Kladiona ponovo!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Nsta nisam naplatio. :-( Ostao mi jos jedan tiket u pitanju je Americki fudbal, to sam prosle sedmice naplatio, videcu sta ce biti danas.
Basket igram ali ovaj vikend nisam ni pogledao sta sve ima.
passion pisi kad nadjes koji dobar basket.
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Kotva da nisi malo poranio???
Evo da probam da pogodim nesto......

Leeds-1
WBA-1
Sahtjor- 2-3
Milan3+
Legija-1

Izgleda da sam malo preterao sa golovima, sta da se radi vec sam uplatio sa drugom po pola.....
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Hteo sam da igram u kladionici tacan rezultat Milan0-0 ali mi nedaju da vezujem na tiketu nego mora singl, tako da nisam ni odigrao.
Tiket koji sam odigrao pre 5min:

WBA 1
Lids 1
Milan 0-2
Alba 1H +10
Ostende 1H -1
Albino-Trevizo 1
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
Jbg jarane, i ja sam nakacen na kladionicu uzas, nije rijetkost da dam i zadnje pare, jbg uslo u krv:evilmask::eyebrows:

evo jedan za danas:

nurnberg 1
basel 1
kopenhagen 2
dinamo 2
panatinaikos 1
vilareal 1
newcastle z1 (manje od tri gola)
m bolesava ps1 (oba daju gol)

koeficijent: 168,14
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
meni su u 90 poosto slučajeva falila jedan ili dva para, pa sam shvatio da je bolje pare utući u likvid i dim...
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Rider-u ja sam iskoristio tvoj predlog M. bolesav nisam ni igrao dodao sam nesto svoje i uhvatio tiket.
Svaka cast!!!!!!!!
Okacicu sutra ili veceras neke predloge.......
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Everton-1
Celzi 3+
Partizan-1
Njukasl-1
Bolton-1
Lacio-1
Empoli-1
Marsej-1
Fejnord-2
Sevilja-1

Evo deset tekmi pa molim vas da izaberete nesto lepo i tako zaradite koji dinar.
P.S. Nadam se da ce pomoci........
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
Rade je napisao(la):
Rider-u ja sam iskoristio tvoj predlog M. bolesav nisam ni igrao dodao sam nesto svoje i uhvatio tiket.
Svaka cast!!!!!!!!
Okacicu sutra ili veceras neke predloge.......

Da, mora se priznat dobro sam ih naubadao da me ono zadnje smece ne sjeba, a i koef. nije losh tako da se nadam da si dobru cifru zakacio. Jbg onda i meni dodje dio od tih para, zavalio sam se u dugove :icon_cry:, al nea veze zovni nekad na dzoju il plati pive...heheh...:b_woot::b_bow::carrot:
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Lowrider je napisao(la):
Da, mora se priznat dobro sam ih naubadao da me ono zadnje smece ne sjeba, a i koef. nije losh tako da se nadam da si dobru cifru zakacio. Jbg onda i meni dodje dio od tih para, zavalio sam se u dugove :icon_cry:, al nea veze zovni nekad na dzoju il plati pive...heheh...:b_woot::b_bow::carrot:

Uzeo sam nekih 140evra, mada sam vise od pola vratio za vikend.
Ako bog da da se sretnemo na nekom Vutra marsu imas od mene pun arazman.
To podrazumeva domace vino i rakiju koje moj deda pravi najbolje na svetu...i naravno specialnu travicu koja se koristi samo par puta godisnje....
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
Evo i ja ubode sinoc ligu prvaka:icon_biggrin:, napokon mi je legla placa tako da sam mogao odigrat na svoj nacin, ovako kad imam para ulazem vise, a kad nisam pri parama igram one standardne na vise parova za male uloge, evo od sinoc :
rangers-lyon 2 2.50
slavia-sevila 2 1.90

koef. 4.75 uplatio za 100KM to ti je oko 50E, i et moze se rec dobar dobitak(oko 235E)...odoh im uzet pare:icon_mrgreen:, pa ako budem pri vremenu okacicu i neke tipove za sub. i ned.

@rade : ok prijatelju stoji to evo i ja sam se ovim djelimicno ispravio pa naleti i ti ako mozes da fumamo hash (marokanski:icon_mrgreen:)
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Igrao sam dinamo prelaz x-x i pogodio!
Bio sam pijan kad sam odigrao tiket, dobro sam i prosao...
Cetiri prelaza tri sam pogodio omasio sam samo Viljareal igrao sam X-2 a doslo je 2-2.