Kako smotati JOINT video vodič by Don Sensi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.11.2013
44
228
33
"Buksna" je zapravo izvorna riječ za klemu ili stezaljku, koju električari koriste kako bi se omogućio električni spoj metalne žice sa nečim, dok je mi u žargonu koristimo kao sinonim za joint. Tako da kod nas u mom mjestu ni bilo gdje drugo nije pogrešno a ni zabranjeno da taj sinonim koristimo za travu, džidžu, maricu, mariju, mejru, vutru, itd, itd. Jer kako je neko mogao žargonski iskoristiti tu riječ za joint ja je mogu iskoristiti za travu. Uvjek smo je koristili i uvjek ćemo je koristiti :D . Isto tako riječ "pljuga" koju vi ovdje koristite za joint je pogrešan jer je pljuga cigareta i ima još mnogo drugih značenja ta riječ ali ko sam ja da nekome (kome se sviđa svoju džoju zvati "pljuga") kažem da to nije to ako mu se taj naziv sviđa i ako hoće da ga upotrijebi na taj način. Prema tome nemojte me učit šta je šta jer sam to već znao nisam neki početnik balavac pa da mi morate to govoriti. Aktivno (kad kažem aktivno mislim na doslovno svaki dan) vutru pušim zadnjih 9 godina znači odkako sam je prvi put probao nisam je nikad prestao pušiti i konzumirati na razno razne načine.
Živjela vutra!!!
 
26.07.2015
9
5
3
32
Pozdrav vutroljupci
Ovo je moj video tutorial kako smotati dobru džoju. Motati džoju uz malo truda i volje uopšte nije teško kad jednom uđete u fazon motanja :D Obaveza svakog pušača je da zna smotati dobar džoint zbog ljpšeg i boljeg pušenja. Ugl pogledajte video ja se iskreno nadam da će vam se moj tutorial svidjeti.
Uživajte :spliff:

Sadržaj:
  • Video
  • Savjeti
Video

Savjeti

Moj prvi i glavni savjet vam je da rizlu uvjek držite fino zategnutu i ravnu da nebi dočlo do pucanja rizle. Flopove uvjek koristite čisto bijele bez ikakvih umjetnih boja radi zdravlja :D .
U videu su korištene po meni jako dobre rizle Smoking crne, a ima ih još puno puno dobrih ja sam jednostavno imao te pri ruci :p . Eto moji vutraši ovo je bio jedan jednostavan i edukativan video ništa specialno ništa što već nije viđeno nisam imao vremena da snimin nešto bolje :( ali eto ja sam se portudio da ga snimim i da pokušam početnicima kako smotati finu džoju. Nadam se da ste uživali.
:vutra:
moj džoint kad ga smotam je ko ***** nakon sto svrši , mrzim to sto ne znam motat,pregledao sam 1000 videa i nista uvijek istoooo :r
toliko ruzno smotam da mi FLOK ispadne _:-(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara