kasni auto 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.11.2010
19
2
0
33
alo ekipa je da je malo kasno za sadnju ali zato sam se i odlucio za auto sorte tako da ce tu biti 5x big devil, 5x northen lights i 10x sweet skunk
tu u dalmaciji ima dosta sunca pa ih ne bi bio problem dobro uzgojiti; e sad sime mi stize za 4-5 dana, biti ce i slika eli pa sam mislio da mi date koji dobar savjet
biljke ce biti posađene u one kante od farbe(20-25L) po dvi u svaku ali sam ih mislio pregraditi nekim kartonom da se korijenje ne peklja
sto se tice zemlje mislio sam pomjesati nekih pola-pola kupovne i obicne zemlje i mozda jos malo piska i stiropora za drenažu a sto se tice
gnojiva nisam pametan sto uzesti pa sam misli sa ka****sa uzeti HESI ROOT COMPLEX za korijen i mozda isto za cvitanje samo neznam
bi li uzeo nesto i za vegetaciju jer me strav da ih nebi sjeba u vegetaciji
eto toliko pa bacite koji savjet
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ja nebi mješao nikakvu "domaću" zemlju, tipa iz vrta i tako, a što se kupovne tiće...to je pre širok pojam :)
Gnojiva im neće ni trebati za vegetaciju ako dobru zemlju kupiš. Samo Bloom i Fosfor+, a root ako baš hoćeš, mada ja ga osobno nisam uopće puno puta koristio. Samo kod presađivanja. Uzmi i super vit.
 
21.11.2010
19
2
0
33
ej fala na savjetu ali prije 2 mjeseca sam stavio 5 u "kupovnu" neznam ni ja vise kako se zvala a 5 u obicnu zemlju (iz vrta) pa su mi ove koje su bile u kupovnoj slabije krenule od onih koje su bile u vrtnoj ali ko zna mozda jednostavno nisam kupio dobru zemlju jbg