Kapsule SATIVEX? UPOZORENJE!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
interesira me dali itko ima iskustva sa tim preparatom???
dakle ;vasa iskustva,misljenje....
(ne znam dali bi bilo ok da stavim link na str.gdje sam pronashla info o tim kapsulama ali,kako mi ta str.izgleda kao reklamna...necu stavljati link...guglajte i morate naletiti na tu stranicu na hrvatskom)

"...SATIVEX CAPSULES
Tetrahidrokanabinol – THC

Aktivni sastojak Sativex kapsula je prirodni Tetrahidrokanabinol – THC (prirodni delta-9- tetrahidrokanabinol (delta-9-THC))
Svaka kapsula sadrži 2,5 mg, 5 mg ili 10 mg prirodnog Tetrahidrokanabinol – THC i 2,5 mg, 5mg ili 10 mg kanabidola (CBD)"
ili
"......Djelovanje:
Svojim aktivnim supstancama stimulira naš imuni sustav te sprječava rast tumora na način što prilagođavaju ključne stanične – signalizirajuće (cell-signalling) putove. Tako direktno reduciraju rast stanica tumora a naposljetku ih i ubija, kao i što sprječava rast krvnih žila oko stanica tumora onemogućujući mu „hranu“. THC i CBD rade na taj način da natjeraju gliomas, leukemias, melanomas i druge stanične tipove zaražene stanice da ponovno počnu primati signale od tijela, prestanu se dijeliti (zaustavlja se stanična dioba) i naposljetku te zaražene stanice umiru. Inače tumori daju signal za rast novih krvnih žila kojima ce se oni hraniti, a THC I CBD takve signale poništavaju."

cak sam naletila na izjavu kako su te kapsule bolje od ulja (!!??!!).za neka stanja...valjda...

@admin/moderator...isprika ako sam ovim krshila koje od pravila (mislim da nisam).stoga..preshaltajte,uklonite...shtogod.
mene samo interesiraju iskustva i/ili mishljenje chlanova .
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Po internetu se oglašava "više" osoba, pod nickovima Dr. Živkov, lexitaa, sensia, Alternativa i sl., uglavnom kompletna ta
"ekipa" s e-zdravlje.info foruma, koji promoviraju i prodaju po internetu navedene Sativex kapsule te možda čak i
ulje veoma upitne kvalitete. Vrlo vjerovatno se radi sve o jednoj osobi ili grupici od par ljudi.

Preporučam da uopće ne kontaktirate te osobe ako na njih naiđete jer se radi o poznatim prevarantima.
Također stranica infosativex.blogspot.com je također prevara te ih stoga nemojte uopće kontaktirati.

Forum e-zdravlje.info im je valjda glavna "baza"/ okupljalište. Ja ne shvaćam kako im ova providna obmana uopće prolazi.
A administrator tog foruma je već spomenuti Dr. Živkov, i ima gomile izmišljenih accountova na internetu.
Inače tip nije nikakav doktor, zove se Dražen Živković i živi u Osjeku, 90% tekstova su mu copy paste s interneta,
raznih stranih i domaćih autora, pa čak i tekstova s vutra.org
Također je jedno vrijeme i prodavao "pravo" ulje kanabisa, za koje se doznalo da je razrijeđivano s vazelinom?!
Sada prodaje "Sativex kapsule", i na svim domaćim forumima kreira lažne račune i blati prirodno ulje od kanabisa
tvrdeći da je to "neprovjereno", "nekontrolirano", "nečisto" itd. itd., a hvali "Sativex kapsule" na sva zvona,
a dok je prodavao ulje onda je situacija bila obrnuta.

Sativex "kapsule" NE POSTOJE!, postoji na tržištu samo Sativex sprej, pokušajte googlati o Sativex kapsulama,
pronaći ćete samo informacije s hrvatskih stranica (stranica na kojima se on reklamira).
Tako da je pitanje što on to prodaje u tim kapsulama i kako, jer ako postoje iti tragovi THC-a znači da vrši
radnju za koju je po kaznenom zakonu RH zapriječena kazna od min 3 - 10 godina zatvora.
Vrlo vjerovatno radi se o nekoj formi sintetičkog kanabinoida koji se nalazi u praškastoj formi i može se
nabaviti za relativno malo novca.

Ovo ? infosativex.blogspot.com
komplet+slika+sativex+za+forum.JPG

Ma dajte molim vas nemojte me j ...
Znači već postoje Sativex kapsule za tržište RH koje se proizvode u Njemačkoj, a u Njemačkoj nitko nije niti čuo za to,
štoviše nigdje u svijetu se ne spominju Sativex kapsule. Izgleda da smo mi stvarno napredna država kada imamo i ono
što nitko drugi nema. :eek:hno:
A da ne spominjemo da nema načina da to ikako bude legalno u RH budući da se THC nalazi na listi zabranjenih spojeva
i uopće nije odobren od Ministarstva Zdravstva kao lijekovita supstanca/pripravak.


Pitanje je samo kako ove osobe i dan danas šeću na slobodi, pored ovakvog veoma bolesnog i javnog načina zarade na
račun onih kojima je najteže, oboljelih i njihovih obitelji.
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
pratim i ja taj lik doktor.rs alternativa forum pa i dr zivkov koji si sam on napravio blog i iscitao sam sve njegove postove kako napadaju druge a hvale svoje i onda kada pohvali svoje kapsule odmah javljaju se nekoliko njegovih akauntera i podrzavaju ga , imalo i je nekoliko koi je pocelo da se ljece sa njegovim sativex kapsulima ali tista konkretno da napise znaci prevara i sve on to daje u labaratoriju i sve njegovo je najbolje hahahah krije doctorte ime labaratorije ali njegov potpis nekrije jebano cudno i neodgovorno mozda slucajno pozna taj potpis ???:)))) a i pazi ti ono on u labaratoriju da da mu naprave analizu a u kojoj labaratoriju rade samo jedan covjek? sigurno ima barem 2-3 ili 4 osoba u te labaratorije i sigirno ce da se zapitaju STA TO njegov kolega experimentira???? sta to ispituje?????? i vecina labaratorija kada ispitaju imaju u memoriju rezultate pa se printaju na printer znaci i ako zagube isprintano mogu oni to da nadje u memoriju u masinu pa da opet isprintaju a sta ce njegovi kolege da kazu na to????? sta on ispituje????? hahahah batalite toga prevaranta oprostite na dugacki primjer ali nadam se da ce nekome to pomoci pozzzz
 
11.07.2012
6
0
0
60
Što se tiče Sativex-a – to je nešto jako čudno.
Jer ja kako ne mogu već duže vrijeme nabaviti ulje, sam mislila koristiti te kapsule dok ne dođe ulje.

Naime na tržištu postoji Sativex sprej, i radi ga jedna kompanija u Engleskoj, a Njemci (mislim Bayer) ga distribuira po Evropi.
Te kapsule su se našle na hrvatskom crnom tržištu, i kada nazovete onaj kontakt broj s njihove web stranice – nećete dobiti baš neke informacije – tipa tko ga proizvodi i sl. Jedino što kažu da se proizvodi u Njemačkoj. Navodno su te kapsule u fazi kliničkog ispitivanja, i koriste se po njemačkim bolnicama ??!!
Ali sada vas ja pitam – koji bi se to NJEMAC (ne Talijan ili netko s dragog nam Balkana) USUDIO plasirati na crno tršište neprovjeren lijek ???!!!!


Kada sam kontaktirala ljude u onoj kompaniji u Engleskoj (a kontaktirala sam više njih), a logično bi bilo da ONI nešto znaju o tome, ljudi su bili zblenuti i rekli da oni pojma nemaju o tim kapsulama.
Eto, to je ono što ja znam, i meni je osobno to jako sumnjivo.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
eee vidish...zato sam i morala pitati...i meni je neshto "zasmrdilo" kada sam naletila na tu stranicu....
zamisli/te koliko odvratna osobamoras biti da bi vreba i varao ljude koji ti se obrachaju,chesto kao zadnja nada,zhelechi uchiniti neshto za svoje zdravlje..
to ulazi u istu kategoriju kao npr. pedofilija..jer, ichi potkradati i varati ljude koji su bolesni i koji te vide kao jedino rijeshenje..ljude koji su, gotovo pa bespomochni....hmmmm...
trebalo bi na sve moguche nachine razglasiti da je rijech o prevarantima...ebiga...to je, nazhalost, jedino shto se mozhe uchiniti...(iz ove nashe pozicije)..iako..ja bi bez ikakvog problema uchinila i vishe...
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Posljednja informacija je da oni to prodaju za 400€ po bočici.
Po mojim saznanjima na tržištu postoji samo Sativex oralni sprej od 10mL i u UK košta oko 170£.
Znači skoro duplo jeftinije od ovog što ovi pokušavaju prodati.
S tim da sam uvjeren da se u tim kapsulama nalazi nekakva obična bezopasna biljna mješavina u koju
je dodan neki THC sintetik iz JWH porodice.

Kontaktirao sam i zastupnika u Njemačkoj za GW Pharma, pa očekujem odgovor.
I kada se skupi dovoljno informacija ovo sve će biti proslijeđeno policiji, da se i oni malo s tim pozabave.
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Svaka cast He-Man. Drago mi je da je neko preuzeo inicijativu, jer ak malo razmislite ovako sta bi moglo unistit jos vise ugled kanabisa ljudima uzdaju u taj "lijek"
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
da.to je definitivno stvar za policiju..ali..zar nebi bilo preslatko kada bi netko izvarao prevaranta?????da ga netko poshteno oguli..da mu ne ostane ni za odvjetnike..( jer..znamo nashe preavosudje i zakone..prvo che prochi par godina do presude..pa godina-2 do pravomochnosti-iako je to gotovo nebitno-obzirom da i ak dobije kaznu-to bude neka uvjetna...a do tada che taj izlevatiti josh stotine ljudi..)
+zamislite tek tragediju da se tip izlinja upravo zahvaljujuchi svojoj prevari..tj. chinjenici da prodaje lazhno ulje..i zbog toga (npr.nedovoljne kolichine thc) prodje lisho shto se tiche cl.173.vec zaista dobije samo packu za nekakvu prevaru.
 

Dr.Zivkov

Banned
Banovan
05.11.2010
1
0
0
54
Molim Vas da prije nego nešto napišete dobro pročitate moj blog. A pošto ga ne čitate samo dio ću Vam napisati što piše na blogu.
----------------------------
Uslijed raznih falcifikata na tržištu i zlouporaba mojeg imena i predstavljanja u moje ime na raznim forumima stavaljam sliku ambalaže ulja konoplje koje je sigurno rađeno prema Rick Simpsonovoj recepturi. Ovako treba izgleda originalno ulje koje se proizvodi u Nizozemsko po originalnoj recepturi Ricka Simpsona. Sva ostala ulja su vjerojatno lažnjaci no to vi sami morate procijeniti. Cijena ovog ulja na slici na se kreće od 800 do 1500 Eura za bočicu a sve u zavisnosti od distributera ulja i države iz koje se nabavlja.

NAGLAŠAVAM DA JE DISTRIBUCIJA I KONZUMACIJA ULJA ZABRANJENA ZAKONOM U RH I VEĆINI DRUGIH DRŽAVA. OVAJ BLOG SLUŽI SAMO U INFORMATIVNE SVRHE I NE BAVI SE NITI NABAVOM NITI PRODAJOM ULJA KANABISA I ZAKONOM ZABRANJENIH SUPSTANCI.
-----------------------------
Što se tiče tog famoznog Sativeksa dajte mi samo jednu osobu koju sam ja preporučio ili ne daj bože prodao to. O Sativeksu znam kao i svi vi. Te Vas molim da me ne vežete sa nikakvim komercijalnim lijekom.

Na blogu piše:
----------------------------
KAPSULE NA BAZI KANABISA preuzeto sa e-zdravlje.info FORUMA

----------------------------
Iz navedenog molim Vas da moje ime ne spominjete i ne omalovažavate.
Prije nogo pišete o takvim stvarima provo dobro pročitajte pa onda pišite.

p.s. Drago mi je što sam sa svojim blogom pomrsio mnogima uhodani biznis distribucije kojekakvih gluposti a ne ulja.

Pozdrav svima na ovom forumu iz daleke Andore.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Ja sam eto cijelo vrijeme mislio da je on sa Pandore,kad ono iz Andore.E sunce ti kalajisano,u kojoj sam zabludi bio:icon_lol:
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
e sada ce ovaj da izvadi jedno 10-20 akaunta pa da ga podrzavaju haha bas me zanima oce li proci ili zlocko ce da ga skine sa snuiperom HEAD SHOT hahaa:)))

onaj denis ti je pokazao kako pravi on ulje i do sa dokazom a ti??? sta ti??? nista ti zato hajde............
i nem,oj reklamirat nesto sto zelis da prodajes to ti je indirekna prodaja za to zlocko ima da te posecka na komade pa da te spakuje ko vegete i budes zacin za smece:)
more hajd be u ........................tvoje forume tu neces proci tako lako
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
nego...ozbiljno pitanje..dali itko ima fotografiju te osobe iz osijeka koja "ne prodaje" to ulje????obzirom da se zna adresa,ime,prezime...dali itko zna-provjereno-iz prve ruke-kako taj "chovjek" izgleda???
mozhe i na privat. ako ima tko saznanja a ne zheli javno..
hvala.