrost to ce te poslodavac naucit u par minuta .....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Pavle..a dali mozes malo opisati kako se moze doletiti do Amerike?Koja je fora..ako nije tajna:thumb:
A za trimanje...pa brate mili nemas beda...imaju oni tamo alata..nema da ne naucis:)
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
229
246
43
Tamo ti se trava od 2001 više ne trima. Imaju samotrimajuće sorte gdje sve šta ne treba otpadne zadnji tjedan cvjetanja i beztrimne sorte gdje listići ni ne rastu.Uglavnom ovi što su trimali su svi izgubili posao i sad bi svi u pakirnicu a u pakirnici gužva a i ne vole baš naše... Vidi još malo po internetu možda bi bilo bolje da završiš tečaj za vakumera pa da se direkt u pakirnicu baciš i ako možeš da nabaviš neki pasoš a da nije naš puno bi ti pomoglo... Ajd sretno
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
ako možeš da nabaviš neki pasoš a da nije naš puno bi ti pomoglo..
Na koji nacin legalnim putem.Pa nije to ici do Siska po zemlju...:DDali shvacas koji se pregledi rade prilikom ulaska u Ameriku,Kanadu i jos ici raditi taj posao...
ne vole baš naše...
Naravno...kad je nas mentalitet..bolje odjednom uzeti 100 dolara nego kroz godinu 1000 dolara:D
Cuj,mozda se varam..bas trazim po forumu ekipe koje imaju info iz prve ruke...:thumb:
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
229
246
43
Na koji nacin legalnim putem.Pa nije to ici do Siska po zemlju...:DDali shvacas koji se pregledi rade prilikom ulaska u Ameriku,Kanadu i jos ici raditi taj posao...

Naravno...kad je nas mentalitet..bolje odjednom uzeti 100 dolara nego kroz godinu 1000 dolara:D
Cuj,mozda se varam..bas trazim po forumu ekipe koje imaju info iz prve ruke...:thumb:
Ma ima u Bosni na pijaci dobrih talijanskih za male pare, pa šta misliš zašto toliko talijana ima u Americi :D
Al evo ima njemački tak da ni ne mora u Bosnu :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Nije ni Bosna sto je bila:)
A iskreno da ti kazem..i u najludim djecackim ludorijama nebi pokusavao sa tim pasosem preko bare:eek:previsoke su kazne i posljedice..
Mene zanima dali je ko otisao tamo najnormalnijim putem..Preko neke agencije,veze..kakva su iskustva?To bi volio znati:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful
25.05.2017
12
13
3
43
Moj otac je otisao za Australiju, jedini nacin za zemlje tipa Amerika, Engleska, australija... trazili su da ima na racunu 3000 e, avionsku kartu povratnu, garancijju iz australije (gde cete boraviti), a naravno i papir da nisi osudjivan, izlazak iz zemlje max 7 dana pre isteka vize, a vizu dobijamo putem e-mail, koji odstampate i pokazete cariniku. Jes da nije sajt za komentarisanje VIZE ali tu sam da pomognem. A da... potrebno je zaloziti kucu u kojoj zivite (sto je malo abnormalno), a naravno i da ste u radnom odnosu vise od 1 god, , ali takvi su propisi na zalost. Viza je 2500 € a avionska karta 1500 € ili dolara, nisam siguran.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.431
28.218
1.098
Trøndelag
Tamo ti se trava od 2001 više ne trima. Imaju samotrimajuće sorte gdje sve šta ne treba otpadne zadnji tjedan cvjetanja i beztrimne sorte gdje listići ni ne rastu.Uglavnom ovi što su trimali su svi izgubili posao i sad bi svi u pakirnicu a u pakirnici gužva a i ne vole baš naše... Vidi još malo po internetu možda bi bilo bolje da završiš tečaj za vakumera pa da se direkt u pakirnicu baciš i ako možeš da nabaviš neki pasoš a da nije naš puno bi ti pomoglo... Ajd sretno

prvi put cujem za takvo nesto, nema sanse da vrh ne treba trimati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.