Gnojivo - koje, kad i koliko?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Prema onoj slici za vrijeme vege se daje Root formula, TNT complex i Super Vit po želji. Boost i Bloom Complex za vrijeme cvjetanja i Fosfor plus u zadnjih par tjedana cvijeta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Pedala

Aktivan Član
02.12.2013
273
428
63
Inače koristim hesi već jako jako dugo.Mislio sam uzet taj coco al reko da pitam možda ima nešto bolje.Morat ću kupit onda i Hesi PK 13/14 jer mi ovaj koji imam je samo za zemlju :mad:
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Taman sam htio pitat ovo pitanje, hvala opa cupa :)

Ionako ne trebam gnojit još 10ak dana tako da ću poklonit zelenu plantellu frendu, a kad već naručujem za cvjetanje Hesi bloom complex i hesi boost, onda ću usput naručit i tnt complex da pognojim s njim dva-tri puta u vege fazi. Radije ću dat tih 10€ za litru tnt-a pa da nemam nikakvih komplikacija.

p.s jesam li ja to dobro zamislio? Pitam jer sam malo odnesen pa ono :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
Cjeli paket ili starpaket košta bliže400kuna,više se isplati kupovat pojedinaćne ali litrene ambal.sa gnoivom nego što nude u star paketu,po meni ušteda je 40%,a stvar ukusa i novaca je drugo gradivo,pozz!
 
12.02.2015
86
4
8
pozdrav. trebam gnojivo kupit i imam samo na raspolaganju samo substral. zanima me jel postoji od substrala za veg i cvjetanje kao kod plantelle ili je univerzalno? i ako postoji jel moze netko reci kak se zove? jel to substral gnojivo uopce sta dobro?
 
12.02.2015
86
4
8
kakva su iskustva sa plantellom organic, jel se s njom moze odradit veg i cvje, jel odradi posao? i jel zna netko gdje se moze kupit u zgu, uzeo bih i list i cvet umjesto organica samo kad bi ga nasao u zgu. nema u poljopr. apoteci na trgu ni u bauhausu pa ako netko zna mozda? substral mi je malo skup
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ja sam bio jucer u bauhausu i bila je cijela polica i crvene i zelene...Imas na zitnjaku tamo kod Stanića onaj neki BM ili MB agro centar. Tamo mora biti. Imas i Slavola ja mislim tamo.