Kladionica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Ja samo jednom odigrao kladionicu, davno, bio dužan državi 6000 kunića. Odigrao 8 parova, ulog 10kn, dobitak 6000kn i pogodak. Mislim si da se nije trebalo vratit u vreću iz koje je i došlo ne bi ni sreće bilo :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Influence

Influence

backtococo
Poznanik Foruma
19.06.2014
887
9.891
233
ni na nebu ni na zemlji
budalin sam sastavljam.. a verovao ili ne atitalenat za praćenje sporta jedino boks i hokej pratim.... dve stvari.... prva je da 80% igram live događaje i druga stvar je muda /kočnica:D.... jedan do dva para i veći ulog....ne igram stalno.... naleti period uzmem im lovu i stanem....
a da zadovoljim i mestera :D Screenshot_20201206_173422.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Svaka tebi cast :D i ja sam nekad igrao ali skroz sitne uloge, cisto da imam sta da pratim. Ne znam nabrojati 20 fudbalera, totalni off sto se tice pracenja sporta bilo kog :D volim igrati stoni tenis i pogledati snuker ponekad, volio bih se opet malo kladiti ali moram skontati kako ide to live kladjenje pa se javljam ovde, prvo moram akaunt napraviti, a za ostalo se javim tebi i ovde u temu :D do tada uzivam u tvojim zabadanjima :D
 

Influence

backtococo
Poznanik Foruma
19.06.2014
887
9.891
233
ni na nebu ni na zemlji
I ja sam dugo vremena igrao sitne uloge i onda tu i tamo ubodem nešto.... ali onda se desilo prosvetljenje :D sve je u šansi... uzmimo za primer fudbal... ako ideš na golove imaš 50/50% dobiti/izgubiti i to je jedan par.... ako dodaš još jedan ili još jedan ili još jedan.... šanse su sve manje i manje.... e onda tu dolazi moje prosvetljenje:D a to je live utakmice... pretežno biram one koje su praktički rešene.... kvota je puno manja ali je mogućnost dobitka puno veća.... i bum uložis malo više love i eto ga.... pogledaj onaj tiket sa gamba osaka.... te dve utakmice sam odigrao kad su obe bile u nekoj 70oj minuti....
 

Influence

backtococo
Poznanik Foruma
19.06.2014
887
9.891
233
ni na nebu ni na zemlji
ako di zapnes pitaj.... ali igraj odgovorno :D imaš jednu prednost kao i ja a to je da nemaš favorite u sportu.... znaš onu kad zagrizeni kladionicari kažu... "ma stavljam i kuću na Barcelonu kod kuće igra mora pobediti" kad ono ćorak:D

evo pogledaj napoli.... poveli u prvom poluvremenu... ja uplatim hendikep na početku drugog poluvremena...

Screenshot_20201206_185825.jpg