Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.337

RastaBird

Aktivan Član
19.03.2011
88
1
0
44
Smoking Gold- najjače rizle po meni, dobre su i zabava u kuci narančaste i smokingove zelene (pure hemp) tak da mi sve bude u elementu i jos filter od konoplje i to je to ;)
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Hehe niš ne pušiš, poznanik si odlucio smotat u wc papir, naravno da nije niš išlo jer je papir dost šupalj
Al sam mu se svejedno divio na tak pametnoj ideji
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Hahaha Ja sam jednom s frendovima zamotao u škarnicl iz Mcdonaldsa. Bila nestašica rizli pa je i škarnicl poslužio svrsi hehe. Malo ga protrljaš da se stanji i to je to. Mogu vam reći da uopće nije loš za prvu pomoć. Još k tome izgleda ko blant xD.
 
02.05.2011
13
0
0
35
smoking crna rolicaa thee beest...iako i nekad posluze i listici...

a par puta se desilo da ostane oko 2cm rolice, eee onda se nade i knjiga sa tankim, nako prozirnim listovima...jbg posluzi...
a cula sam i da su motali u Novi zavjet...budale neke :p
 

Strijela

Aktivan Član
16.05.2011
98
46
28
106
Lol, tak svejedno, rizla ko rizla.
Kad se nema rizli, postupak slijedeci: Naci plasticnu bocu, sto veca to bolja (2.5l od cole ili soka nekog), sa strane se probusi rupa cigaretom, ne treba vecu rupu ili vise rupa radit.
Naci neku foliju aluminijsku, cesto posluzi i ona sto ide sa cigaretama, netko ima bedz-zihericu, izbusiti par rupica u foliji, folija ide u grlo boce, kao da ste cep naopacke okrenili i uspjeli ga ugurat unutra. U foliju nabacat zize, moja preporuka bez duhana, da vam se ne dimi ziza van. Onda jedan prislono usne na onu rupicu sa strane, onako njezno, kao kad poljubis djevojku dok spava :), drugi pripali ono u cepu, a prvi vuce.
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
raw_rolls.png
Moj izbor :)
 
23.02.2011
46
25
18
Da papir od konoplje, dosta su tanke, skroz kvalitetne i puno lakse za motati od bilo kojih, jedina mana po meni je to što su malo široke.... al sve u svemu pravi papir...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
defendermaister je napisao(la):
Da papir od konoplje, dosta su tanke, skroz kvalitetne i puno lakse za motati od bilo kojih, jedina mana po meni je to što su malo široke.... al sve u svemu pravi papir...


nema veze šta su široke, smotaš jednoslojku i otkineš višak...