Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.338

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
jedne i jedine, bolje od svih rolica i rola wc papira i bilo koje rizle. još ako se mota jednoslojka iliti inside-out, nema nikakvog okusa papira, čisti miris i okus trave

rizla-silver-ultra-thin-kingsize-slim-406-p.jpg
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.189
188
Brooklyn NY
Gdje ima takvih OCB?

I da, prekjučer sam kupio RS rolicu onu običnu široku na pumpi, i motam đoint, ono slabo gori, stalno se gasi (inace uvijek te rizle kupujem i slojke motam), gledam šta je reko, dobro, nema veze, i sinoc mi frend dolazi, da jesi vidio one šuplje rizle sa pumpe, ja gledam njegove RS i svoje, prema svijetlu, pune rupica, valjda roba sa felerom...... nisam mogao vjerovat....
 

Gedža

Aktivan Član
artistic je napisao(la):
a čuj njega...hehehehe, iz lule...a i meni je najbolje iz nekog velikog bonga, al jbg, ovdje je riječ o rizlama :)

Ma vidim brate da je rec o rizlama, i glasao sam za onu koja mi se najvise svidja od ponudjenih (ona koju ja kupujem se ne nalazi na spisku) ali samo sam za lulu rekao cisto da ne dodje do neke zabune oko toga sta mi se stvarno svidja. Uvek kada sam sa drustvom vodi se polemika oko rizle i lule, sta je bolje, a bong nisam jos kupio. Pokusacu da ga napravim.