Ko ima iste muke ...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
E vidis kako pametno zboris.Na isti nacin bi trebao popricati sa roditeljima,dati im do znanja gdje vodi zivot kada mladi ljudi uzimaju razne droge radi paznje,dokazivanja...Jednostavno im objasni kakav pogled imas na vutru i zivot koji zelis voditi.Pokazi im da imas obzira i odgovornost prema svome zdravlju i kako si svijestan svojih postupaka.Uglavnom bitno je razgovarati i naravno da si punoljetan jer ako nisi onda nije u redu od mene da ti dam ovakve savijete,a kosi se sa pravilnikom.Ono bitno je da ti dobro znas sta zelis od vutre,a jos bitnije je pokazati roditeljima da rekreativno pusenje trave nece negativno utjecati na tvoje ponasanje i skolovanje,posao.
Bolje je da si se uclanio na forum,informirao,pokazao interes kako bi sam gajio i samim time pokazao dozu zrelosti nego da si se vucarao po gradu sa raznim dilerima koji ce ti prodavati maglu,a bogami nebi previse ni naucio.Poanta price je da su ljudi bolje informirani nebi bilo toliko konzervativnog ponasanja i gledanja na vutru kroz misljenje koje su nametnute od raznih lobija.
Zelim sretno:):thumb:

Ali i dalje stojim kod onoga da je kod mame klopa najfinija..njam,njam....:D
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
citav grow je rizik bilo gdje bilo kada ako ne od roditelja onda od zakona tako da kad tad moras reci sebi ovaj rizik se isplati pokusat cu.
bilo sta u zivotu da radis ako nema rizika nema ni potencijala da bude nesto veliko,bilo grow,novi posao otvaranje firme, ljubav....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Novajlia123
23.11.2015
15
11
3
29
citav grow je rizik bilo gdje bilo kada ako ne od roditelja onda od zakona tako da kad tad moras reci sebi ovaj rizik se isplati pokusat cu.
bilo sta u zivotu da radis ako nema rizika nema ni potencijala da bude nesto veliko,bilo grow,novi posao otvaranje firme, ljubav....
Slazem se , samo da se saberem , potrdum se i preduzmem nesto i valjda ce ispasti nesto od svega ovoga :zvezda:::D
 
10.02.2015
142
118
43
32
Kingston,Jamaica
Potrudi se da ti nadju flopove i eventualno nekog zagašenka, tako da neces ti morati da potenciras taj razgovor, ja sam se tako resio svojih muka kao klinac :rasta:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.