Ko ima iste muke ...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.11.2015
15
11
3
29
Imam problem , pa moram jednostavno da izbacim to iz sebe , veliki sam vutroljubac i zadnih godinu dana imam zelju da sadim i skroz sam prepusten tome , ali ne mogu posto jos uvek zivim kod svojih , strasno me iritira to sto nisam u mogucnosti , da li nekog muci isti problem ???
 
23.11.2015
15
11
3
29
A jedino tako , al to mi je nekako rizicno , cimanje , najlepse je kad u box-u imas svoje i sta te briga , zabavljas se , to napolju mi je rizicno , i vece su sanse da propadne .
 
23.11.2015
15
11
3
29
Hahahahah , pa nisam ni covek al nisam bas ni dete , necu reci kolko godina imam , al imam dovoljno za forum :D:D:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Uvjek se može u outu sadit. Samo treba dupe razmatrati:D
Sve ostalo i priča oko toga je:poop::)
 
23.11.2015
15
11
3
29
Pa mozda , ja sam samo reko kako mi je iritantno to sto nemam tu slobodu da radim to i da se zanimam sa tim kad god hocu , al dobro svako ima svoje misljenje drugar :respect:
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
imas ti slobodu i mogucnost nego te je strah.ima growera koji sade u svojoj sobi u malom kucistu nikad roditelji nisu posumnjali ima growera sto out sade opet niko nije posumnjao. moze se sve samo treba prebrodit strah.a prebrodit ces ga ako se posvetis pravljenju boksa i organiziranju kada bi mogao zaljevat i radit na njeme.izvidi situaciju vidi kako se kreću organiziraj se.
ja sam imao pola godine prazno kućište u sobi na pocetku pitali sta ce mi pa ga dirali gledali a sada je jednostavno stvar koja tu treba biti i u njoj moze svasta biti.

sad je to kućište za server, a server mi je raspberry pi pa razmisli koliko kućište treba raspberryu XD

@_ziggi_ za out meni nikad nije bio problem naci dobro mjesto za posadit nego dobro mjesto za osusit
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Ako ti roditelji znaju da pusis i da to nije lose za tebe i da si odgovoran mladic onda mozes slobodno razmisljati o growu doma ali uz oprezan pristup kako bih to rekao ili pokazao roditeljima da ti sve što blaze prode ,a posto ih ti najbolje poznajes ti sam moras izmozgati kakav ce scenariji biti najbolji :) .. A ako nemaju pojma da je njihov sin vutroljubac.. tj cijelo vrijeme se sakrivas od njih i strah te da saznaju da pusis e onda ce ti to biti vec malo teze al to je tvoja greska..I sam znaš da nema niceg loseg ni za tebe ni za njih kaj koristis tu biljku,tako se trebas i ponasati onda..Lagano kroz razgovor za ruckom,onak opusteno..Nisu ljudi cesto krivi kaj imaju lose misljenje o travi,pogotovo roditelji koji nisu se nikad susretali s tim vec cuju samo s televizije o "Drogi Marihuana" , no isto tako znam da mnogi roditelji mijenjaju misljenje o travi zbog svojih kceri i sinova koji je koriste i vide da nije to nista lose ( Bar je takva situacija u mojem kraju i kod mojih prijatelja) ..Tako sam i ja tokom puberteta malo po malo siljio pravilno glavu svojoj mami i eto sad ona ima isto misljenje o travi kao i ja i sve je super :) Novajlia ti najbolje znas u kakvoj si situaciji doma ali znaj i da se situacije uvijek mogu mijenjati s vremenom samo se treba razmisliti i napraviti plan i zauzeti stav..Ako su ti roditelji dobri i nisi nikad bio u vecim sranjima siguran sam da ti nista nebi napravili da te ulove doma da sadis malo biljkicu za svoje potrebe..A ako te strah ili su ti roditelji potpuno protiv toga onda lagano van na zrak...Evo jos jedan savjet : Ako te muci kaj zivis s roditeljima prvo se rade skocentriraj da izades iz kuce i osamostalis se i nades svoj place a onda se pozabavi u glavi s growom :).. Sve u svoje vrijeme.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Novajlia123
23.11.2015
15
11
3
29
Pa roditelji su mi relativno mladi ljudi , i pokusavam da provalim kakav oni stav imaju prema :gled: , ali nmg da provalim , da znam onda bi mi bilo lakse , mislim sad kad gledam ove price nije mi jasno odakle vam mu*a za to , valjda znate kakvi su vasi roditelji pa vam je lakse , nemam ja strah tolko , koliko ne zelim da im priredim stres , jer bas zbog toga sto ne znam kakav stav imaju prema tome , oni su ljudi jako odbojni na pisenje , piju jako retko , nisu jednostavno u nikakvom poroku , pa mislim da bi im ovo delovalo strasno , i oped kazem neboim se skoro uopste , pravio sam ja i veca sranja , nego ne znam kako ce oni ljudi odreagovati na to , keva mislim da ne bi odreagovala burno , ali cale mi je cudan jako po putanju nekih stvari . Ali svakako hvala drugari , dirnuli ste mi mastu , vac razmisljam gde da napravim stek :D:D:D !!! I da druze Corleonev do pre godinu dve sam bio maloletan , razmisljam da se odvojim , valjda ce i to brzo :D:D:gled: :respect:ZA EKIPU
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jamrock and -BäR-

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Pa roditelji su mi relativno mladi ljudi , i pokusavam da provalim kakav oni stav imaju prema :gled: , ali nmg da provalim , da znam onda bi mi bilo lakse , mislim sad kad gledam ove price nije mi jasno odakle vam mu*a za to , valjda znate kakvi su vasi roditelji pa vam je lakse , nemam ja strah tolko , koliko ne zelim da im priredim stres , jer bas zbog toga sto ne znam kakav stav imaju prema tome , oni su ljudi jako odbojni na pisenje , piju jako retko , nisu jednostavno u nikakvom poroku , pa mislim da bi im ovo delovalo strasno , i oped kazem neboim se skoro uopste , pravio sam ja i veca sranja , nego ne znam kako ce oni ljudi odreagovati na to , keva mislim da ne bi odreagovala burno , ali cale mi je cudan jako po putanju nekih stvari . Ali svakako hvala drugari , dirnuli ste mi mastu , vac razmisljam gde da napravim stek :D:D:D !!! I da druze Corleonev do pre godinu dve sam bio maloletan , razmisljam da se odvojim , valjda ce i to brzo :D:D:gled: :respect:ZA EKIPU

roditelji su takvi da sam imao cesto modrice i krvav nos hahha.... al jbg kao sto sam reko racunas mjeris i vidis kako se krecu razmisljaju i hladno.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
lol, ja sam srednjih+ godina i porocan sam, ali iz nekog licnog iskustva ne bih dozvolio konzumaciju pre minimum 20 godina.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.