Kapi za oci?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.10.2008
4
0
0
41
zelenikawasaki je napisao(la):
pa ono posto nosim lece ono probo vise vrst kapi i ono najbolje osvjezenje (bitnije mi to nego crvenilo) mi bude s visinama... naravno kapam sto manje moguce po potrebi al izdrze mi i tri mj... rjetko kad sam navaren jedino ako vozim ond se nakapam jel crvene oci i tupav smjesak = busted.
ono vjerovatno je to i dosta subjektivno al eto ko sta voli i misli da mu pomaze je najbolje za njega.

Leće i visine-?-zar nije da se to nebi smjelo-?-nosiš meke leće jelda? A zamagljenje vida i te forem, te kroz čuku dvi nakon kapanja suhe oči i peckanje pri treptanju?

Inače da, doktori ne preporučuju visine, iznimno tu i tamo, al one isušuju oko te dugoročno si radite veći problem jer će crvenit i bez razloga....
...druga je spika činjenica da kad trebaju ipak su one najdjelotvornije i najbrže iskazuju učinak...

nosim leće pa jbg koristim refresh contacts al eto one više osvježe oči, umjetne suze, a ne polučuju vazokonstrikcijski učinak (kao visine) koji vam suzi kapilare te crvenilo nestaje...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
toplo preporucam svima da kapi izbjegavaju, ili koriste one napravljene u potpunosti na prirodnoj bazi.. provjerite sastav.. nije tesko ukucat u google 2-3 spoja za koja neznate sto su, a navedeni su na etiketi kao dio sastava.

ovo vrijedi i za sve namirnice i proizvode koji se konzumiraju, koriste za kupanje, ili nanose direktno na kozu ili vlasiste.. dio price o zdravlju je kontrola unosa stetnih spojeva u organizam prije nego dobiju sansu uzrokovati probleme.

osobno obozavam tu tehniku iz cisto jednostavnog razloga sto mi je izbor namirnica koje kupujem suzen na samo 5-10% pa nemoram puno mozgat i birat izmedju silnih proizvoda koje ionako ni psu nebi dao
hahah..

ispricavam se na offtopicu
u sedatirano stanje
bacilo me granje
 
13.11.2008
20
1
0
34
Visine.
Pošto znam njihove prednosti i mane, koristim ih samo nakon pljuganja kad idem na neko javno mjesto ili doma pred starce itd.
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
it's užas;81848 je napisao(la):
Leće i visine-?-zar nije da se to nebi smjelo-?-nosiš meke leće jelda? A zamagljenje vida i te forem, te kroz čuku dvi nakon kapanja suhe oči i peckanje pri treptanju?

polutvrde lece...zato to...
ma ono pred kraj dana polutvrde znaju nekad dost iritirat il ak mi nes u oko upadne... i ond visine puknem da osvjezim malo... al dosta rjetko..
 
12.10.2008
4
0
0
41
zelenikawasaki je napisao(la):
polutvrde lece...zato to...
ma ono pred kraj dana polutvrde znaju nekad dost iritirat il ak mi nes u oko upadne... i ond visine puknem da osvjezim malo... al dosta rjetko..


da, tu u tom je grmu zeko, na meke štetnije djeluje...
 

tifani

Banned
Banovan
10.11.2008
32
1
0
33
ljudi ja nemam problema sa tim ocima samo jedno mogu vam reci da cuvate te vase oci a ne da ih zaljevate koje kakim hemukalijama da bi vam se izbistrile, da ih nebi sjebali jednom zauvjek.....nedaj boze nezelim to nikom al cuvajte se tih kapi mogu posledice napravit katastrofalne.
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Lece i kapi su losa ideja. Lece ti sprijecavaju dotok zraka do oka same po sebi, a kapi suzavaju zile u oku i time jos manje kisika dolazi do oka. Ima i drugih nedostataka spomenutih ranije u ovom topicu i uopce nisu bezopasne i "super" kako mnogo ljudi misli. Jedino ak bas morate tu i tamo.
 
18.12.2011
27
1
3
34
Ja nakon duvanja nemam bas neko crvenilo ali mi kapci budu na pola ociju i izgledam kao da nisam spavao 2 dana :)
Da li mi kapi pomazu i protiv toga ili su samo za crvenilo?
 

Mravak

Aktivan Član
Poznanik Foruma
19.05.2020
462
2.567
143
space
Alergija na ambroziju
Season 6 Knowledge GIF by Friends
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
884
4.539
163
Thiaoouba Prophecy
@Mirko Skocko
Jesil probao proculin.
Znaju bit crvene ako i previše nakapaš svjesno ili ne pod mlazom ako izađe ili ako diraš pare itd itd onda uzmeš oko da diraš pa dođe do iritacije... :D
JBq probaj iskulirat to vremenom kao se stvara tolerancija i to nestane... Nemoj sad non stop kapati izađeš vani kapaš, odeš u kafić kapaš ima neki način da malo prikriješ kašket, naočale, šešir, ako je baš frka, a na kraju krajeva koga k što su ti crvene sem ako ne želiš pred roditelje, na posao, pred goste kao zombi...
 
Poslednja izmena: